Menüü

Juubel 50

01.08.2022

Kallid sõbrad! Sel aastal tähistab meie kool oma 50. juubelit!

Tähistamise kuupäevaks valisime 14. aprilli - päeva, mil Rugodivi kultuuripalees toimub juubelikontsert, kuhu on oodatud kõik huvilised. Kutsume külla tööveterane - aastaid 11. keskkoolis (nii nimetati meie gümnaasiumi asutamisaastal) ja Narva Pähklimäe Gümnaasiumis aastaid töötanud õpetajad; Meie juurde tulevad puhkusele meie lõpetajad, praeguste õpilaste vanemad ja NPG õpilased ise, kes astuvad laval üles ja toetavad klassikaaslasi publikust.

Kavas on kutsuda ka ametnikke: linnapea ja kultuuriosakonna juhataja, teiste Narva koolide direktorid, koostööpartnerid ja sponsorid. Kooli aastapäevaks ajastasime aktsiooni "50 head tegu" - iga meie gümnaasiumi klass viib läbi mõne lahke kasuliku ürituse kodukooli heaks ja pühendab selle aastapäevale. Üldiselt saab see olema suurepärane, lõbus, pidulik ja pidulik! Pühitsemise kuupäevale – 14. aprillile – veelgi suurema tähtsuse andmiseks ja selle lähenemise mugavamaks jälgimiseks oleme käivitanud selle loenduskella. Sõbrad, ärge raisake oma aega!

Valmistuge sündmuseks ja veelgi parem – tehke oma lemmikkoolile mõni armas kingitus. Kuid ärge lükake seda lõputult edasi - juubelikuupäevani pole palju aega jäänud!