Menüü

Kultuurisaadikute projekti lõpureisist

22.01.2024

Laupäeval, 20. jaanuaril võtsid meie kooli õpetajad osa Kultuurisaadikute projekti lõpureisist. Ühe päevaga õnnestus sukelduda talvise Tartu uskumatusse õhkkonda: tutvusime TYPA trüki- ja paberikunstikeskusega, kus õppisime tundma vanaaegseid trükimasinaid ja meisterdasime mälestuseks lahedaid postkaarte. Plantaariumis õppisime toataimede eest hoolitsemist, õppisime neid õigesti istutama ning mälestuseks istutasime ühe kauni taime potti ja tõime koju. Ja loomulikult õhtu tipphetkeks sai muusikali külastamine Eesti vanimas teatris Vanemuine Teater Vanemuine ! Vaatasime suurepärast etendust "Nunnad hoos" Tanja Mihhailovaga peaosas. Muusikal oli vapustav ja kolleegidega veedetud päev oli unustamatu!

Возможно, это изображение 5 человек