Saavutused
Aleksei Kupavõh 7.b
Aleksandr Metelitsa 7.a
Ilja Toropov 6.a
Kirill Šustov 6.b
Maksim Berežonov 6.b
Igor Toompere 6.d
Õpetaja Vladimir Golubev
Erinevates vanusekategooriates esinesid konkurssil meie gümnaasiumi õpilased. Nii III klassi õpetaja Natalja Jakubova valmistas ette poeetilise kompositsiooni konkurssi teemal „Selge esmaspäev”, millega kolmanda klassi õpilased edukalt esinesid. Mihhail Boborenkot (III C kl.- õpetaja O.Uljanova) autasustati laureaadi diplomiga I -III kl. kategoorias.
IV-VI kl. kategoorias sai laureaadi diplomi Jegor Šahin, V A kl. õpilane. Selles vanusekategooria osalesid veel Alesja Baranova (V D kl.), Anna Magonova (V A kl.) ja German Lužin (V A kl.).
VII-IX kl. seas said laureaatideks Regina Drošnova (VII B kl.) ja Andrei Dašuk (VII A kl.).
Õpilasi valmistasid konkurssiks ette õpetajad T.Lebedeva, J.Andrejenkova ja Ž.Narõškina.
Samuti konkurssi „Lihavõttepühade rõõm” raames viidi läbi kirjanddite võistlus teemal „Meie aja kangelased”. Formaat nägi ette vaimuliku sisuga kirjanduse lugemist ja essee kirjutamist läbiloetud raamatu põhjal. Vanemate õpilaste seas sai konkurssi laureaadiks Jelizaveta Dõleva (XI A kl.), õpetajate hulgas – O.Gratšjova ja Ž.Narõškina.
Õnnitleme kõiki osavõtjaid ja laureaate! Loomingulist edu!
Timofei Sednev 12.a - III järgu diplom
Roman Oleinik 8.c - diplom osalemise eest
Õpetaja: Mikhail Emeliyanov
Humanitaarsuunaga töid kaitsti Haridusasutuses № 506, loodusteaduslikke - Haridusasutuses № 392. Kokku oli esindatud 206 tööd 29-st rajooni haridusasutusest.
Ametlikus infoportaalis oli väljendatud, et „Konverentsi töös osalesid ka kooliõpilased Narva Pähklimäe Gümnaasiumist (Eesti Vabariik, Narva linn)”. Oma uurimused „Sõna jõud (keel kui mõjutusvahend Interneti tekstides)” ja „Narva linna toponüümid” esitasid nad „Filoloogia” sektsioonis. .
Konverentsi töö põhjal autasustati 107 tööd (136 õpilast). Diana Harlamova ja Liza Starkova tööd olid samuti autasustatud tööde hulgas.
Mark Lomakin 5.d - IV koht
Marija Talašmanova 6.c - II koht
Polina Jefremova 6.a - II koht
Eva Berzin 6.a - IV koht
Ilja Toropov 6.a - IV koht
Darja Pogodina 10.a - V koht
German Neiman 11.a - I koht
Maksim Lavrov 12.a - III koht
Tatjana Punger 12.a - I koht (õpetaja Tatjana Jerošenko)
Andreas Plyushko 9.b - V koht (õpetaja Jelena Tsõvareva)
14. märtsil 2014 toimus Tartu Ülikoooli Narva Kolledžis traditsiooniline emakeelepäevale pühendatud spontaanse kõne võistlus. Meie 11.a klassi õpilased näitasid oma suurepäraseid oskusi võõrkeeltes!
German Neiman (11.a) – II koht (kategoorias kõne inglise keeles)
Jelizaveta Dõljova (11.a) – III koht (kategoorias kõne eesti keeles (vene õppekeelega kooli õpilastele)
Jana Štšerbakova - diplom osalemise eest
Veera Gontšugova - diplom osalemise eest
Õpetaja: Natalja Zahharova
Õnnitleme!
Konkursist lähemalt: http://www.narva.ut.ee/et/uudised/tu-narva-kolledzi-emakeelepaeva-spontaanse-kone-voistluse-kokkuvote
12. märtsil toimus meie kooli aulas emakeelepäevale pühendatud etlejate konkurss ja viktoriin „Eesti keel ja eesti meel“ 5. ja 6. klasside õpilastele. Ürituse korraldasid kooli eesti keele õpetajad: Natalja Zahharova, Liina Barch, Darja Gordejeva, Natalja Kodotšigova, Diana Vesselova ja Heidi Orav.
Etlejate konkursi võitjad kategoorias 5.klass:
I koht – German Lužin – 5.a
II koht – Kristiina Kutuzova – 5.a
III koht – Darja Kašleva – 5.c
Etlejate konkursi võitjad kategoorias 6.klass:
I koht – Tatjana Gavrilova – 6.c
II koht – Maria Talašmanova – 6.c
III koht – Mark Varšavski – 6.d
Viktoriinis „Eesti keel ja eesti meel“ sai esimese koha 6. klassi võistkond «Päike», kes sai lõppkokkuvõttes 14 punkti 15st, teise koht oli 5.klassi võitkonnal «Nimeta» ja III koha sai samuti 6. klassi võistkond «Pingviinid». Kõik võitjad said kätte diplomid.
Polina Tereschenko 11.a – II koht vanusekategoorias 10-11. klass.
Õpetaja: Natalja Zahharova
Konkursist lähemalt: http://www.narvaharidus.edu.ee/index.php/129-iii-regionalnyj-konkurs-khudozhestvennogo-perevoda
Maria Žoga 11.a
- II koht - eelvoor
- II koht - eelvoor+lõppvoor
Diana Kharlamova 11.a
- II koht - lõppvoor
- IV - eelvoor+lõppvoor
Õpetaja: Žanna Narõškina
I koht - Maria Talašmanova 6.c (õpetaja Natalja Zahharova)
II koht - Eva Berzin 6.b (õpetaja Liina Barch)
III koht - Maria Morozova 6.c (õpetaja Natalja Zahharova)
Mikhail Boborenko 3.с - III koht
Aleksei Ganjukov 3.с - IV koht
Anastassjia Bondarenko 3.c - V koht
Jegor Filippov 3.с - VI koht
Õpetaja: Olga Uljanova
I KOHT
Artjom Puškin 9.a
Igor Makarov 8.b
Roman Markilov 8.c
Jegor Savosto 8.a
Igor Miroshkin 8.väike
Sergei Dementiev 9.a
Kirill Gorjušin 9.b
Vladimir Ivanov 8.b
David Bojetski 9.b
Õpetaja: Vladimir Golubev
Maksim Kolesnikov 6.d
Roman Kuzin 7.b
Anastassia Bobõlуva 6.a
Svetlana Hamidullina 7.d
Dmitri Matrosov 9.c
I KOHT
Kirill Bedjuhhov 8.a
Daniil Surkov 8.a
Artjom Platonov 8.a
Jegor Petšorin 8.b
Julia Suškevitš 8.a
Oleg Markelov 8.a
Õpetaja: Jelena Ponomarjova
I KOHT
Artjom Puškin 9.a
Igor Makarov 8.b
Roman Markilov 8.c
Jegor Savosto 8.a
Igor Miroshkin 8.väike
Sergei Dementiev 9.a
Kirill Gorjušin 9.b
Andreas Plyushko 9.b
Vladimir Ivanov 8.b
David Bojetski 9.b
Õpetaja: Vladimir Golubev
II KOHT
Aleksei Ganjukov 3.с
Sofja Zamorskaja 5.d
Jekaterina Tkachenko 5.с
Aleksei Šilkin 4.c
Jan Udaltsov 6.b - IV koht
Krystyna Panchenko 6.c - V koht
Eva Berzin 6.a - VI koht
Nika Nazarova 6.c - VII koht
Marija Talašmanova 6.c - VIII koht
Yana Ilina 6.a - X koht
Jegor Petšorin 8.b - I koht
Daniil Surkov 8.a - II koht
Kirill Bedjuhhov 8.a - V koht
Vladimir Sednev 9.a - III koht
Mihhail Skripnik 9.c - IV koht
Aleksandr Zahharjan 9.b - VII koht
Nadežda Sassina 9.a - VIII koht
III KOHT
Kirill Bedjuhhov 8.a
Daniil Šerkunov 8.b
Boriss Drozdov 9.c
Roman Markilov 8.c
Martin Pavlenko 7.d
Nikita Gontsarov 9.b
Nikita Viira 9.c
Kirill Gorjušin 9.b
Õpetaja: Vladimir Golubev
I KOHT
Jekaterina Siplivaja 9.a
Darja Talašmanova 9.a
Kristina Tšvanova 8.a
Diana Vinogradova 9.a
Anastassia Moissejeva 8.a
Alesja Metkovskaja 9.с
Angelina Krõlova 9.a
Ilona Dmitrijeva 8.a
Õpetaja: Vladimir Golubev
I KOHT
Jan Solovjov 6.c
Ilja Mištšenko 6.c
Artyom Strelkov 6.b
Aleksandr Ivlev 6.b
Aleksei Stepanov 5.b
Daniil Mandrikov 6.с
Ilja Leonov 5.a
Õpetaja: Vladimir Golubev
I KOHT
Kristina Rabtsevitš 5.a
Polina Vorobjova 5.a
Alesja Baranova 5.d
Kristina Smirnova 6.b
Lina Vinogradova 6.a
Darja Lõsenko 5.с
Arina Prokofjeva 6.a
Õpetaja: Maria Lvova
Jegor Petšorin 8.b - I koht
Julia Suškevitš 8.a - III koht
Maksim Nessin 9.b - I koht
Darja Talašmanova 9.a - IV koht
Daniil Kožemjakin 10.a - III koht
Julia Žoga 11.a - I koht
Karina Gussarova 11.a - III koht
Polina Tereshchenko 11.a - V koht
Maksim Lavrov 12.a - I koht
Õpetaja: Tatjana Jerošenko
II KOHT
Anstassia Andrijaškina 7.b
Aleksei Zubehhin 7.d
Jekaterina Tkachenko 5.с
Deniss Andrijaškin 2.с
Aleksei Šilkin 4.c
III KOHT
II-V klasside võiskond
Õpetaja: Vladimir Golubev
Nika Nazarova 6.c - III koht
VII klass
Aleksei Zubehhin 7.d - IV koht
VIII klass
Jegor Petšorin 8.b - I koht
Lev Karimov 8.a - IV koht
Daniil Surkov 8.a - V koht
Kirill Bedjuhhov 8.a - VI koht
IX klass
Nadežda Sassina 9.a - I koht
X klass
Daniil Redko 10.a - III koht
XI klass
Karina Gussarova 11.a - I koht
Julia Žoga 11.a - II koht
Jelizaveta Dõljova 11.a - V koht
Õpetaja Jelena Tsõvareva