Menüü

Arvutuskeemia loeng

07.03.2023

Lõpetajate kokkutuleku õhtu on ammu möödas ning jätkame suure rõõmuga oma gümnaasiumi endiste õpilaste tervitamist kooliseinte vahel.
Täna pidas 10. klassi keemiatunni raames loengu arvutuskeemiast (õpetaja Tatjana Eroshenko), mida pidas Irina Osadtšuk. Irina on omandanud doktorikraadi keemias Tallinna Tehnikaülikoolist, kus ta töötab siiani ning Irina on teinud järeldoktorantuuri ülikoolides.
Soome ja Prantsusmaa. Irina sai ka stipendiumi teadusuuringute läbiviimiseks.
Irina ei keskendunud tänases tudengitele mõeldud loengus mitte ainult keemiale endale kui õppeainele, vaid rääkis ka sellest, kus saab omandatud teadmisi rakendada, suunates professionaalselt meie tudengeid.
Õpilased leidsid, et loengumaterjal oli meelelahutuslik ja kasulik. Koolil on plaanis jätkata koostööd Irinaga, sh Praktiline keemia valikkursuse raames.