Menüü

etendus "Õppimata õppetundide maal"

31.03.2023

Neljapäeval, 30. märtsil näitas 8. klassi õpilaste rühm paralleelselt 5. klassiga etendust "Õppimata õppetundide maal". (Näidendi esietendus toimus reedel, 24. märtsil 4. klassile). Noortele vaatajatele meeldis õnnetu Masha Kapsase ja tema kassi Marusya seiklusi jälgida. Eriti edukad olid Tiktokerid, kes asendasid tänapäevases versioonis tavapärased ekskavaatorid. Etendus on kaheksanda klassi õpilaste loominguline projekt, mille käigus õpiti meeskonnatööd tegema, üksteist toetama, ideid genereerima ja vastutusvaldkondi jagama. Loomingulise trupi liikmed:
stsenaristid - Yaromir Gosman (teise nimega Imperative Verb) ja Danil Ekimov (teise nimega matemaatika õpik, kommipuu, poolteist TikTokerit, hüüumärk ja valvur);
režissöörid - Sofia Ramenskaja (ta on ka Masha Kapsas) ja Milana Fedorova (ta on ka kass Marusya);
dekoraatorid - Elizaveta Khoreva (alias Vene õpik, Lehm, Pluss, Tochka) ja Alexandra Kalikova (ehk Eesti õpik, Puu kuivatitega, miinus ja koma);
helitehnik - Deniss Iljin;
Veerg, Tiktoker, Õpikute hääl telefonis - Mark Šitov.
Poisid on suurepärased kaaslased! Nüüd on plaanis etendust näidata 1.-3. klassi õpilastele ja näidata neile teed valguse poole saamata õppetundide maalt.