Деятельность по интересам

Huvitegevus

Kooli huvijuht on Anastasia Alandzhi (huvijuht@pahklimae.edu.ee), ruum 231 (asub teisel korrusel).

Huvijuhi missiooniks on kujundada lähtuvalt õpilaste erinevatest vanuseastmetest ja huvidest nende arenguks soodne õppekavaline ja õppekavaväline keskkond.

Huvijuht suunab ja koordineerib õpilaste huvialast tegevust ning nende osalemist mitmesugustes huvialaringides ja liikumistes; organiseerib ülekoolilised üritused; vastutab kooli- ja klassivälise töö eest ja kaasab eduka töö teostamiseks koolitöötajaid, vajadusel ka inimesi väljastpoolt kooli; kogub ja edastab teavet huvitegevuse võimaluste kohta, suunab õpilasi huvirühmadesse; kogub ning edastab õpilastele teavet laste- ja noorteühenduste tegevuse kohta; aitab õpilasesindust ja vahendab infot õpilaste ja õpetajate vahel; peab sidet kohaliku omavalitsuse ja noorsootöötajatega, kultuuri- ja haridustöötajatega.

Koolis tegutseb tantsuring, mis on mõeldud 1. klasside õpilastele. Tantsuringi juht on Martin Tikk

facebook.com

Tantsuringi tunniplaan: