Saavutused
Kuupäev
08. oktoober 2015
Ülevaade
VI-IX kl. jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused.
VI KOHT
Aleksandr Metelitsa
Mihhail Kuštein
Nikita Gorlov
Juri Tšestnov
Juri Nikolajev
Valeri Zinovjev
Stanislav Strogov
Vladislav Šutin
Mihhail Podpovedkin
Õpetaja Vladimir Golubev
VI KOHT
Aleksandr Metelitsa
Mihhail Kuštein
Nikita Gorlov
Juri Tšestnov
Juri Nikolajev
Valeri Zinovjev
Stanislav Strogov
Vladislav Šutin
Mihhail Podpovedkin
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
07. oktoober 2015
Ülevaade
II KOHT
Kristina Timakova
Ilona Dmitrijeva
Anastassia Moissejeva
Karina Gromozdova
Jekaterina Siplivaja
Darja Talašmanova
Diana Vinogradova
Õpetaja Vladimir Golubev
Kristina Timakova
Ilona Dmitrijeva
Anastassia Moissejeva
Karina Gromozdova
Jekaterina Siplivaja
Darja Talašmanova
Diana Vinogradova
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
02. oktoober 2015
Ülevaade
Mati Margi 7. mälestusvõistlusel harjutuses 60 lasku lamades naistele
I KOHT
Anastassia Bobõleva - VIII A klass
I KOHT
Anastassia Bobõleva - VIII A klass
Kuupäev
21. september 2015
Ülevaade
I koht
Daniil Mikhaylov
Jegor Petšorin
Roman Oleinik
Nikita Klimanov
Dmitri Obdulov
Matvei Noskov
III koht
Oleg Markelov
Artjom Platonov
Nikita Sotskov
Kirill Bedyukhov
Õpetajad: Yury Gordeev, Mihhail Sorokin
Daniil Mikhaylov
Jegor Petšorin
Roman Oleinik
Nikita Klimanov
Dmitri Obdulov
Matvei Noskov
III koht
Oleg Markelov
Artjom Platonov
Nikita Sotskov
Kirill Bedyukhov
Õpetajad: Yury Gordeev, Mihhail Sorokin
Kuupäev
28. mai 2015
Ülevaade
III KOHT
Viola Raklanova 6.b
Gleb Bystrov 6.b
Milana Antipova 6.b
Ilya Koreshkov 6.c
Darja Zolkina 6.d
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Lõsenko 6.с
Marianna Petrova 6.b
Alesja Baranova 6.d
Polina Ramenskaja 6.b
Õpetaja Vladimir Golubev
Viola Raklanova 6.b
Gleb Bystrov 6.b
Milana Antipova 6.b
Ilya Koreshkov 6.c
Darja Zolkina 6.d
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Lõsenko 6.с
Marianna Petrova 6.b
Alesja Baranova 6.d
Polina Ramenskaja 6.b
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
23. mai 2015
Ülevaade
II KOHT
Ivan Ignatov 11.a
Aleksandr Sossenkov 10.a
Vladimir Sednev 10.a
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Ivan Ignatov 11.a
Aleksandr Sossenkov 10.a
Vladimir Sednev 10.a
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Kuupäev
18. mai 2015
Ülevaade
I KOHT (V-VI kl.)
Polina Vorobjova 6.a
Alesja Baranova 6.d
Ksenia Okuneva 6.с
Darja Lõsenko 6.с
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Zolkina 6.d
I KOHT (V-VI kl.)
Gleb Sokolov 5b
Aleksei Stepanov 6b
Stanislav Strogov 6a
Vladislav Fetjukov 6c
Nikolai Sednev 6d
Vladislav Šutin 6a
Daniil Mardarovskiy 6a
III KOHT (VII-VIII kl.)
Kristina Vorobjova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Darja Morozova 8.b
Anstassia Andrijaškina 8.b
Polina Olehhovitš 8.c
Tatjana Ivanova 8.a
Jekaterina Ude 8.c
III KOHT (VII-VIII kl.)
Aleksandr Ivlev 7.b
Jegor Gudkov 7.a
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8 с
Juri Ude 8.d
Valeri Zinovjev 8.c
Georgi Chivil 8.b
Õpetajad: Vladimir Golubev, Maria Lvova
Polina Vorobjova 6.a
Alesja Baranova 6.d
Ksenia Okuneva 6.с
Darja Lõsenko 6.с
Sofja Zamorskaja 6.d
Darja Zolkina 6.d
I KOHT (V-VI kl.)
Gleb Sokolov 5b
Aleksei Stepanov 6b
Stanislav Strogov 6a
Vladislav Fetjukov 6c
Nikolai Sednev 6d
Vladislav Šutin 6a
Daniil Mardarovskiy 6a
III KOHT (VII-VIII kl.)
Kristina Vorobjova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Darja Morozova 8.b
Anstassia Andrijaškina 8.b
Polina Olehhovitš 8.c
Tatjana Ivanova 8.a
Jekaterina Ude 8.c
III KOHT (VII-VIII kl.)
Aleksandr Ivlev 7.b
Jegor Gudkov 7.a
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8 с
Juri Ude 8.d
Valeri Zinovjev 8.c
Georgi Chivil 8.b
Õpetajad: Vladimir Golubev, Maria Lvova
Kuupäev
14. mai 2015
Ülevaade
IV KOHT
Andrei Dašuk 8.c
Roman Lomonossov 8.d
Anstassia Andrijaškina 8.b
Vjatšeslav Koloskov 8.c
Regina Drošnova 8.b
Õpetajad: Yury Gordeev, Jelena Tsõvareva, Anna Matvejeva, Žanna Narõškina, Tatjana Varkki, Jelena Ponomarjova
Andrei Dašuk 8.c
Roman Lomonossov 8.d
Anstassia Andrijaškina 8.b
Vjatšeslav Koloskov 8.c
Regina Drošnova 8.b
Õpetajad: Yury Gordeev, Jelena Tsõvareva, Anna Matvejeva, Žanna Narõškina, Tatjana Varkki, Jelena Ponomarjova
Kuupäev
14. mai 2015
Ülevaade
Võitjad:
Kristina Suhhobok 8.a (õpetaja Žanna Narõškina)
Aleksei Kupavõh 8.b (õpetaja Jelena Andrejenkova)
Kristina Suhhobok 8.a (õpetaja Žanna Narõškina)
Aleksei Kupavõh 8.b (õpetaja Jelena Andrejenkova)
Kuupäev
07. mai 2015
Ülevaade
II KOHT
Aleksandr Aleksejev 7.d
Kirill Šustov 7.b
Aleksei Stepanov 6.b
Eduard Päivil 7.с
Rustam Abrossimov 7.a
Stanislav Strogov 6.a
Daniil Mandrikov 7.с
Nikita Jagudin 6.b
Vladislav Šutin 6.a
Gleb Zaborovski 7.c
Õpetaja Vladimir Golubev
Aleksandr Aleksejev 7.d
Kirill Šustov 7.b
Aleksei Stepanov 6.b
Eduard Päivil 7.с
Rustam Abrossimov 7.a
Stanislav Strogov 6.a
Daniil Mandrikov 7.с
Nikita Jagudin 6.b
Vladislav Šutin 6.a
Gleb Zaborovski 7.c
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
04. mai 2015
Ülevaade
Kuupäev
27. aprill 2015
Ülevaade
III preemia
Julija Kidjajeva, Nastja Larikova töö „Õuduste mood“ eest.
Õpetaja Jelena Tsõvareva
2015. a õpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemuste kinnitamine
Julija Kidjajeva, Nastja Larikova töö „Õuduste mood“ eest.
Õpetaja Jelena Tsõvareva
2015. a õpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemuste kinnitamine
Kuupäev
14. aprill 2015
Ülevaade
Arina Poluektova 1.a I koht
Arina Škinjova 1.a IX koht
Tatjana Komysheva 1.a VI koht
Aleksandr Leonov 1.a X koht
1.a klassi võistkond - I koht Eestis
Õpetaja Svetlana Jefimova
Arina Škinjova 1.a IX koht
Tatjana Komysheva 1.a VI koht
Aleksandr Leonov 1.a X koht
1.a klassi võistkond - I koht Eestis
Õpetaja Svetlana Jefimova
Kuupäev
09. aprill 2015
Ülevaade
Eesti
Arina Poluektova 1.a - III koht
Ksenija Buiko 1.a - VIII koht
Nikita Filyaev 1.a - X koht
Ida-Virumaa
Arina Poluektova 1.a - I koht
Nikita Filyaev 1.a - II koht
Ksenija Buiko 1.a - III koht
Aleksandr Leonov - IV koht
Kristi Vink - V koht
Polina Lazarenko - VI koht
Milena Fjodorova - VII koht
Nikita Rudnitski - VIII koht
Darja Tolstykh - IX koht
Valeria Ignatjeva - X koht
1.a klassi võistkond - I koht Eestis ja Ida-Virumaal
Õpetaja Svetlana Jefimova
Arina Poluektova 1.a - III koht
Ksenija Buiko 1.a - VIII koht
Nikita Filyaev 1.a - X koht
Ida-Virumaa
Arina Poluektova 1.a - I koht
Nikita Filyaev 1.a - II koht
Ksenija Buiko 1.a - III koht
Aleksandr Leonov - IV koht
Kristi Vink - V koht
Polina Lazarenko - VI koht
Milena Fjodorova - VII koht
Nikita Rudnitski - VIII koht
Darja Tolstykh - IX koht
Valeria Ignatjeva - X koht
1.a klassi võistkond - I koht Eestis ja Ida-Virumaal
Õpetaja Svetlana Jefimova
Kuupäev
08. aprill 2015
Ülevaade
II KOHT
Aleksei Stepanov 6.b
Stanislav Strogov 6.a
Nikita Jagudin 6.b
Vladislav Šutin 6.a
Ilja Leonov 6.a
Andrei Filatov 4.b
Daniil Mardarovskiy 6.a
Õpetaja Vladimir Golubev
Aleksei Stepanov 6.b
Stanislav Strogov 6.a
Nikita Jagudin 6.b
Vladislav Šutin 6.a
Ilja Leonov 6.a
Andrei Filatov 4.b
Daniil Mardarovskiy 6.a
Õpetaja Vladimir Golubev