Menüü

Sillamäe Kannuka Kooli keeleklubis

30.mail 2018 kuus julget meie kooli 7. klasside neiut osalesid Sillamäe Kannuka Kooli esimese keeleklubi töös. Üritus algas pool kaks päeval ja kestis kaks tegusat tundi.

Keeleklubi töökeeleks oli eesti ja inglise keel, kuid arvestades olukorda võis avaldada oma arvamust ka vene keeles. Keeleklubi seekordse kohtumise teemaks oli „Aktiivne kodanik“ ning töö toimus 5 väikeses töötoas, millest igaühel oli oma teemavaldkond: keskkonnakaitse, tööhõive, noorte panus, turismi arendamine ja erivajadustega inimesed meie keskel. Töötubade juhendajateks olid vabatahtlikud Ameerikast ja Saksamaalt noortekeskusest VitaTiim, Sillamäe Linnavalitsuse spetsialistid, MTÜ „Rakenduslik ökoloogiakeskus“ esindaja, Kannuka Kooli  tugiisik ning hoolekandeasutuse „Sügis“ esindaja. Õpilastel oli igas töötoas aega avaldada oma arvamust ning panna oma mõtted kirja 5 minutit. Kohtumine möödus mõnusas sõbralikus õhkkonnas ning kõik meie kooli osalejad jäid pakutud võimalusega igati rahule.

Täname julge pealehakkamise eest Erika Vallimets, Darja Bobõleva, Alissa Kozõreva, Valerija Tarlõkova, Evelina Reiman  ja Anastassija Bondarenko. Eriti suured tänusõnad Valerijale, kes oli ürituse lõpus julge ning tänas meie kooli nimel kõiki ürituse korraldajaid. Täname ka meie eesti keele õpetajat Inguna Joandi pakutud võimaluse ja toetuse eest.