Saavutused
Daniil Konovalov VIII A - II koht
Karina Gussarova VIII A - III koht
August Kavrus VIII B - V koht
Semjon Samsonov IX B - VI koht
Roman Kulašenkov X A - II koht
Sofja Tihhonova-Sivkova X A - III koht
Ilja Jakovlev X A - IV koht
Yaroslav Soldatov X A - V koht
Ivan Vasiliev X A - VII koht
Liilia Gusseinova XI A - VII koht
Artjom Kuzin XI A - IX koht
Veniamin Vassiljev XII B - IV koht
Juliana Abramova XII B - V koht
Õpetaja Tatjana Jerošenko
Nikolay Gritsenko XI A
Jegor Jefimov XI B
Aleksandr Kuzmin XI A
Aleksei Kuzmin XI A
Dmitri Ptitsõn XI B
Aleksandr Smelov XI B
Nikita Tšokan XI A
Artjom Virolainen XI A
Õpetaja Vladimir Golubev
Juliana Abramova XII B
Darja Klim XII B
Olesja Skorobogatova XII B
Tatjana Zaitseva XII A
Inga Varšavskaja XII B
Jevgenia Vjalova X A
Õpetaja Maria Lvova
Anna Orlova I A
Arina Uisk I A
Olga Golubtsova I A
Ksenija Mihhailova I A
Aleksei Fedotov I A
Õpetaja Svetlana Jefimova
Kirill Bedjuhhov V A - II koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Ekaterina Sidorova V A - V koht - õpetaja Olga Gracheva
Aleksandr Sossenkov VI A - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Dmitri Ovtšinnikov VI A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva
Nadežda Sassina VI A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva
Ivan Ignatov VII A - IV koht - õpetaja Valentina Boitsova
Maksim Lavrov IX B - II koht - õpetaja Valentina Boitsova
Roman Kulašenkov X A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva
Aleksandr Kuzmin XI A - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksei Kuzmin XI A - II koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Dmitri Jakovlev XII B - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Jana Jekimova XI A - võitja
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Sofia Ivanova XI B - laureat
Õpetaja Žanna Narõskina
Makarov, Igor V B - II koht - õpetaja Nikolajeva, Ljubov
Bedjuhhov, Kirill V A - III koht - õpetaja Vikentjeva, Irina
Sassina, Nadežda VI A - I koht - õpetaja Gracheva, Olga
Ovtšinnikov, Dmitri VI A - II koht - õpetaja Gracheva, Olga
Sossenkov, Aleksandr VI A - III koht - õpetaja Gracheva, Olga
Ignatov, Ivan VII A - I koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Hruštšova, Alissia VII B - II koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Pogodina, Darja VII A - III koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Gontšugova, Veera VIII A - I koht - õpetaja Vikentjeva, Irina
Sokurova, Diana VIII B - II koht - õpetaja Vikentjeva, Irina
Lavrov, Maksim IX B - I koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Trifonov, Daniil IX B - II koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Bezgachev, Maxim IX B - III koht - õpetaja Boitsova, Valentina
Kulašenkov, Roman X A - I koht - õpetaja Gracheva, Olga
Švarikov, Maksim X A - II koht - õpetaja Gracheva, Olga
Kuzmin, Aleksei XI A - I koht - õpetaja Stalnuhhina, Irina
Kuzmin, Aleksandr XI A - II koht - õpetaja Stalnuhhina, Irina
Šestakov, Mihhail XI B - III koht - õpetaja Stalnuhhina, Irina
Kuzmin, Aleksei XII klass - I koht - õpetaja Stalnuhhina, Irina
Kulieva, Anna V C - I koht
Bržezitskaja, Jana V B - II koht
Frants, Kristina V B -III koht
Savolainen, Sergei VII A - II koht
Panov, Nikita VIII B - II koht
Sezko, Pavel VIII B - III koht
Õpetaja Vladimir Golubev
Jakovlev, Ilja X A - II koht
Gordejev, Yuri - geograafiaõpetaja
Lavrov, Maksim IX B- II koht
Redko, Deniss VII A - V koht
Sokurova, Diana VIII B - V koht
Malõševa, Galina - georaafiaõpetaja
Poglid, Jelizaveta VII C
Superova, Karina V B
Kulieva, Anna V C
Frants, Kristina V B
Sahharova, Alina VII C
Anufrijeva, Anna VII C
Žerebtsova, Darja VI C
Metkovskaja, Alesja VI C
Õpetaja Lvova Maria
Vladislav Lušin XII A - I koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
Anastasiya Yadrikhinskaya XI A - VII koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
I koht
Dmitri Jakovlev XII B - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksandr Kuzmin XI A - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksei Kuzmin XI A - õpetaja Irina Stalnuhhina
Maksim Švarikov X A - õpetaja Olga Gracheva
III koht
Maksim Lavrov IX B - õpetaja Valentina Boitsova
Daniil Trifonov IX B - õpetaja Valentina Boitsova
Veera Gontšugova VIII A - õpetaja Irina Vikentjeva
Diana Sokurova VIII B - õpetaja Irina Vikentjeva
Kruteljov, Maksim II A
Strogov, Stanislav II A
Fišer, Sofija II A
Petrova, Marianna II B
Ramenskaja, Polina II B
Puzikov, Artjom II B
Tkachenko, Jekaterina II C
Kudrjašov, Daniil II C
Zamorskaja, Sofja II D
Stepanov, Aleksei II D
Baranova, Alesja II D
Suhhotin, Semjon II D
Õpetajad: Roganina, Valentina; Bolšakova, Larissa
Zautin Kirill VIII A
Kovaltšuk German VIII B
Panov Nikita VIII B
Trifonov Daniil IX B
Kavrus August VIII B
Borouhhin Vladislav IX A
Lavrov Aleksandr VIII B
Shumskiy Ivan IX A
Ševšelev Daniil IX B
Õpetaja Golubev, Vladimir
eduka osalemise eest "Narva -sügispealinn 2010" ürituste raames toimuvates sügiskonkurssides
Jakovlev, Ilja X A - I koht
Metelitsa, Anna XII B - II koht
Jefimova, Svetlana - eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Virolainen Artjom XI A
Golubev Arkadi XI B
Osiev Denis XII B
Kuzmin Aleksei XI A
Kuzmin Aleksandr XI A
Jefimov Jegor XI B
Smelov Aleksandr XI B
Kandin Eduard X A
Õpetaja Golubev, Vladimir
Abramova, Juliana XII B
Zaitseva, Tatjana XII A
Kalašnikova, Julia XII B
Lužina, Riina-Marianna X A
Vjalova, Jevgenia X A
Pšenitšnaja, Anastassia X A
Nikonova, Maria X A
Õpetaja Lvova, Maria
Kovaltšuk German VIII B
Kavrus August VIII B
Shumskiy Ivan IX A
Kozinets Daniil IX A
Borouhhin Vladislav IX A
Tetjujev Ilja IX A
Sezko Pavel VIII B
Sadakov Konstantin XII B
Zautin Kirill VIII A
Õpetaja Golubev, Vladimir
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi teatrikollektiiv
eduka esinemise eest
Diplom
autasustatakse Narva Pähklimäe Gümnaasiumi teatrikollektiiv
lavastuses "Õpime sinuga veidi"
aktuaalse teema valiku eest
Varšavskaja, Inga XII B
Silina, Kristina XII B
Abramova, Juliana XII B
Metelitsa, Anna XII B
Tuuder, Ilona XII A
Narõškin, Pavel XII A
Polštšikova Kristina XII A
Požarnikov, Mihhail XII A
Antipov, Denis X A
Izmailova, Diana XII A
Rabtsevits, Ilja XII A
Kalašnikova, Julia XII B
Gagen, Greeta XII A
Sadakov, Konstantin XII B
Ranneva, Marina XII A
Maltseva, Svetlana - huvijuht
Anohhina, Marina XII B - tänukiri sügismeele saate eest nominatsioonis "Kunstnik"
Dubova, Inesa (kunsti õpetaja) - diplom osalejate ettevalmistuse eest nominatsioonis "Kunstnik"
Lebedeva, Tatjana (vene keele ja kirjanduse õpetaja) - tänukiri õpilaste ettevalmistuse eest nominatsioonis "Poliglot"
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpetajatele
õpilaste tööde suuurepärase ettevalmistuse eest
N.I. Jakovleva,
esinaine
kõige kiirem ja õigem osaleja XI klasside vahel
Jana Jekimova XI A - Diplom
Vladislav Lušin XII A - Osaleja
Õpetaja Nadežda Leontjeva
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi
algklasside õpetaja
on tunnistatud Narva linna
Parimaks e-õpetajaks 2010
Viktoria Lutus
Narva LV Kultuuriosakonna juhataja
Konkursi Aasta Õpetaja 2010
komisjoni esimees
5. oktoober 2010.a.
Narva
4. klassi võistkond
Täname eduka
esinemise eest
rahvusvahelisel võistlusel
Soovime edu edaspidiseks!
Tõnis Lukas
minister
29.september 2010
Tartu
I koht - VII kl. poisid
Maksim Mahnanov VII A
Sergei Savolainen VII A
Ilja Platonov VII C
Daniil Kožemjakin VII C
Sergei Lehmus VII C
Aleksandr Lušin VII B
Sergei Gromõko VII C
Daniil Redko VII A
Artur Golõšev VII B
Ilja Platonov VII C - I koht isiklikus arvestuses
II koht - X-XII kl. poisid
Aleksandr Kuzmin XI A
Denis Antipov X A
Roman Tšugrov XI A
Andrei Denissov XII B
Nikolai Pjatnitski X A
Ivan Safronov XII B
Aleksandr Markov XII B
Ivan Safronov XII B - II koht isiklikus arvestuses
II koht - VIII-IX kl. poisid
Pavel Sezko VIII B
Ilja Tetjujev IX A
Maxim Bezgachev IX B
Daniil Kozinets IX A
Daniil Trifonov IX B
Dmitri Baženov IX A
German Kovaltšuk VIII B
Kirill Zautin VIII A
Daniil Trifonov IX B - III koht isiklikus arvestuses
Õpetaja: Vladimir Golubev
Kalasnikova Julia XII b
Rodionova Jelena XII a
Ranneva Marina XII a
Dubinko Jekaterina XII a
Psenitsnaja Anasatassia X a
Luzina Riina-Marianna X a
Vjalova Jevgenia X a
Kalasnikova Julia XII b - I koht isiklikus arvestuses
Psenitsnaja Anasatassia X a - III koht isiklikus arvestuses
III koht - 8.-9. kl. tüdrukud:
Polovinkina Veronika VIII b
Semenova Marina VIII b
Kurgina Julia VIII a
Petrova Elizaveta IX a
Poglid Maria IX a
Hrustaljova Viktoria VIII a
Saksina Alina VIII a
Gontsugova Veera VIII a
Podleskova Alina VIII a
Moisejenko Jelizaveta VIII b
Lvova, Maria - kehalise kasvatuse õpetaja
Narva Pähklimäe Gümnaasium võistkonnaale
nominatsioonis 220V
Piterskihh, Polina X A
Karassjova, Margarita X A
Nikonova, Maria X A
Lužina, Riina-Marianna X A
Andrejeva, Ksenia X A
Vjalova, Jevgenia X A
Tihhonova-Sivkova, Sofja X A
Maltseva, Svetlana - huvijuht