Menüü

90-minutiline tund 10. klassi õpilastele

09.02.2023

Eile viisid Linda Kliiniku spetsialistid läbi 90-minutilise õppetunni 10. klassi õpilastele. Nad rääkisid probleemidest, mis on aktuaalsed poiste ja tüdrukute jaoks, kes on imelises nooruses, kui armastus tuleb ja mitte ainult romantilised suhted algavad. Kuidas teha kindlaks, et need suhted ei jätaks negatiivseid mälestusi ja tagajärgi? Milliseid turvameetmeid tuleb järgida? Kuidas ennast esitleda ilma liigse vulgaarsuseta? Nendele küsimustele püüdsid kümnendate klasside õpilased koos spetsialistidega vastuseid leida.
Meie õpilaste arvates oli interaktiivne tund kasulik ja huvitav. Neile meeldis ka see, et kliiniku spetsialistid jagasid koolitusel suurel hulgal kingitusi.
Tähelepanuväärne on see, et kuigi aruteluks pakutud teemad on külaliste hinnangul olulised, on meie kool seni linnas ainuke, kes on kutsunud kliinikumi spetsialiste vanemate õpilastega rääkima. Aitäh Linda Kliiniku meeskonnale tõeliselt abistava õpetuse eest.

Fotod