Menüü

LUULEPÄEV

31.03.2023

23. märtsil avas Literary Lounge külalislahkelt uksed. Aktuaali kogunesid õpilased, õpetajad, kes pole poeetilise sõna vastu ükskõiksed.
Luule on hämmastav maailm, keele ja mõtte ilu ilming. Hea luule on alati mõistatus, mõistatus, mida luuleõhtul osalejad püüdsid “lahti harutada”.
Õhtu möödus siiras loomingulises õhkkonnas, salmid kõlasid südamlikult. Meie gümnaasiumis on palju andekaid lugejaid! Suur tänu kõikidele õpilastele, kes luuletusi lugesid, ja õpetajatele, kes lapsi ette valmistasid. Vikentjeva Irina Mihhailovna, Lesina Natalia Viktorovna esinemine kaunistas kahtlemata meie luuleõhtut. Kahju, et selliseid kohtumisi peetakse vaid kord aastas, sest ehtne luule kasvatab sõna ettevaatlikku suhtumist, sisendab kirjandusele esteetilist maitset.
MO vene keele ja kirjanduse õpetajad