Saavutused
Kuupäev
13. märts 2010
Ülevaade
Siplivaja, Jekaterina V A - I koht
Hruštšova, Alissia VI B - III koht
Õpetaja Aleksejeva, Olga
Hruštšova, Alissia VI B - III koht
Õpetaja Aleksejeva, Olga
Kuupäev
11. märts 2010
Ülevaade
Bedjuhhov, Kirill IV A - edukas esinemine
Tõsjatova, Jelena IV A - edukas esinemine
Stepanov, Aleksandr IV A - edukas esinemine
Dmitrijeva, Ilona IV A - edukas esinemine
Õpetajad: Jefimova, Svetlana; Zahharova, Natalja
Tõsjatova, Jelena IV A - edukas esinemine
Stepanov, Aleksandr IV A - edukas esinemine
Dmitrijeva, Ilona IV A - edukas esinemine
Õpetajad: Jefimova, Svetlana; Zahharova, Natalja
Kuupäev
09. märts 2010
Ülevaade
Lušin, Vladislav XI A - VI koht - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Kuupäev
03. märts 2010
Ülevaade
Tänukiri
Eduka esinemise eest
Lušin, Vladislav XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Folomejeva, Darja IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Vjalova, Jevgenia IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Škljarova, Anna XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Boiko, Marina XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Nikonova, Marina IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Magdina, Polina IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Rodionova, Jelena XI A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kuznetsova, Tatjana XI A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Pšenitšnaja, Anastassia IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Eduka esinemise eest
Lušin, Vladislav XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Folomejeva, Darja IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Vjalova, Jevgenia IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Škljarova, Anna XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Boiko, Marina XI A - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Nikonova, Marina IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Magdina, Polina IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Rodionova, Jelena XI A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kuznetsova, Tatjana XI A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Pšenitšnaja, Anastassia IX A - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kuupäev
26. veebruar 2010
Ülevaade
II koht
Siplivaja, Jekaterina V A
Talašmanova, Darja V A
Gromozdova, Karina VI A
Protassova, Alina VI A
Sorgus, Julia VI B
Poglid, Jelizaveta VI C
Mihhailova, Ksenia VI A
Krõlova, Angelina V A
Õpetajad: Lvova, Maria; Golubev, Vladimir
Siplivaja, Jekaterina V A
Talašmanova, Darja V A
Gromozdova, Karina VI A
Protassova, Alina VI A
Sorgus, Julia VI B
Poglid, Jelizaveta VI C
Mihhailova, Ksenia VI A
Krõlova, Angelina V A
Õpetajad: Lvova, Maria; Golubev, Vladimir
Kuupäev
25. veebruar 2010
Ülevaade
Lušin, Vladislav XI A - II koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Eesti kaasaegne kirjandus ja Eesti kirjanduse side Venemaa kultuuriruum" - õpetaja Leontjeva, Nadežda
Lodeikina, Anna XII B - II koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Mustikas - müüdid ja reaalsus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Vjalova, Jevgenia IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Folomejeva, Darja IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Magdina, Polina IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Unimudila populatsiooni uurimine narva linna tehisveekogus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Nikonova, Marina IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Unimudila populatsiooni uurimine narva linna tehisveekogus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Lodeikina, Anna XII B - II koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Mustikas - müüdid ja reaalsus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Vjalova, Jevgenia IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Folomejeva, Darja IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Magdina, Polina IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Unimudila populatsiooni uurimine narva linna tehisveekogus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Nikonova, Marina IX A - I koht Teadustööde riikliku konkurss "Tähering" Uurimistöö "Unimudila populatsiooni uurimine narva linna tehisveekogus" - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kuupäev
22. veebruar 2010
Ülevaade
I koht
Pšenitšnaja, Anastassia IX A
Lužina, Riina-Marianna IX A
Vassiljev, Ivan IX A
Mogutova, Tatjana IX A
Piterskihh, Polina IX A
Strelkova, Regina IX A
Õpetajad Aleksandrova, Ljudmila; Jefimova, Svetlana A.
Pšenitšnaja, Anastassia IX A
Lužina, Riina-Marianna IX A
Vassiljev, Ivan IX A
Mogutova, Tatjana IX A
Piterskihh, Polina IX A
Strelkova, Regina IX A
Õpetajad Aleksandrova, Ljudmila; Jefimova, Svetlana A.
Kuupäev
20. veebruar 2010
Ülevaade
Rogozin, Svjatoslav VII A - III koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Kavrus, Avgust VII B - I koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Volkov, Aleksandr VIII B - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kuznetsov, Nikita VIII A - II koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kulašenkov, Roman IX A - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Žukov, Igor XI A - II koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Kavrus, Avgust VII B - I koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Volkov, Aleksandr VIII B - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kuznetsov, Nikita VIII A - II koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Kulašenkov, Roman IX A - III koht - õpetaja Pissarenko, Juri
Žukov, Igor XI A - II koht - õpetaja Ponomarjova, Jelena
Kuupäev
15. veebruar 2010
Ülevaade
I koht
Jaluzin, Maksim VI C
Blinov, Vladimir VI A
Makarenkov, Juri VI A
Lušin, Aleksandr VI B
Korotkov, Dmitri V B
Gontšarov, Nikita V B
Drozdov, Boriss V C
Õpetaja Golubev, Vladimir
Jaluzin, Maksim VI C
Blinov, Vladimir VI A
Makarenkov, Juri VI A
Lušin, Aleksandr VI B
Korotkov, Dmitri V B
Gontšarov, Nikita V B
Drozdov, Boriss V C
Õpetaja Golubev, Vladimir
Kuupäev
13. veebruar 2010
Ülevaade
Redko, Daniil VI A - I koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Gorjatšova, Vlada VI A - II koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Sitjajeva, Maria VI B - V koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Zagorski, Ernest VII A - III koht - õpetaja Trofer, Nadežda
Samsonov, Semjon VIII B - III koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Strelkova, Regina IX A - II koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Boiko, Marina XI A - II koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Abramenkov, Nikita XI A - IV koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Lodeikina, Anna XII B - IV koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Maksimenko, Jekaterina XII A - V koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Gorjatšova, Vlada VI A - II koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Sitjajeva, Maria VI B - V koht - õpetaja Gvianidze, Maria
Zagorski, Ernest VII A - III koht - õpetaja Trofer, Nadežda
Samsonov, Semjon VIII B - III koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Strelkova, Regina IX A - II koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Boiko, Marina XI A - II koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Abramenkov, Nikita XI A - IV koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Lodeikina, Anna XII B - IV koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Maksimenko, Jekaterina XII A - V koht - õpetaja Tsõvareva, Jelena
Kuupäev
06. veebruar 2010
Ülevaade
Kuzmin, Aleksei X A - I koht
Kuzmin, Aleksandr X A - II koht
Malõšev, Sergei X A - III koht
Šestakov, Mihhail X B - V koht
Jakovlev, Dmitri XI B - II koht
Ossijev, Deniss XI B - II koht
Abramenkov, Nikita XI A - V koht
Nikolajev, Deniss XII B - I koht
Žuravljov, Artur XII B - III koht
Ovtšinnikov, Dmitri V A - II koht
Talašmanova, Darja V A - III koht
Sassina, Nadežda V A - IV koht
Ignatov, Ivan VI A - I koht
Hruštšova, Alissia VI B - V koht
Gontšugova, Veera VII A - V koht
Lavrov, Maksim VIII B - II koht
Kulašenkov, Roman IX A - II koht
Švarikov, Maksim IX A - IV koht
Kuzmin, Aleksandr X A - II koht
Malõšev, Sergei X A - III koht
Šestakov, Mihhail X B - V koht
Jakovlev, Dmitri XI B - II koht
Ossijev, Deniss XI B - II koht
Abramenkov, Nikita XI A - V koht
Nikolajev, Deniss XII B - I koht
Žuravljov, Artur XII B - III koht
Ovtšinnikov, Dmitri V A - II koht
Talašmanova, Darja V A - III koht
Sassina, Nadežda V A - IV koht
Ignatov, Ivan VI A - I koht
Hruštšova, Alissia VI B - V koht
Gontšugova, Veera VII A - V koht
Lavrov, Maksim VIII B - II koht
Kulašenkov, Roman IX A - II koht
Švarikov, Maksim IX A - IV koht
Kuupäev
31. jaanuar 2010
Ülevaade
Nikolajev, Vadim IV a - I koht
Petšalnov, Aleksandr IV a - III koht
Petšalnov, Aleksandr IV a - III koht
Kuupäev
30. jaanuar 2010
Ülevaade
Samsonov, Semjon 8.b - III koht
Jakovlev, Ilja 9.a - III koht
Vassiljev, Ivan 9.a - III koht
Kulašenkov, Roman 9.a - III koht
Malõšev, Sergei 10.a - IV koht
Ilkevitš, Grigiri 11.a - III koht
Hamov, Oleg 11.b - V koht
Nikolaev, Deniss 12.b - I koht
Lodeikina, Anna 12.b - IV koht
Jakovlev, Ilja 9.a - III koht
Vassiljev, Ivan 9.a - III koht
Kulašenkov, Roman 9.a - III koht
Malõšev, Sergei 10.a - IV koht
Ilkevitš, Grigiri 11.a - III koht
Hamov, Oleg 11.b - V koht
Nikolaev, Deniss 12.b - I koht
Lodeikina, Anna 12.b - IV koht
Kuupäev
25. jaanuar 2010
Ülevaade
Tänan Teid, et aitasite “Tagasi kooli” ideel kasvada.
Toomas Hendrik Ilves
Eesti Vabariigi president
Toomas Hendrik Ilves
Eesti Vabariigi president
Kuupäev
25. jaanuar 2010
Ülevaade
I koht
Kuzmin, Aleksandr 10.a
Kuzmin, Aleksei 10.a
Smelov, Aleksandr 10.b
Simonov, Mark 10.a
Golt, Dmitri 12.b
Obdulov, Mihhail 12.b
Burunov, Kirill 12.a
Valuiskihh, Roman 12.a
Kuzmin, Aleksandr 10.a
Kuzmin, Aleksei 10.a
Smelov, Aleksandr 10.b
Simonov, Mark 10.a
Golt, Dmitri 12.b
Obdulov, Mihhail 12.b
Burunov, Kirill 12.a
Valuiskihh, Roman 12.a
Kuupäev
25. jaanuar 2010
Ülevaade
III koht
Antipov, Denis 9.b
Košarinski, Stanislav 9.b
Lissovski, Jevgeni 9.b
Perejaslov, Anton 9.b
Škvarov, Ivan 9.b
Burunov, Ilja 9.a
Kulašenkov, Roman 9.a
Filippenkov, Igor 9.a
Lobanov, Leon 9.a
Antipov, Denis 9.b
Košarinski, Stanislav 9.b
Lissovski, Jevgeni 9.b
Perejaslov, Anton 9.b
Škvarov, Ivan 9.b
Burunov, Ilja 9.a
Kulašenkov, Roman 9.a
Filippenkov, Igor 9.a
Lobanov, Leon 9.a
Kuupäev
16. jaanuar 2010
Ülevaade
Lavrov, Maksim 8.b - IV koht
Kulašenkov, Roman 9.a - II koht
Malõšev, Sergei 10.a - I koht
Šestakov, Mihhail 10.b - II koht
Kulašenkov, Roman 9.a - II koht
Malõšev, Sergei 10.a - I koht
Šestakov, Mihhail 10.b - II koht
Kuupäev
16. jaanuar 2010
Ülevaade
kuni 12 a.
Svištševa, Katarina 4.a - I koht
Amberg, Anžela 4.a - II koht
Moissejeva, Anastassia 4.a - III koht
kuni 10 a.
Sidorova, Jekaterina 4.a - III koht
Svištševa, Katarina 4.a - I koht
Amberg, Anžela 4.a - II koht
Moissejeva, Anastassia 4.a - III koht
kuni 10 a.
Sidorova, Jekaterina 4.a - III koht
Kuupäev
15. jaanuar 2010
Ülevaade
Žürii valis esseekonkursile laekunud 63 töö hulgast välja 15 (viisteist) parimat tööd, seal hulgas:
Metelitsa, Anna 11.b
Kuznetsova, Valeria 12.a
Otsus
Metelitsa, Anna 11.b
Kuznetsova, Valeria 12.a
Otsus
Kuupäev
15. jaanuar 2010
Ülevaade
Dmitrijeva, Ilona 4.a - II koht
Kuupäev
10. jaanuar 2010
Ülevaade
Dmitrijeva, Ilona 4.a - parimad tööd nominatsioonides:
Знания православной культуры и ее воплощение в Рождественской открытке;
Рождественская открытка как земной дар ближнему
Знания православной культуры и ее воплощение в Рождественской открытке;
Рождественская открытка как земной дар ближнему
Kuupäev
08. jaanuar 2010
Ülevaade
Parim meeskonnatöö:
Amberg, Anžela 4.a
Baranov, Vlass 4.a
Bedjuhhov, Kirill 4.a
Bers, Nikita 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a
Filipia, David 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Karimov, Lev 4.a
Klimanov, Nikita 4.a
Kotkas, Maksim 4.a
Markelov, Oleg 4.a
Moissejeva, Anastassia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Nikolajev, Vadim 4.a
Ossiptsov, Ilja 4.a
Petšalnov, Aleksandr 4.a
Savosto, Jegor 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Sinega, Regina 4.a
Sotskov, Nikita 4.a
Spirina, Aleksandrina 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Surkov, Daniil 4.a
Suškevitš, Julia 4.a
Svištševa, Katarina 4.a
Šatilova, Darja 4.a
Šumihhin, Aleksandr 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Tõsjatova, Jelena 4.a
Amberg, Anžela 4.a
Baranov, Vlass 4.a
Bedjuhhov, Kirill 4.a
Bers, Nikita 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a
Filipia, David 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Karimov, Lev 4.a
Klimanov, Nikita 4.a
Kotkas, Maksim 4.a
Markelov, Oleg 4.a
Moissejeva, Anastassia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Nikolajev, Vadim 4.a
Ossiptsov, Ilja 4.a
Petšalnov, Aleksandr 4.a
Savosto, Jegor 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Sinega, Regina 4.a
Sotskov, Nikita 4.a
Spirina, Aleksandrina 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Surkov, Daniil 4.a
Suškevitš, Julia 4.a
Svištševa, Katarina 4.a
Šatilova, Darja 4.a
Šumihhin, Aleksandr 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Tõsjatova, Jelena 4.a
Kuupäev
17. detsember 2009
Ülevaade
Parim võistkond nominatsioonis "Professionalizm"
Rasstrõgin, Igor - juhataja
Samoilov, Dmitri 12.a
Magerov, Daniil 12.b
Reinol, Marek 12.b
Rasstrõgin, Igor - juhataja
Samoilov, Dmitri 12.a
Magerov, Daniil 12.b
Reinol, Marek 12.b
Kuupäev
16. detsember 2009
Ülevaade
Tõsjatova, Jelena 4.a - I koht
Dmitrijeva, Ilona 4.a - II koht
Bedjuhhov, Kirill 4.a - IV koht
Stepanov, Aleksandr 4.a - IV koht
Dmitrijeva, Ilona 4.a - II koht
Bedjuhhov, Kirill 4.a - IV koht
Stepanov, Aleksandr 4.a - IV koht
Kuupäev
06. detsember 2009
Ülevaade
Eesti väitlusselts õnnitleb
Maria Pavlenko
Vladislav Lušin
Võistkondlikult I koha
saavutamise puhul Kolmekeelsel turniiril 2009
MTÜ Eesti Väitlusseltsi juhatus
5-6. detsembril 2009
Kuupäev
30. november 2009
Ülevaade
Svetlana Jefimova, parem juhendaja - 31 pilti lõppvõistlusele
Jelena Tõsjatova, II koht - 2015. aastaks Marsile
Jelena Tõsjatova, äramärkimine - Planeedid kauge tähe ümber
Oleg Markelov, III koht - Esimene eestlane kosmoses
David Filipia, äramärkamine - Planeedid kauge tähe ümber
Kuupäev
30. november 2009
Ülevaade
I koht
Kovaltšuk, German 7.b
Kavrus, Avgust 7.b
Panov, Nikita 7.b
Zautin, Kirill 7.a
Jaluzin, Maksim 6.c
Lušin, Aleksandr 6.b
Šerkunov, Daniil 4.b
Bers, Nikita 4.a
Platonov, Ilja 6.c
Kuupäev
30. november 2009
Ülevaade
Parimad tööd:
Tõsjatova, Jelena 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Markelov, Oleg 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Filipia, David 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Amberg, Anžela 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Suškevitš, Julia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Kotkas, Maksim 4.a
Tõsjatova, Jelena 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Markelov, Oleg 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Filipia, David 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Amberg, Anžela 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Suškevitš, Julia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Kotkas, Maksim 4.a
Kuupäev
28. november 2009
Ülevaade
Õpetaja võrgus
Svetlana Jefimova'le
Õpetaja - klassi juhataja parim blogi eest
Enel Mägi
Sihtasutuse Tiigrihüpe juhataja
Ljudmila Roždestvenskaja
Kogukonna Ulei ekspert
Tallinn 2009
Svetlana Jefimova'le
Õpetaja - klassi juhataja parim blogi eest
Enel Mägi
Sihtasutuse Tiigrihüpe juhataja
Ljudmila Roždestvenskaja
Kogukonna Ulei ekspert
Tallinn 2009