Menüü

Narva - Koolirahu 2019 pealinn!

26.08.2019

Sellel aastal teadmistepäeval ootab kõiki õpilasi ja nende vanemaid, õpetajaid, kõiki Narva elanikke suurepärane üritus – Narva kuulutab Koolirahu 2019.

Loe edasi

Koolirahu kuulutatakse sellel õppeaastal välja pühapäeaval 1.septembril. Pidulik väljakuulutamine toimub Narva linnuses algusega kell 15.00, aga tund enne hakkavad töötama partnerite interaktiivsed telgid: Maanteeamet, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Ida päästekeskus, Integratsiooni Sihtasutus ja Eesti keele maja, Narva Noortekeskus, õppekeskus VitaTiim, Narva Keskraamatukogu, Narva politseijaoskond jt. Narva linnuse hoovis saab korraldatud karastusjookide ja toidu müük, lapsi ootavad ka batuudid ja muud meelelahutused. Peale Koolirahu lepingu piduliku allkirjastamise toimub noorte seas populaarse esineja Karl-Erik Taukari kontsert.

Terve 2019/2020. õppeaasta vältel toimuvad erinevad üritused, mille tähelepanu keskmes on turvaline ja sõbralik koolikeskkond. Kõik üritused avaldatakse web-kalendris, mis saab olla kättesaadav kõigile soovijatele linnaveebilehel www.narvaharidus.edu.ee.

Selle aasta Koolirahu loosung – Ole meiega!
Ole meiega ka Sina!