Menüü

Projekttegevuse "Vikerkaarest sild". Vjatšeslav Pankevitšjus

20.veebruar 2018 algusega kell 14.00 kohtus ajaloo ja ühiskonnaõpetuse tundide ning projektõppe raames 9. klasside õpilastega meie kooli vilistlane Vjatšeslav Pankevitšjus (2010).

Vjatšeslav meenutas oma kooliteed, elukutsevalikut ja pööras  tähelepanu tulevase tööelu planeerimisele. Kuidas hakkama saada ja mida teha pärast gümnaasiumi lõpetamist? Noormees oli seisukohal, et kõigepealt on tore, kui sul on kooli ajal kindel harrastus ning seda saab siduda ka elukutsevalikuga. Väga põhjalikult ja huvitavalt rääkis Vjatšeslav oma ajateenimisest Eesti Kaitseväes, selle aja sisse mahtunud tugevatest ja nõrkadest külgedest. Vjatšelav pani noorte hingele, et hea füüsiline ettevalmistus on kindlasti üks olulisemaid külgi tulevase elutee kujundamisel, kuid kõige põnevam osa puudutas missioonilolemist Afganistanis. Õpilased olid kohtumisest vaimustuses, suur hulk kõikvõimalikke küsimusi näitas, et niisugused kohtumised on asja eest ja äratavad noortes suurt huvi.

Täname Vjatšelavi meeldiva koostöö ja sisuka kohtumise eest! Edu tulevikus!

Inguna Joandi