Menüü

New-York VR-prillidega

18.11.2022

18. novembril tegid 6.A ja 6.C klassi õpilased virtuaalse külastuse New Yorgi Metropolitani kunstimuuseumi kasutades VR-prille.
Poisid sattusid ühte saali, kus eksponeeritakse iidseid kujusid. Kõik vaatasid huviga kausse, büste, skulptuurirühmi ja sambaid. Igaüks, täites töölehel õpetaja antud ülesandeid, püüdis edasi anda oma muljeid ja mõtteid selle kohta, mida tunneb inimene, kui ta sellisesse kultuuriruumi satub.
Töö teises osas olid muuseumi ajalooga seotud küsimused - selle osa küsimustele aitas vastata Internet: oli vaja leida muuseumi aadress, piletihinnad, töö järjekord.
Sellest tulenevalt oli vaja kirjutada väike sidus tekst, milles oli vaja rääkida oma muuseumide ja galeriide külastamise kogemusest.
Nad töötasid entusiastlikult. Sellised tunnid muudavad õppeprotsessi lõbusamaks.