Saavutused
Kuupäev
23. mai 2016
Ülevaade
II KOHT
Maksim Bagliuk
Maksim Kokorin
Ilja Koreškov
Daniil Kudrjašov
Aleksei Stepanov
Daniil Hamidullin
Maksim Škalov
Vladislav Šutin
Nikita Jagudin
Õpetaja Vladimir Golubev
Maksim Bagliuk
Maksim Kokorin
Ilja Koreškov
Daniil Kudrjašov
Aleksei Stepanov
Daniil Hamidullin
Maksim Škalov
Vladislav Šutin
Nikita Jagudin
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
06. mai 2016
Ülevaade
Viieteistkümnenda RMK Metsaviktoriini 2016 tulemused
Metsaviktoriinile registreerus tänavu 809 klassi 215 koolist üle Eesti. Kokku sai tulemuse kirja 9491 õpilast.
Metsaviktoriin on mõeldud abiks õpetajale loodusainete õpetamisel ja selles osaletakse klasside kaupa. Et klassi tulemus arvesse läheks, peab vastama vähemalt 75% õpilastest. Need õpilased, kes klasside edetabelist selle nõude täitmata jätmise tõttu välja jäid, näevad oma tulemusi üldtabelist. Järgmises Metsaviktoriinis ehk löövad juba kaasa ka nende klassikaaslased.
Vaata lähemalt
Metsaviktoriinile registreerus tänavu 809 klassi 215 koolist üle Eesti. Kokku sai tulemuse kirja 9491 õpilast.
Metsaviktoriin on mõeldud abiks õpetajale loodusainete õpetamisel ja selles osaletakse klasside kaupa. Et klassi tulemus arvesse läheks, peab vastama vähemalt 75% õpilastest. Need õpilased, kes klasside edetabelist selle nõude täitmata jätmise tõttu välja jäid, näevad oma tulemusi üldtabelist. Järgmises Metsaviktoriinis ehk löövad juba kaasa ka nende klassikaaslased.
Vaata lähemalt
Kuupäev
04. mai 2016
Ülevaade
Darja Naumova - I koht (Svetlana Jefimova)
Andrei Dašuk - I koht (Žanna Narõškina)
Valeria Tarlõkova - II koht (Jelena Zabarina)
Õnnitleme!
Andrei Dašuk - I koht (Žanna Narõškina)
Valeria Tarlõkova - II koht (Jelena Zabarina)
Õnnitleme!
Kuupäev
03. mai 2016
Ülevaade
Polina Volkova - III koht (N. Leonova)
Ksenia Zujeva - VII koht (L. Solomko)
Artur Gussev - IX koht (N. Leonova)
Kristina Štšepotjeva - IX koht (N. Leonova)
Õnnitleme!
Ksenia Zujeva - VII koht (L. Solomko)
Artur Gussev - IX koht (N. Leonova)
Kristina Štšepotjeva - IX koht (N. Leonova)
Õnnitleme!
Kuupäev
02. mai 2016
Ülevaade
Kristina Parri - II koht (M. Sorokin)
Erika Vallimets - III koht (M. Sorokin)
Aleksei Ganyukov - VI koht (D. Vesselova)
Õnnitleme!
Erika Vallimets - III koht (M. Sorokin)
Aleksei Ganyukov - VI koht (D. Vesselova)
Õnnitleme!
Kuupäev
02. mai 2016
Ülevaade
I koht - VIII C kl. võistkond
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Anna Pankevitšjute
Gümnaasiumi võistkond sai II koha gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin)
Õpetaja Nadežda Leotjeva
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Anna Pankevitšjute
Gümnaasiumi võistkond sai II koha gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin)
Õpetaja Nadežda Leotjeva
Kuupäev
28. aprill 2016
Ülevaade
IV KOHT
Jevgeni Smirnov (võistkonna parim mängija)
Oleg Gonsevitš
Jegor Žuravljov
Denis Andrijaškin
Daniil Durnev
Artur Zijazov
Kristjan Kalamees
Nikita Mardarovskiy
Nikita Jegorov
Artur Šarapov
Õpetaja Vladimir Golubev
Jevgeni Smirnov (võistkonna parim mängija)
Oleg Gonsevitš
Jegor Žuravljov
Denis Andrijaškin
Daniil Durnev
Artur Zijazov
Kristjan Kalamees
Nikita Mardarovskiy
Nikita Jegorov
Artur Šarapov
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
14. aprill 2016
Ülevaade
Andrei Dašuk IX kl.
Aljona Fedossova VII kl.
Anastassia Bolotova V kl.
Sofia Bassova V kl.
Mihhail Bobrenko V kl.
Aleksei Ganjukov V kl.
Darja Naumova II kl.
Aljona Fedossova VII kl.
Anastassia Bolotova V kl.
Sofia Bassova V kl.
Mihhail Bobrenko V kl.
Aleksei Ganjukov V kl.
Darja Naumova II kl.
Kuupäev
11. aprill 2016
Ülevaade
Autasustatud järguta diplomiga
Roman Oleinik (10. klass) - nimetati rahvusvahelise füüsikaolümpiaadi Eesti võistkonna kandidaadiks.
Andrei Dašuk (9. klass) - diplom
Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Roman Oleinik (10. klass) - nimetati rahvusvahelise füüsikaolümpiaadi Eesti võistkonna kandidaadiks.
Andrei Dašuk (9. klass) - diplom
Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Kuupäev
08. aprill 2016
Ülevaade
I KOHT
Artur Zijazov
Maksim Kirsanov
Kristian Kalamees
Gleb Nõmmemees
Ilja Jakovlev
Nikita Filjajev
Artjom Fjodorov
Grigori Gorjatšev
Õpetaja Vladimir Golubev
Artur Zijazov
Maksim Kirsanov
Kristian Kalamees
Gleb Nõmmemees
Ilja Jakovlev
Nikita Filjajev
Artjom Fjodorov
Grigori Gorjatšev
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
05. aprill 2016
Ülevaade
"Noored Euroopa metsades" I ja II voor on lõppenud. I voorust pääses edasi 101 võistkonda, kes koostasid õppematerjalide põhjal Eesti ja Euroopa metsade kohta 10 küsimust.
Meie kooli võiskondade tulemused
II koht - XI kl. võistkond " Rara Avis" (Nadežda Sassina, Darja Talašmanova, Jekaterina Siplivaja).
III koht - X kl. võistkond "3 karu" (Igor Makarov, Darja Antoškina, Roman Oleinik).
Kõik tulemused vaata SIIN.
Juhendaja Yury Gordeev
Meie kooli võiskondade tulemused
II koht - XI kl. võistkond " Rara Avis" (Nadežda Sassina, Darja Talašmanova, Jekaterina Siplivaja).
III koht - X kl. võistkond "3 karu" (Igor Makarov, Darja Antoškina, Roman Oleinik).
Kõik tulemused vaata SIIN.
Juhendaja Yury Gordeev
Kuupäev
04. aprill 2016
Ülevaade
II A klassi võistkond saavutas I koha!
Jegor Efimov
Aleksandr Leonov
Aleksandra Zjuzina
Andrei Sahharov
Darja Naumova
Tatjana Komõševa
Isiklikud tulemused
I koht - Jegor Efimov
II koht - Aleksandr Leonov ja Aleksandra Zjuzina
III koht - Andrei Sahharov
Õpetaja Svetlana Jefimova
Jegor Efimov
Aleksandr Leonov
Aleksandra Zjuzina
Andrei Sahharov
Darja Naumova
Tatjana Komõševa
Isiklikud tulemused
I koht - Jegor Efimov
II koht - Aleksandr Leonov ja Aleksandra Zjuzina
III koht - Andrei Sahharov
Õpetaja Svetlana Jefimova
Kuupäev
04. aprill 2016
Ülevaade
Kuupäev
02. aprill 2016
Ülevaade
Parim võistkond põhikoolide arvestuses
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Nika Nazarova
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond sai parim gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin).
Parimad väitlejad
Jegor Petšorin
Krystyna Panchenko
Oleg Markelov
Anna Pankevitšjute
Anastassia Bobõljova
Jan Udaltsov
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Nika Nazarova
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond sai parim gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin).
Parimad väitlejad
Jegor Petšorin
Krystyna Panchenko
Oleg Markelov
Anna Pankevitšjute
Anastassia Bobõljova
Jan Udaltsov
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Kuupäev
01. aprill 2016
Ülevaade
V KOHT
Tatjana Maslova
Ljubov Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja
Õpetaja Vladimir Golubev
Tatjana Maslova
Ljubov Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
22. märts 2016
Ülevaade
Darja Antoškina - V koht
Igor Makarov - VII koht
Ksenia Katkova - XI koht
Õpetaja Mihhail Sorokin
Igor Makarov - VII koht
Ksenia Katkova - XI koht
Õpetaja Mihhail Sorokin
Kuupäev
11. märts 2016
Ülevaade
Alina Zijazova 8.b - VI KOHT
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Täname abi eest: A.Bazanova, I.Joandi, N.Leontjeva, A.Ananina, A.Matvejeva
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Täname abi eest: A.Bazanova, I.Joandi, N.Leontjeva, A.Ananina, A.Matvejeva
Kuupäev
11. märts 2016
Ülevaade
II KOHT
Ljubov Maslova
Tatjana Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja
Õpetaja Vladimir Golubev
Ljubov Maslova
Tatjana Maslova
Lina Vinogradova
Arina Prokofjeva
Kristina Smirnova
Kristina Kutuzova
Ksenija Okuneva
Darja Lõssenko
Polina Ramenskaja
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
09. märts 2016
Ülevaade
V klass
Sofiya Gladkovskaya - I koht
Diana Turks - II koht
VI klass
Polina Zassovitskaja - IV koht
Jana Ušakova - V koht
VII klass
Jekaterina Tkachenko - III koht
Ksenia Okuneva - IV koht
Alesja Baranova - V koht
VIII klass
Eva Berzin - II koht
Maria Talašmanova - IV koht
Ilja Toropov - IV koht
Polina Efremova - V koht
IX klass
Andrei Dašuk - IV koht
XII klass
Maria Sossenkova - IV koht
Darja Pogodina - V koht
Sofiya Gladkovskaya - I koht
Diana Turks - II koht
VI klass
Polina Zassovitskaja - IV koht
Jana Ušakova - V koht
VII klass
Jekaterina Tkachenko - III koht
Ksenia Okuneva - IV koht
Alesja Baranova - V koht
VIII klass
Eva Berzin - II koht
Maria Talašmanova - IV koht
Ilja Toropov - IV koht
Polina Efremova - V koht
IX klass
Andrei Dašuk - IV koht
XII klass
Maria Sossenkova - IV koht
Darja Pogodina - V koht
Kuupäev
29. veebruar 2016
Ülevaade
XI klass
Vladimir Sednev - I koht
X klass
Roman Oleinik - II koht
Jegor Petšorin - III koht
IX klass
Andrei Dašuk - I koht
VIII klass
Aleksandr Jefimov - III koht
Vladimir Sednev - I koht
X klass
Roman Oleinik - II koht
Jegor Petšorin - III koht
IX klass
Andrei Dašuk - I koht
VIII klass
Aleksandr Jefimov - III koht
Kuupäev
27. veebruar 2016
Ülevaade
Evelina Katri Marcinkeviciute - V koht
Kira Hasjanova - VIII koht
Andrei Zaitsev - IX koht
Jekaterina Vorobjova - XIII koht
Arina Yurysheva - XIII koht
Kira Hasjanova - VIII koht
Andrei Zaitsev - IX koht
Jekaterina Vorobjova - XIII koht
Arina Yurysheva - XIII koht
Kuupäev
20. veebruar 2016
Ülevaade
Eva Berzin - VI koht
Õpetaja Izabella Katratš
Õpetaja Izabella Katratš