Menüü

Endiste NPG lõpetajate kohtumiste jätkuks praeguste gümnaasiumiõpilastega

08.02.2023

Endiste NPG lõpetajate kohtumiste jätkuks praeguste gümnasistidega, tervitati täna kooli seinte vahel Elizaveta Yolshinat, kes lõpetas meie gümnaasiumi enam kui 10 aastat tagasi.
Elizabethi akadeemiline tee on väga mitmekesine: alustanud õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis ökoloogiateaduskonnas, siirdus ta pärast aastast õpingut Šotimaale Edinburghi ülikooli bioloogiateaduskonda, kus omandas bakalaureusekraadi. Õpingute ajal õppis Elizabeth mõnda aega ka ühes Hollandi ülikoolis. Seejärel jätkas ta õpinguid Cambridge'i ülikoolis, veetes mitu semestrit Šveitsis Zürichi ülikoolis, kuid hetkel on Elizabeth USA-s Princetoni ülikoolis doktorant. Elizabeth on juba kirjutanud oma doktoritöö, tema tööd loevad arvustajad ja Elizabeth kaitseb seda Cambridge'is, viroloogiateaduskonnas.
Elizabeth rääkis mitte ainult sellest, kui raske ja raske on viroloogiatudengi elu, kes veedab suurema osa päevast laboris, testides hüpoteese valkude väidetavate reaktsioonide kohta viirustele, vaid ka elust väljaspool kooli: suurepärased pallid Cambridge'i ülikoolis, üks. millest Lisa kohtus endise kuninganna Elizabeth II-ga, paljudest kogukondadest, millega liituda, tšellomängu jätkamisest, mille ta õppis Narva muusikakoolis ja jätkas esinemist ülikooli orkestriga ning osalemisest süstade sõudmises. - võistlused, mille jaoks nii Oxfordi kui ka Cambridge'i ülikoolid.
Üheteistkümnenda klassi õpilased kuulasid külalist huviga, võttes Elizabethi ettekandest välja ühe olulisema mõtte, et elus eesmärkide saavutamiseks on oluline järgida oma unistust, tehes selleks kõik endast oleneva.
Aitäh Elizabethile inspireeriva loo eest!