Saavutused
Kuupäev
02. detsember 2016
Ülevaade
III KOHT
Vitali Kaleta 8. c
Jegor Gudkov 9. a
Jan Udaltsov 9. b
Vitali Krjukov 9. b
Vladislav Šutin 8. a
Ilya Koreshkov 8. c
Roman Leonov 8. d
Erki Štšiglitsov 9. b
Aleksandr Ivlev 9. b
Õpetaja Vladimir Golubev
Vitali Kaleta 8. c
Jegor Gudkov 9. a
Jan Udaltsov 9. b
Vitali Krjukov 9. b
Vladislav Šutin 8. a
Ilya Koreshkov 8. c
Roman Leonov 8. d
Erki Štšiglitsov 9. b
Aleksandr Ivlev 9. b
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
30. november 2016
Ülevaade
II ja III KOHAD
IX C kl. võistkond "Inkognito"
Angelina Varšavskaja
Anna Pankevitšjute
Krystyna Panchenko
Maria Morozova
Nika Nazarova
Marija Talašmanova
Õnnitleme!
IX C kl. võistkond "Inkognito"
Angelina Varšavskaja
Anna Pankevitšjute
Krystyna Panchenko
Maria Morozova
Nika Nazarova
Marija Talašmanova
Õnnitleme!
Kuupäev
30. november 2016
Ülevaade
V KOHT
Kirill Gorjušin 12. a
Martin Pavlenko 10. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kirill Gorjušin 12. a
Martin Pavlenko 10. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
28. november 2016
Ülevaade
II KOHT
Marina Kuzmina 8. b
Viktorija Sussi 8. c
Viola Raklanova 8. b
Milana Antipova 8. b
Darja Kašleva 8. c
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с
Õpetaja Vladimir Golubev
Marina Kuzmina 8. b
Viktorija Sussi 8. c
Viola Raklanova 8. b
Milana Antipova 8. b
Darja Kašleva 8. c
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
24. november 2016
Ülevaade
Antoškina, Darja 11.a
Surkov, Daniil 11.a
Suškevitš, Julia 11.a
Oleinik, Roman 11.a
Bedyukhov, Kirill 11.a
Õpetajad Inguna Joandi, Mihhail Sorokin
Surkov, Daniil 11.a
Suškevitš, Julia 11.a
Oleinik, Roman 11.a
Bedyukhov, Kirill 11.a
Õpetajad Inguna Joandi, Mihhail Sorokin
Kuupäev
23. november 2016
Ülevaade
I KOHT
Anna Valuyskihh 11. a
Julia Suškevitš 11. a
Jegor Petšorin 11. a
Roman Oleinik 11. a
Daniil Surkov 11. a
Lev Karimov 11. a
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Anna Valuyskihh 11. a
Julia Suškevitš 11. a
Jegor Petšorin 11. a
Roman Oleinik 11. a
Daniil Surkov 11. a
Lev Karimov 11. a
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Kuupäev
23. november 2016
Ülevaade
II KOHT
Victoria Neprimerova 8. d
Darja Maltseva 8. d
Darja Tšistjakova 8. d
Aljona Fedossova 8. d
Õpetaja Natalja Sazonova
Victoria Neprimerova 8. d
Darja Maltseva 8. d
Darja Tšistjakova 8. d
Aljona Fedossova 8. d
Õpetaja Natalja Sazonova
Kuupäev
22. november 2016
Ülevaade
Kuupäev
21. november 2016
Ülevaade
III KOHT
Irina Abramova 10. a
Alesja Metkovskaja 12. a
Anstassia Andrijaškina 10. a
Jevgenia Kuznetsova 12. a
Adriana Tšupova 12. a
Jekaterina Kangas 10. a
Jekaterina Harsejeva 12. a
Tatjana Vlassova 12. a
Dariya Zelenskaya 10. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Irina Abramova 10. a
Alesja Metkovskaja 12. a
Anstassia Andrijaškina 10. a
Jevgenia Kuznetsova 12. a
Adriana Tšupova 12. a
Jekaterina Kangas 10. a
Jekaterina Harsejeva 12. a
Tatjana Vlassova 12. a
Dariya Zelenskaya 10. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
21. november 2016
Ülevaade
II KOHT
Jegor Savosto 11. a
Oleg Markelov 11. a
Mihhail Kuštein 10. a
Artjom Platonov 11. a
Aleksandr Metelitsa 10. a
Maksim Kotkas 11. a
Aleksandr Nartov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Jegor Savosto 11. a
Oleg Markelov 11. a
Mihhail Kuštein 10. a
Artjom Platonov 11. a
Aleksandr Metelitsa 10. a
Maksim Kotkas 11. a
Aleksandr Nartov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
18. november 2016
Ülevaade
II KOHT
Erika Konevskihh 10. a
Adriana Tšupova 12. a
Jegor Petšorin 11. a
Õnnitleme!
Erika Konevskihh 10. a
Adriana Tšupova 12. a
Jegor Petšorin 11. a
Õnnitleme!
Kuupäev
09. november 2016
Ülevaade
I KOHT nominatsioonis "Tervislik toit"
Darja Afanasjeva 8. a
Kirill Nitsenko 8. b
Ivan Malovanenko 8. a
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Darja Afanasjeva 8. a
Kirill Nitsenko 8. b
Ivan Malovanenko 8. a
Darja Lõssenko 8. с
Ksenia Okuneva 8. с
Viktorija Mištšenko 8. с
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Kuupäev
06. november 2016
Ülevaade
I-IV klassid
Nina Russu 1.c - I järgu diplom
Darja Naumova 3.a - II järgu diplom
Arina Poluektova 3.a - II järgu diplom
V-VIII klassid
Jekaterina Gontšarova 5.c - I järgu diplom
Valerija Tarlõkova 6.c - III järgu diplom
Mikhail Boborenko 6.с - I järgu diplom
Grigori Tšudajev 7.c - III järgu diplom
German Lužin 8.a - I järgu diplom
Aljona Fedossova 8.d - III järgu diplom
IX-XII klassid
Maxim Semenov 9.c - II järgu diplom
Andrei Dašuk 10.a - III järgu diplom
Maksim Kotkas 11.a - II järgu diplom
Õpetajad: J.Zabarina, S.Jefimova, T.Lebedeva, N.Yakubova, N.Leontjeva, Ž.Narõškina
Kuupäev
05. november 2016
Ülevaade
I KOHT
Viktorija Leonova 10. a
Irina Abramova 10. a
Dariya Zelenskaya 10. a
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Viktorija Leonova 10. a
Irina Abramova 10. a
Dariya Zelenskaya 10. a
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Kuupäev
04. november 2016
Ülevaade
II KOHT
Pavel Vlasjuk 5. a
Artjom Fjodorov 4. a
Gleb Nõmmemees 4. a
Daniil Durnev 5. c
Jevgeni Smirnov 5. c
Maksim Korotkov 5. c
Oleg Gonsevich 5. c
Nikita Egorov 5. c
Õpetaja Vladimir Golubev
Pavel Vlasjuk 5. a
Artjom Fjodorov 4. a
Gleb Nõmmemees 4. a
Daniil Durnev 5. c
Jevgeni Smirnov 5. c
Maksim Korotkov 5. c
Oleg Gonsevich 5. c
Nikita Egorov 5. c
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
03. november 2016
Ülevaade
IV KOHT
Darja Ušakova 5. c
Milia Khelaia 5. c
Marika Korelina 5. a
Anastassia Maksimova 5. c
Anna Potapova 5. a
Õpetajad: Jelena Zabarina, Jelena Andrejenkova
Darja Ušakova 5. c
Milia Khelaia 5. c
Marika Korelina 5. a
Anastassia Maksimova 5. c
Anna Potapova 5. a
Õpetajad: Jelena Zabarina, Jelena Andrejenkova
Kuupäev
03. november 2016
Ülevaade
I KOHT
Nikita Anissin 12. a
Kirill Gorjušin 12. a
Nikita Viira 12. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Nikita Anissin 12. a
Kirill Gorjušin 12. a
Nikita Viira 12. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
06. oktoober 2016
Ülevaade
V KOHT
Daniil Mardarovskiy 8.a
Jevgeni Kostjukevitš 7.c
Nikolai Babikov 7.d
Jegor Simagin 7.d
Aleksandr Melnik 8.c
Maksim Kruteljov 8.a
Ivan Malovanenko 8.a
Vladislav Šutin 8.a
Ilya Koreshkov 8.c
Stanislav Strogov 8.a
Õpetaja Vladimir Golubev
Daniil Mardarovskiy 8.a
Jevgeni Kostjukevitš 7.c
Nikolai Babikov 7.d
Jegor Simagin 7.d
Aleksandr Melnik 8.c
Maksim Kruteljov 8.a
Ivan Malovanenko 8.a
Vladislav Šutin 8.a
Ilya Koreshkov 8.c
Stanislav Strogov 8.a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
04. oktoober 2016
Ülevaade
I KOHT
Boborenko, Nikita 10.A
Dashuk, Andrey 10.A
Kupavõh, Aleksei 10.A
II KOHT
Surkov, Daniil 11.A
II KOHT
Filipia, David 11.A
Jefimov, Aleksandr 9.C
Nezhdanov, Sergey 11.A
Obdulov, Dmitri 11.A
II KOHT
Alekseeva, Diana 11.A
Katkova, Ksenia 11.A
Ostova, Elina 11.A
V KOHT
Ananjev, Kirill 11.A
Lossev, Zahhar 11.A
Pankova, Anna 11.A
VI KOHT
Grozdova, Marina 11.A
Selivanova, Alesja 11.A
VII KOHT
Berzin, Eva 9.A
Maslova, Ljubov 9.A
Vinogradova, Lina 9.A
VIII KOHT
Andrijaškina, Anastassia 10.A
Lobina, Maria 10.A
VIII KOHT
Drozdik, Anna 12.A
Dubrovskaja, Maria 12.A
Krõlova, Angelina 12.A
Vinogradova, Diana 12.A
X KOHT
Kovalskih, Artjom 8.D
Leonov, Roman 8.D
Lomakin, Mark 8.D
Suhhotin, Semjon 8.D
Õpetaja: Mihhail Sorokin
Boborenko, Nikita 10.A
Dashuk, Andrey 10.A
Kupavõh, Aleksei 10.A
II KOHT
Surkov, Daniil 11.A
II KOHT
Filipia, David 11.A
Jefimov, Aleksandr 9.C
Nezhdanov, Sergey 11.A
Obdulov, Dmitri 11.A
II KOHT
Alekseeva, Diana 11.A
Katkova, Ksenia 11.A
Ostova, Elina 11.A
V KOHT
Ananjev, Kirill 11.A
Lossev, Zahhar 11.A
Pankova, Anna 11.A
VI KOHT
Grozdova, Marina 11.A
Selivanova, Alesja 11.A
VII KOHT
Berzin, Eva 9.A
Maslova, Ljubov 9.A
Vinogradova, Lina 9.A
VIII KOHT
Andrijaškina, Anastassia 10.A
Lobina, Maria 10.A
VIII KOHT
Drozdik, Anna 12.A
Dubrovskaja, Maria 12.A
Krõlova, Angelina 12.A
Vinogradova, Diana 12.A
X KOHT
Kovalskih, Artjom 8.D
Leonov, Roman 8.D
Lomakin, Mark 8.D
Suhhotin, Semjon 8.D
Õpetaja: Mihhail Sorokin
Kuupäev
30. september 2016
Ülevaade
I KOHT
Angelina Varšavskaja 9.c
Anna Pankevitšjute 9.c
Krystyna Panchenko 9.c
Nika Nazarova 9.c
Marija Talašmanova 9.c
Marija Morozova 9.c
Õnnitleme!
Angelina Varšavskaja 9.c
Anna Pankevitšjute 9.c
Krystyna Panchenko 9.c
Nika Nazarova 9.c
Marija Talašmanova 9.c
Marija Morozova 9.c
Õnnitleme!
Kuupäev
26. september 2016
Ülevaade
Darja Talašmanova 12.a - diplom osalemise eest
Õpetaja Mihhail Sorokin
Õpetaja Mihhail Sorokin
Kuupäev
24. september 2016
Ülevaade
Roman Oleinik 11.a - III koht
Õpetaja Irina Stalnuhhina
Õpetaja Irina Stalnuhhina
Kuupäev
21. september 2016
Ülevaade
I KOHT
Polina Golubeva
Marija Mihhejeva
Nikita Pavlenko
Sofia Gladkovskaja
Mikhail Boborenko
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Polina Golubeva
Marija Mihhejeva
Nikita Pavlenko
Sofia Gladkovskaja
Mikhail Boborenko
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Kuupäev
21. september 2016
Ülevaade
VIII-IX klassid
III KOHT
Aleksei Stepanov 8.b
Nikita Jagudin 8.b
Kirill Šustov 9.b
Mihhail Podpovedkin 9.c
Eduard Päivil 9.с
Rustam Abrossimov 9.a
Daniil Mandrikov 9.с
Gleb Zaborovski 9.c
Aleksandr Aleksejev 9.d
X-XII klassid
III KOHTAleksandr Metelitsa 10
Nikita Gorlov 10
Mihhail Kuštein 10
Ilja Jazev 11
Roman Oleinik 11
Roman Markilov 11
Igor Makarov 11
Jegor Savosto 11
Ilja Mandrikov 12
Kirill Gorjušin 12
Õpetaja Vladimir Golubev
III KOHT
Aleksei Stepanov 8.b
Nikita Jagudin 8.b
Kirill Šustov 9.b
Mihhail Podpovedkin 9.c
Eduard Päivil 9.с
Rustam Abrossimov 9.a
Daniil Mandrikov 9.с
Gleb Zaborovski 9.c
Aleksandr Aleksejev 9.d
X-XII klassid
III KOHTAleksandr Metelitsa 10
Nikita Gorlov 10
Mihhail Kuštein 10
Ilja Jazev 11
Roman Oleinik 11
Roman Markilov 11
Igor Makarov 11
Jegor Savosto 11
Ilja Mandrikov 12
Kirill Gorjušin 12
Õpetaja Vladimir Golubev