Menüü

"Ja head tunded ärkasid lüüriga"

05.02.2024
31. jaanuaril toimus Õigeusu gümnaasiumis linna lugejate konkurss "Ja head tunded ärkasid lüüriga". Kunstilise lugemise võistlus toimus Narva koolide õpilaste vahel. Meie kooli õpilaste hulgas olid ka luuletuste lugejad.
Teises vanusegrupis (4.-6. klassid) osalesid:
1. Aleksandra Jakovleva, 4A (õpetaja - E. N. Kononova) - sai diplomi 3. koha eest
2. Nikita Pavlov, 4B (õpetaja - L. M. Bolshakova)
3. Ilja Lenini, 6C (õpetaja - E. N. Andreenkova)
4. Alina Maksimova, 6D (õpetaja - N. F. Jakubova)
Kolmandas vanusegrupis (7.-9. klassid) lugesid luuletusi:
1. Tihhon Kosenko, 8A (õpetaja - Ž. V. Narõškina) - sai diplomi 1. koha eest
2. Angelina Martšenko, 7A, "Lähen turule õnne järele" Samarin - Labürint (õpetaja - Ž. V. Narõškina)
3. Milana Fjodorova, 9B, "Kes õppis elu hindama" Samarin-Labürint (õpetaja - Ž. V. Narõškina) - sai diplomi 3. koha eest
Osalejad deklameerisid klassikalise või kaasaegse kirjanduse luuletusi, mis kiidavad hea moraali põhimõtteid (ajendades inimest mõtisklema elu mõtte üle, tõstatades igavesi eksistentsiaalseid küsimusi, andes vastused mitmele filosoofilisele ja religioossele küsimusele ning arendades lugeja iseloomus moraalseid omadusi).

Возможно, это изображение 4 человека и ребенок
Возможно, это изображение 4 человека и текст