Menüü

Muusikaline esitus

12.12.2022

Pühapäeval näitasid Rugodivi kultuurimajas Vene Teatri artistid samanimelise kogumiku Prostodursen ja jõe suur varastamine esimesel osal põhinevat muusikalist etendust.

Väikese jõeäärse riigi elanikel - naiivsel filosoofil Prostodursenil, kavalal Pronyrsenil, targal Kovrigsenil, arglikul Sdobsenil ja lauljatar Octaval - on haruldane anne nautida elu, selle kiirustamata ja õnnelikku kulgu. Igaühel neist on oma oluline töö: keegi küpsetab lõhnavaid piparkooke ja valmistab maitsvaid pudingeid, keegi kuivatab kingi ja vaatab taevasse, Prostodursen viskab jõkke kivikesi ja valmistab talveks küttepuid ... Kuid mõnikord juhtub Jõemaal uskumatuid asju. , ja selle asukad peavad päästma kogu jõe väljasuremisest, sest keegi otsustas kõik riigi kaunitarid enda valdusesse võtta.
Tore oli auditooriumis näha Pähklimäe Gümnaasiumi (2.a, 2.d, 3.a, 3.b, 5.a, 6.c klass) õpilasi ja nende õpetajaid.