Menüü

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi kooli 50. aastapäevale pühendatud juubelikontsert

17.04.2023

Rugodivi kultuuripalees toimus Narva Pähklimäe Gümnaasiumi juubelikontsert, mis oli ajastatud kooli 50. aastapäevaga.
Kontserdi täielik video on veel monteerimisel, kuid kindlasti postitatakse see kõigile nautimiseks ning nüüd, mil kontserdipalade videod, rullid ja katkendvideod võrgustikus jätkuvalt vaatamisi ja meeldimisi koguvad, me jagame atmosfääripildid eilsest kontserdist.
Meie jaoks on oluline, et õpilaste tagasiside järgi tunnetasid nad kogu koolipere ühtsust - nii kontserdinumbritel osalenute kui ka kogu telefonist taskulambiga lavalt kõlavaid laule valgustanud. saalist; et publik saalis koges kogu emotsioonide amplituudi kurbusest rõõmuni, kurbusest rõõmuni; et kooli tulid õnnitlema kõrged külalised, gümnaasiumi kauaaegsed koostööpartnerid ja pedagoogilise töö veteranid.
Aitäh kõikidele eilsel puhkusel osalejatele, kes taaskord kinnitasid, et meie koolis on suurepärane õpetajaskond, suurepärased õpilased, suurepärased lapsevanemad, hiilgavad lõpetajad ning Narva Pähklimäe Gümnaasiumil, kuidas ta ka ei jätkuks, on tulevikku!
NPG meeskond tänab siiralt kingituste eest
Narva linnavalitsus
Narva linnavolikogu
Narva Kesklinna Gümnaasium
Narva Soldinskaja Gümnaasium
Narva Keeltelütseum
Narva Õigeusu Gümnaasium
Narva kool täiskasvanutele
Narva Linnaraamatukogu
Narva Noortekeskus
Narva Koolinoorte Loomingu Maja
Lasteaed Käoke
Kooli hoolekogu
NPG vanemad
2021. aasta 12A klassi lõpetajad (klassijuhataja Svetlana Tsareva)
Natalja Khokhlova lavakujunduse eest
Veera Eher piduliku laua korraldamise eest
Puhkekeskuse Rugodiv juhtkonnale ja töötajatele abi ja abi eest ürituse läbiviimisel.
Kontserdi ettevalmistamise ja korraldamise eest täname südamest nende klasside klassijuhatajaid, kelle õpilased täitsid lava ilu ja positiivsusega, Martin Tikku eesti rahvatantsude lavastamise eest, NPG õpetajaid loomingulise hooga ning loomulikult korraldajaid. kooli tunnivälistest tegevustest ning puhkuse stsenaariumi autorid Marina Dorofeeva ja Anastasia Alanji. Suur aitäh, kõik oli imeline!
P.S. Sõbrad, kui olite saalis ja soovite jagada oma fotosid eilsest kontserdist, siis jagage neid oma tervise nimel kommentaarides!