Menüü

Piirkondlik kunstiolümpiaad Narva haridusasutuste seas

Õnnitlused Maria Golovanile ja tema õpetajale Maria Samburenkole. Hästi tehtud!
Täiendus: jätkan uhkusega piirkondliku kunstiolümpiaadi tulemuste avaldamist. Narva õppeasutustest võtsid sellest osa Vanalina Kooli Gümnaasiumi (10.-12. klass), Soldina Gümnaasiumi, Kreenholmi Gümnaasiumi, Pähklimäe Gümnaasiumi ja Krenholmi Gümnaasiumi õpilased. Olümpiaadi voor koosnes teoreetilisest testist, praktilisest ülesandest ja kodutööst (vaata kõike fotodel). Piirkonnaolümpiaadi võitja Andres Murd Vanalina koolist, punktide koguarv 117,5. Sel aastal on kujunenud ebatavaline olukord, meil on KOLM teist kohta, numbrid dikteerivad meile omad reeglid! Need on Yana Schweiger Vanalina koolist, Anneli Pärnoja Kesklina Gümnaasiumist ja Nikita Pavlenko Pähklimäe Gümnaasiumist. Nende koguskoor on 114. Jah, sõbrad, seda juhtub! Kolmas koht - Olga Khrustaleva Soldinskaja gümnaasiumist.
Õnnitleme Nikitat siiralt olümpiaadi väärilise esinemise puhul ja ütleme: Hästi tehtud! ja Nikita ning meie kooli kunstiõpetaja Maria Samburenko.

(foto: Jelena Starshova)