Menüü

Töövarjupäev 2019

Töövarjupäeva ühistund

11. septembril 2019 toimus meie kooli aulas järjekordne töövarjupäeva ühistund 11.klassi õpilastele. Ühistunni käigus kuulasid õpilased oma klassikaaslaste ettekandeid ja said teada nende kogemustest teostada töövarjupäev oma tuttavate, pereliikmete või sugulaste kaasabil. Üheteistkümnendikud tutvusid noorsootöötaja, ettevõtja, õpetaja, müüja, giidi, ämmaemanda, juristi, kelneri, koka ja raadioajakirjaniku elukutsetega. Pärast esitlusega tutvumist esitasid klassikaaslased neid huvitavaid küsimusi. Diskussioon kujunes väga elavaks.  Kuna ühistund kestis ainult 2 tundi, siis järgnev tegevus jätkus juba järgmistes eesti keele tundides, kus õpilased andsid tehtule-kuuldule tagasiside minirühmades töötades. Tore, et suurem osa õpilastest oli oma töövarjupäevale lähenenud väga loovalt! Täname kõiki osalejaid ning soovime neile uusi kogemusi töömaastikul!

Töövarjupäeva ühistunni viisid läbi N.Zahharova, S.Tsarjova, I.Joandi.