Saavutused
Kuupäev
07. veebruar 2017
Ülevaade
Anna Pankevitšjute 9.C - II KOHT (parim luuletõlge)
Õpetaja: Inguna Joandi
Õpetaja: Inguna Joandi
Kuupäev
06. veebruar 2017
Ülevaade
Olümpiaadi 2. voorust (lõppvoorust) kutsutakse osa võtma 1.-25. koha saanud õpilased. Meie kooli 6 õpilast pääsesid olümpiaadi järgmisse vooru:
Kangas, Jekaterina
Katkova, Ksenia
Leonova, Viktoria
Zelenskaja, Darja
Talašmanova, Maria
Surkov, Daniil
Täname ka õpilasi Anna Pankevitšute ja Angelina Varšavskaja osalemise eest.
Kangas, Jekaterina
Katkova, Ksenia
Leonova, Viktoria
Zelenskaja, Darja
Talašmanova, Maria
Surkov, Daniil
Täname ka õpilasi Anna Pankevitšute ja Angelina Varšavskaja osalemise eest.
Kuupäev
06. veebruar 2017
Ülevaade
II klass
Milana Fjodorova 2. b - I koht
Snežana Pantelejeva 2. b - II koht
Anna Nikolina 2. a - II koht
Albina Mossejeva 2. c - III koht
Daniil Tukanov 2. a - IV koht
Maria Djatlova 2. a - V koht
III klass
Darja Naumova 3. a - I koht
Aleksandr Leonov 3. a - II koht
Ksenija Romanova 3. d - III koht
Jegor Efimov 3. a - IV koht
Veronika Gladõševa 3. c - V koht
IV klass
Polina Volkova 4. c - I koht
Polina Lall 4. b - II koht
Arina Yurysheva 4. b - III koht
Kira Hasjanova 4. b - IV koht
Dominika Druzhishcheva 4. c - V koht
Milana Fjodorova 2. b - I koht
Snežana Pantelejeva 2. b - II koht
Anna Nikolina 2. a - II koht
Albina Mossejeva 2. c - III koht
Daniil Tukanov 2. a - IV koht
Maria Djatlova 2. a - V koht
III klass
Darja Naumova 3. a - I koht
Aleksandr Leonov 3. a - II koht
Ksenija Romanova 3. d - III koht
Jegor Efimov 3. a - IV koht
Veronika Gladõševa 3. c - V koht
IV klass
Polina Volkova 4. c - I koht
Polina Lall 4. b - II koht
Arina Yurysheva 4. b - III koht
Kira Hasjanova 4. b - IV koht
Dominika Druzhishcheva 4. c - V koht
Kuupäev
04. veebruar 2017
Ülevaade
VI klass
Jegor Filippov 6. с - I koht
Mikhail Boborenko 6. с - II koht
Aleksei Ganyukov 6. с - III koht
VII klass
Aleksandra Simohhina 7. c - IV koht
Stefan Sednev 7. a - VII koht
Alina Goidova 7. b - VIII koht
VIII klass
German Lužin 8. a - I koht
Kirill Nitsenko 8. b - II koht
Ivan Malovanenko 8. a - IV koht
IX klass
Jelizaveta Zagorskaja 9. a - IV koht
Kim Migdalski 9. d - IX koht
X klass
Andrei Dašuk 10. a - I koht
Vjatšeslav Koloskov 10. a - IV koht
XI klass
Daniil Surkov 11. a - I koht
Julia Suškevitš 11. a - III koht
Lev Karimov 11. a - V koht
XII klass
Ilja Mandrikov 12. a - V koht
Tatjana Vlassova 12. a - VII koht
Õpetajad: Jelena Tsõvareva, Anna Matvejeva (7.klassid)
Jegor Filippov 6. с - I koht
Mikhail Boborenko 6. с - II koht
Aleksei Ganyukov 6. с - III koht
VII klass
Aleksandra Simohhina 7. c - IV koht
Stefan Sednev 7. a - VII koht
Alina Goidova 7. b - VIII koht
VIII klass
German Lužin 8. a - I koht
Kirill Nitsenko 8. b - II koht
Ivan Malovanenko 8. a - IV koht
IX klass
Jelizaveta Zagorskaja 9. a - IV koht
Kim Migdalski 9. d - IX koht
X klass
Andrei Dašuk 10. a - I koht
Vjatšeslav Koloskov 10. a - IV koht
XI klass
Daniil Surkov 11. a - I koht
Julia Suškevitš 11. a - III koht
Lev Karimov 11. a - V koht
XII klass
Ilja Mandrikov 12. a - V koht
Tatjana Vlassova 12. a - VII koht
Õpetajad: Jelena Tsõvareva, Anna Matvejeva (7.klassid)
Kuupäev
01. veebruar 2017
Ülevaade
I KOHT
Jegor Savosto 11. a
Martin Pavlenko 10. a
Nikolai Moissejev 12. a
Jegor Šeldjakov 11. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja: Vladimir Golubev
Jegor Savosto 11. a
Martin Pavlenko 10. a
Nikolai Moissejev 12. a
Jegor Šeldjakov 11. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a
Õpetaja: Vladimir Golubev
Kuupäev
30. jaanuar 2017
Ülevaade
VIII klass
Ksenia Okuneva 8.с - I koht
German Lužin 8.a - II koht
Mark Lomakin 8.d - V koht
IX klass
Aleksandr Jefimov 9.c - IV koht
X klass
Andrei Dašuk 10.a - III koht
XI klass
Roman Oleinik 11.a - I koht
Julia Suškevitš 11.a - II koht
Õpetaja: Mikhail Emeliyanov
Ksenia Okuneva 8.с - I koht
German Lužin 8.a - II koht
Mark Lomakin 8.d - V koht
IX klass
Aleksandr Jefimov 9.c - IV koht
X klass
Andrei Dašuk 10.a - III koht
XI klass
Roman Oleinik 11.a - I koht
Julia Suškevitš 11.a - II koht
Õpetaja: Mikhail Emeliyanov
Kuupäev
30. jaanuar 2017
Ülevaade
V KOHT
Aleksei Stepanov 8.b
Aleksandr Aleksejev 9.d
Kirill Šustov 9.b
Maksim Bagliuk 8.d
Eduard Päivil 9.с
Maksim Škalov 8.a
Vladislav Šutin 8.a
Daniil Hamidullin 7.a
Gleb Zaborovski 9.c
Õpetaja: Vladimir Golubev
Aleksei Stepanov 8.b
Aleksandr Aleksejev 9.d
Kirill Šustov 9.b
Maksim Bagliuk 8.d
Eduard Päivil 9.с
Maksim Škalov 8.a
Vladislav Šutin 8.a
Daniil Hamidullin 7.a
Gleb Zaborovski 9.c
Õpetaja: Vladimir Golubev
Kuupäev
26. jaanuar 2017
Ülevaade
III KOHT
II klass
Svetlana Belova
Samira Kozlova
Darja Obraztsova
Timur Kukula
Jegor Jelufimov
Mihhail Andreev
III klass
Kristjan Kalamees
Kirill Mistsenko
Arina Baškirova
Veronika Gladõševa
IV klass
Ksenija Zueva
Anna Svirepova
Sofia Dronik
Valerija Jelufimova
Ivan Aleksejev
Ilja Yakovlev
Gleb Nõmmemees
V klass
Jevgeni Smirnov
Nikita Egorov
Ekaterina Goncharova
Õpetaja Vladimir Golubev
II klass
Svetlana Belova
Samira Kozlova
Darja Obraztsova
Timur Kukula
Jegor Jelufimov
Mihhail Andreev
III klass
Kristjan Kalamees
Kirill Mistsenko
Arina Baškirova
Veronika Gladõševa
IV klass
Ksenija Zueva
Anna Svirepova
Sofia Dronik
Valerija Jelufimova
Ivan Aleksejev
Ilja Yakovlev
Gleb Nõmmemees
V klass
Jevgeni Smirnov
Nikita Egorov
Ekaterina Goncharova
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
25. jaanuar 2017
Ülevaade
VIII klass
1. koht - Ksenia Okuneva
2. koht - Mark Lomakin
3. koht - German Lužin
4. koht - Darja Afanasjeva
5. koht - Semjon Suhhotin
6. koht - Darja Lõssenko
9. koht - Polina Vorobjova
11. koht - Kristina Kutuzova
IX klass
3. koht - Dmitri Vassiljev
6. koht - Nika Nazarova
11. koht - Jelizaveta Zagorskaja
X klass
1. koht - Andrei Dashuk
4. koht - Vjatšeslav Koloskov
5. koht - Juri Agijevitš
8. koht - Ivan Jermakov
XI klass
1. koht - Roman Oleinik
2. koht - Julia Suškevitš
XII klass
4. koht - Ilja Mandrikov
Õpetaja: Tatjana Jerošenko
1. koht - Ksenia Okuneva
2. koht - Mark Lomakin
3. koht - German Lužin
4. koht - Darja Afanasjeva
5. koht - Semjon Suhhotin
6. koht - Darja Lõssenko
9. koht - Polina Vorobjova
11. koht - Kristina Kutuzova
IX klass
3. koht - Dmitri Vassiljev
6. koht - Nika Nazarova
11. koht - Jelizaveta Zagorskaja
X klass
1. koht - Andrei Dashuk
4. koht - Vjatšeslav Koloskov
5. koht - Juri Agijevitš
8. koht - Ivan Jermakov
XI klass
1. koht - Roman Oleinik
2. koht - Julia Suškevitš
XII klass
4. koht - Ilja Mandrikov
Õpetaja: Tatjana Jerošenko
Kuupäev
25. jaanuar 2017
Ülevaade
Etlejate konkursi laureaadid
I klass
Darja Pavlova
David Danieljan
Jevgeni Strogov
Arina Nilova
II klass
Sofja Ramenskaja
Nikita Zaugarov
Varvara Aleksejeva
Charlotte Barch
III klass
Valeria Ignatjeva
Kristi Vink
Artur Zijazov
Ksenija Romanova
Õnnitleme!
I klass
Darja Pavlova
David Danieljan
Jevgeni Strogov
Arina Nilova
II klass
Sofja Ramenskaja
Nikita Zaugarov
Varvara Aleksejeva
Charlotte Barch
III klass
Valeria Ignatjeva
Kristi Vink
Artur Zijazov
Ksenija Romanova
Õnnitleme!
Kuupäev
25. jaanuar 2017
Ülevaade
V klass
1. Vlada Tihhonova
2. Milia Khelaia
3. Adel Borissova
VI klass
1. Kristiina Parri
2. Diana Turks
3. Sofiya Gladkovskaya
VII klass
1. Jana Ušakova
2. Mark Dubrovin
3. Milena Tašmetova
VIII klass
1. Darja Tšistjakova
2. Alesja Baranova
3. Jekaterina Tkachenko
IX klass
1. Marija Talašmanova
2. Eva Berzin
3. Polina Efremova
Õnnitleme!
1. Vlada Tihhonova
2. Milia Khelaia
3. Adel Borissova
VI klass
1. Kristiina Parri
2. Diana Turks
3. Sofiya Gladkovskaya
VII klass
1. Jana Ušakova
2. Mark Dubrovin
3. Milena Tašmetova
VIII klass
1. Darja Tšistjakova
2. Alesja Baranova
3. Jekaterina Tkachenko
IX klass
1. Marija Talašmanova
2. Eva Berzin
3. Polina Efremova
Õnnitleme!
Kuupäev
23. jaanuar 2017
Ülevaade
I KOHT
Aleksei Ganyukov
Mihhail Boborenko
Grogori Tšudajev
Milena Tašmetova
Õpetaja Irina Vikentjeva
Aleksei Ganyukov
Mihhail Boborenko
Grogori Tšudajev
Milena Tašmetova
Õpetaja Irina Vikentjeva
Kuupäev
23. jaanuar 2017
Ülevaade
Narva linna etlejate konkurss "Jõulutäht"
Kategooria "V-VIII klass"
Ekaterina Goncharova 5.c - I KOHT
Õpetaja Jelena Zabarina
Kategooria "V-VIII klass"
Ekaterina Goncharova 5.c - I KOHT
Õpetaja Jelena Zabarina
Kuupäev
23. jaanuar 2017
Ülevaade
I KOHT
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond:
Deniss Andrijaškin 5.c
Aleksei Ganyukov 6.c
Arina Poluektova 3.a
Mark Lazojev 3.b
Õnnitleme!
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond:
Deniss Andrijaškin 5.c
Aleksei Ganyukov 6.c
Arina Poluektova 3.a
Mark Lazojev 3.b
Õnnitleme!
Kuupäev
17. jaanuar 2017
Ülevaade
V klass
Anna Potapova I koht
VI klass
Aleksei Ganjukov I koht
Mikhail Boborenko II koht
Deniss Pavlov III koht
VII klass
Vladimir Zaugarov I koht
Georgir Jakovlev II koht
Gleb Sokolov III-V koht
Vladimir Platonov III-V koht
Aleksei Šilkin III-V koht
Mark Lomakin III koht
VIII klass
Ksenia Okuneva I-II koht
German Lužin I-II koht
Nikolai Sednev IV-V koht
Jegor Šahin IV-V koht
IX klass
Marija Talašmanova I koht
Aleksandr Ivlev II-III koht
Maria Morozova II-III koht
Aleksandr Jefimov IV koht
Kim Migdalski V koht
Anna Potapova I koht
VI klass
Aleksei Ganjukov I koht
Mikhail Boborenko II koht
Deniss Pavlov III koht
VII klass
Vladimir Zaugarov I koht
Georgir Jakovlev II koht
Gleb Sokolov III-V koht
Vladimir Platonov III-V koht
Aleksei Šilkin III-V koht
Mark Lomakin III koht
VIII klass
Ksenia Okuneva I-II koht
German Lužin I-II koht
Nikolai Sednev IV-V koht
Jegor Šahin IV-V koht
IX klass
Marija Talašmanova I koht
Aleksandr Ivlev II-III koht
Maria Morozova II-III koht
Aleksandr Jefimov IV koht
Kim Migdalski V koht
Kuupäev
03. jaanuar 2017
Ülevaade
Põhikool
Ivan Malovanenko 8.a - III koht (õpetaja Galina Malõševa)
Gümnaasium
Kirill Bedyukhov 11.a - III koht (õpetaja Yury Gordeev)
Ivan Malovanenko 8.a - III koht (õpetaja Galina Malõševa)
Gümnaasium
Kirill Bedyukhov 11.a - III koht (õpetaja Yury Gordeev)
Kuupäev
15. detsember 2016
Ülevaade
III KOHT
Polina Lazarenko 3. a
Arina Bashkirova 3. c
Veronika Gladõševa 3. c
Alina Toropina 2. d
Samira Kozlova 2. a
Elizaveta Horeva 2. b
Kiira-Sofia Eder 2. b
Jelizaveta Lõssenko 3. d
Õpetaja Vladimir Golubev
Polina Lazarenko 3. a
Arina Bashkirova 3. c
Veronika Gladõševa 3. c
Alina Toropina 2. d
Samira Kozlova 2. a
Elizaveta Horeva 2. b
Kiira-Sofia Eder 2. b
Jelizaveta Lõssenko 3. d
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
13. detsember 2016
Ülevaade
Vanem rühm
Roman Oleinik - I koht XI klassides ja II järgu diplom vanemas rühmas
Noorem rühm
Ksenia Okuneva - III koht VIII klassides ja diplom nooremas rühmas
Täname võistlusel osalemise eest meie kooli õpilasi German Lužin, Andrei Dašuk, Aleksandr Jefimov .
Õpetaja Mikhail Emelyanov
Kuupäev
07. detsember 2016
Ülevaade
II KOHT
Nikita Fedorenko 7. b
Jegor Pribõslavski 7. b
Timur Fadejev 6. b
Maksim Korotkov 5. c
Maksim Ovtšinnikov 7. a
Daniil Hamidullin 7. a
Dmitri Silinski 6. c
Artur Lasimer 7. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Nikita Fedorenko 7. b
Jegor Pribõslavski 7. b
Timur Fadejev 6. b
Maksim Korotkov 5. c
Maksim Ovtšinnikov 7. a
Daniil Hamidullin 7. a
Dmitri Silinski 6. c
Artur Lasimer 7. a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
06. detsember 2016
Ülevaade
I KOHT (vanem aste)
Vladimir Sednev 12. a
Jekaterina Sidorova 11. a
Maria Lobina 10. a
Aleksandr Sossenkov 12. a
III KOHT (noorem aste)
Kim Migdalski 9. d
Semjon Suhhotin 8.d
Aleksandr Jefimov 9. c
Mark Lomakin 8. d
Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva, Irina Stalnuhhina
Vladimir Sednev 12. a
Jekaterina Sidorova 11. a
Maria Lobina 10. a
Aleksandr Sossenkov 12. a
III KOHT (noorem aste)
Kim Migdalski 9. d
Semjon Suhhotin 8.d
Aleksandr Jefimov 9. c
Mark Lomakin 8. d
Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva, Irina Stalnuhhina
Kuupäev
06. detsember 2016
Ülevaade
Diana Filipia 3.a - I KOHT
Arina Poluektova 3.a - III KOHT
Õpetaja Svetlana Jefimova
Arina Poluektova 3.a - III KOHT
Õpetaja Svetlana Jefimova