Saavutused
Lušin, Vladislav 11.a
Bulejeva, Tatjana 12.b
Aleksandrova, Julia 12.b
Latina, Daria 12.b
Lobanov, Leon 9.a
Simakov, Aleksandr 9.a
Kulašenkov, Roman 9.a
Antipov, Denis 9.b
Filippenkov, Igor 9.a
Perejaslov, Anton 9.b
Škvarov, Ivan 9.b
Košarinski, Stanislav 9.b
Lissovski, Jevgeni 9.b
Samsonov, Semjon 8.b - V koht
Jakovlev, Ilja 9.a - I koht
Švarikov, Maksim 9.a - V koht
Abramova, Juliana 11.b
Maksimova, Ljubov 10.b
Andrijanova, Darja 12.b
Bannikova, Veronika 12.a
Kalašnikova, Julia 11.b
Izmailova, Diana 11.a
Dubinko, Jekaterina 11.a
Burunov, Kirill 12.a
Golubev, Arkadi 10.b
Karpov, Artjom 10.a
Kuzmin, Aleksei 10.a
Kuzmin, Aleksandr 10.a
Smelov, Aleksandr 10.b
Valuiskihh, Roman 12.a
Ossijev, Deniss 11.b
Jefimov, Jegor 10.b
Vassiljev, Georgi 6.c
Andrejev, Ilja 6.c
Platonov, Ilja 6.c
Kožemjakin, Daniil 6.c
Gromõko, Sergei 6.c
Kovaltšuk, German 7.b
Kavrus, Avgust 7.b
Golõnski, Jan 7.b
Amberg, Anžela 4.a
Baranov, Vlass 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a - I koht
Markelov, Oleg 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Karimov, Lev 4.a
Klimanov, Nikita 4.a
Moissejeva, Anastassia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Savosto, Jegor 4.a
Svištševa, Katarina 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Surkov, Daniil 4.a
Tõsjatova, Jelena 4.a
Filipia, David 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Siplivaja, Jekaterina 5.a
Talašmanova, Darja 5.a
Krõlova, Angelina 5.a
Gosman, Ellen 5.a
Vlassova, Tatjana 5.c
Kulieva, Anna 4.c
Botštarjova, Alina 5.b
Zjuzkova, Valeria 5.b
Proskurina, Kristina 5.b
Tšupova, Andriana 5.a
Zozulja, Arina 5.b
Aasta Õppiv Organisatsioon
Narva Pähklimäe Gümnaasium
Täname Teid meeldiva koostöö eest!
Margus Ojaots
Direktor
Narva Kutseõppekeskus
Narva, 07.10.2009
Narva Pähklimäe Gümnaasium
juhtkonda ja õpetajaid
mõistva suhtumise ja töökorraldusliku toetuse eest:
tänu teile sai õpetaja Ljudmila Aleksandrova osaleda
eesti keele kui teise keele õpetajate täienduskoolituskursusel
programmi "Keeleõppe arendamine 2007-2010" raames.
Kovaltšuk, German 6.b
Burunov, Jakov 7.b
Trifonov, Daniil 7.b
Volkov, Aleksandr 7.b
Lisovskiy, Ivan 7.a
Panov, Nikita 6.b
III koht
Pankina, Maria 6.a
Kurgina, Julia 6.a
Škabrenova, Alina 6.a
Burunova, Sofia 6.b
Polovinkina, Veronika 6.b
Semjonova, Marina 6.b
Kuznetsova, Jelizaveta 6.b
I koht
Pšenitšnaja, Anastassia 8.a
Lužina, Riina-Marianna 8.a
Vjalova, Jevgenia 8.a
Šataja, Olesja 9.b
Demjanenko, Alina 9.b
Litvinenko, Sofja 9.a
Volkova, Natalja 8.a
Šapiro, Kristina 9.a
II koht
Kuzmin, Aleksei 9.a
Simonov, Mark 9.a
Tšugrov, Roman 9.a
Fortkin, Anton 9.c
Antipov, Denis 8.b
Karpov, Artjom 9.a
Magdina, Polina 8.a
Nikonova, Maria 8.a
Pšenitšnaja, Anastassia 8.a
Jevgenia Vjalova
Darja Folomeeva
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?"
Anna Lodeikina
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Mustikas - müüdid ja reaalsus"
Anastassia Psenitsnaja
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Joogivesi - inimese tervise tähtsaim faktor"
Polina Magdina
Maria Nikonova
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisveekogus"
Rait Toompere
Konkursikomisjoni esimees
Tallinnas, 4. mai 2009
Galina Malõševa
Eesti õpilaste teadustööde riikliku konkursi komisjon tänab Teid 2009. aastal konkursil oaslenud õpilaste uurimistöö (Polina Magdina ja Maria Nikonova - "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisvvekogus") juhendamisel tehtud tänuväärse töö eest.
Jelena Tsõvareva
Eesti õpilaste teadustööde riikliku konkursi komisjon tänab Teid 2009. aastal konkursil oaslenud õpilaste uurimistöö (Anna Lodeikina - "Mustikas - müüdid ja reaalsus", Polina Magdina ja Maria Nikonova - "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisvvekogus", Anastassia Psenitsnaja - "Joogivesi - inimese tervise tähtsaim faktor" ning jevgenia Vjalova ja Darja Folomeeva - "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?") juhendamisel tehtud tänuväärse töö eest.
Rait Toompere
Konkursikomisjoni esimees
Tallinnas, 4. mai 2009
Erdman, Monika 8.a
Jakovlev, Ilja 8.a
Ivaškov, Artjom 9.a
Jekimova, Jana 9.a - võistkonna parim esindaja
Terebilin, Viktor 9.a
I koht
Smirnov, Jevgeni 12.a
Beljakov, Sergei 12.a
Kadatski, Maksim 12.a
Obdulov, Mihhail 11.b
Magerov, Daniil 11.b
Golt, Dmitri 11.b
Esitluse konkurss
Fedossenko, Konstantin 10.a - I koht
Tuuder, Ilona 10.a - I koht
Ranneva, Marina 10.a - I koht
Bernhardt, Elvira 10.a - I koht
Smirnova, Darja 11.b - I koht
Bulejeva, Tatjana 11.b - I koht
Jooniste konkurss
Harlamova, Diana 6.a - II koht
Tuuder, Ilona 10.a - I koht
Polovinkina, Marika 12.b - II koht
Salnikova, Aleksandra 10.a - III koht
Bõstrov, Jevgeni 12.a - I koht
Esse konkurss
Adlers, Artjom 9.a - IV koht
Aleksejeva, Veronika 9.a - V koht
II koht
Abramova, Juliana 10.b
Tuuder, Ilona 10.a
Tjuleneva, Veronika 10.a
Maksimova, Ljubov 9.c
Filippova, Diana 9.c
Lužina, Riina-Marianna 8.a
Ladošina, Vitalia 10.a
Izmailova, Diana 10.a
Kupavõhh, Natalja 7.b
Bedjuhhov, Kirill 3.a - I koht
Sidorova, Jekaterina 3.a - IV koht
Makarov, Igor 3.b - V koht
Markelov, Oleg 3.a - V koht
Sossenkov, Aleksandr 4.b - III koht
Talašmanova, Darja 4.a - IV koht
Lobin, Leonid 4.b - V koht
I koht - koolide arvestuses:
Karimov, Lev 3.a
Savosto, Jegor 3.a
Amberg, Anžela 3.a
Bedjuhhov, Kirill 3.a
Ovtšinnikov, Dmitri 4.a
I koht - 3.klasside arvestuses
Karimov, Lev 3.a
Savosto, Jegor 3.a
Amberg, Anžela 3.a
Bedjuhhov, Kirill 3.a
Sotskov, Nikita 3.a
I koht - 1.klasside arvestuses
Šustov, Kirill 1.b
Strelkov, Artjom 1.b
Vorobjova, Kristina 1.b
Smirnova, Kristina 1.b
Štšiglitsov, Erkki 1.b
I koht - võistkondlikult:
Ivanova, Kristina 12.b
Kaštan, Vladimir 10.b
Magerov, Daniil 11.b
isiklikus arvestuses:
Ivanova, Kristina 12.b - I koht
Kaštan, Vladimir 10.b - III koht
Reinol, Marek 11.b - IV koht
Magerov, Daniil 11.b - V koht
Dašuk, Andrei 2.c - III koht
Kupavõhh, Aleksei 2.b - IV koht
Ivanova, Svetlana 2.d - V koht
Surkov, Daniil 3.a - I koht
Sidorova, Jekaterina 3.a - II koht
Bedjuhhov, Kirill 3.a - IV koht
Oleinik, Roman 3.c - V koht
Talašmanova, Darja 4.a - III koht
Lobin, Leonid 4.b - V koht
I koht - Kiir-peastarvutamise - Pranglimise Narva liina võistkonna võistlus 1.klasside arvestuses;
I koht - Kiir-peastarvutamise - Pranglimise Ida-Virumaa võistkonna võistlus 1.klasside arvestuses:
Šustov, Kirill 1.b
Strelkov, Artjom 1.b
Vorobjova, Kristina 1.b
Smirnova, Kristina 1.b
Štšiglitsov, Erkki 1.b
III koht - Kiir-peastarvutamise - Pranglimise Narva liina võistkonna võistlus 5.klasside arvestuses
IV koht - Kiir-peastarvutamise - Pranglimise Ida-Virumaa võistkonna võistlus 5.klasside arvestuses
Jaluzin, Maksim 5.c
Voronina, Viktoria 5.c
Poglid, Jelizaveta 5.c
Velitško, Viktoria 5.c
Rikas, Kristina 5.c