Saavutused
III koht
Valeri Zaitsev VI C
Ilja Antipov VI C
Daniil Šerkunov VI B
Roman Markilov VI C
Ilja Jazev VI B
Maksim Andrejev VI C
Jegor Šeldjakov VI C
Õpetaja Vladimir Golubev
Narva Pähklimäe Gümnaasium
Narva LAK - õppe 2010-2012 tegija
Viktoria Lutus
Kultuuriosakonna juhataja
Narva 2012
Maksim Lavrov X B - I-II koht
Õpetaja Irina Babinets
Artur Lasimer I B - I koht - õpetaja Svetlana Rodionova
Isiklik arvestuses:
Ernest Kolesnikov II A - I koht
Georgi Jakovlev II A - II koht
Anastassija Krivitskaya II A - III koht
Evgeny Kosobutskiy II A - V koht
Ksenija Mihhailova II A - VI koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
I koht võistkonna arvestuses
Georgi Jakovlev II A
Ernest Kolesnikov II A
Evgeny Kosobutskiy II A
Anastassija Krivitskaya II A
Ksenija Mihhailova II A
Õpetaja Svetlana Jefimova
Alesja Baranova III D - VII koht isiklik arvestuses
Alesja Baranova III D - IV koht võistkonna arvestuses
Õpetaja Ljudmila Solomko
Isiklik arvestuses:
Aleksandr Ivlev IV B - I koht 4.klasside arvestuses
Aleksandr Ivlev IV B - II koht 4.-6.klasside arvestuses
Kirill Šustov IV B - II koht
Kristina Smirnova IV B - VI koht
Artyom Strelkov IV B - VII koht
Kristina Vorobjova IV B - VIII koht
Õpetaja Valentina Vavilova
Mikhail Petrov IV C - IX koht - õpetaja Jelena Zabarina
I koht võistkonna arvestuses
Aleksandr Ivlev IV B
Kristina Smirnova IV B
Artyom Strelkov IV B
Kirill Šustov IV B
Kristina Vorobjova IV B
Õpetaja Valentina Vavilova
Isiklik arvestuses:
Lev Karimov VI A - I koht
Kirill Bedjuhhov VI A - II koht
Anžela Amberg VI A - III koht
Jegor Savosto VI A - IV koht
Oleg Markelov VI A - V koht
Anastassia Moissejeva VI A - VI koht
Nikita Sotskov VI A - VII koht
Julia Suškevitš VI A - IX koht
Õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova
I koht võistkonna arvestuses
Anžela Amberg VI A
Kirill Bedjuhhov VI A
Lev Karimov VI A
Oleg Markelov VI A
Jegor Savosto VI A
Õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova
Isiklik arvestuses:
Dmitri Ovtšinnikov VII A - I koht
Ilja Mandrikov VII A - IV koht
Õpetaja Olga Gracheva
I koht võistkonna arvestuses
Ilja Mandrikov VII A
Dmitri Ovtšinnikov VII A
Õpetaja Olga Gracheva
I koht
Ernest Zagorski IX A
Jan Golõnski IX B
Diana Sokurova IX B
Ilja Mandrikov VII A
German Neiman IX A
Mihhail Smirnov IX A
Svyatoslav Rogozin IX A
Õpetajad Yury Gordeev, Galina Malõševa
II a klass - III koht rühmas 8-10 aastat - õpetaja Svetlana Jefimova
VI a klass - III koht rühmas 11-13 aastat - õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova
Top 50:
Ernest Kolesnikov II A - XXII koht
Anastassia Moissejeva VI A - XLVIII koht
Top 100:
Evgeny Kosobutskiy II A - LI koht
Lev Karimov VI A - LXV koht
Kirill Bedjuhhov VI A - XCIV koht
Oleg Markelov VI A - . Arvutimängude mõju alaealisele - II koht
Ilona Dmitrijeva VI A - Kui palju kaaluvad teadmised? - IV-V koht
Jelena Tõsjatova VI A - Kui palju kaaluvad teadmised? - IV-V koht
Aleksandrina Spirina VI A - Me oleme vahetusjalanõude poolt! - VI-XI koht
Kristina Tšvanova VI A - Me oleme vahetusjalanõude poolt! - VI-XI koht
Lev Karimov VI A - Narva linna radiatsioonifoon - VI-XI koht
Jelizaveta Jerjomina VI A - Narva Pähklimäe Gümnaasiumi VI a klassi õpilaste liikumisaktiivsuse uurimine - VI-XI koht
Darja Šatilova VI A - Narva Pähklimäe Gümnaasiumi VI a klassi õpilaste liikumisaktiivsuse uurimine - VI-XI koht
Regina Sinega VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu - VI-XI koht
Julia Suškevitš VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu - VI-XI koht
Õpetaja Jelena Tsõvareva
II koht
Anita Sahota XI A
Regina Strelkova XI A
Polina Piterskihh XI A
Ilya Yakovlev XI A
Tatjana Mogutova XI A
Õpetaja Svetlana Tsarjova
Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Oleg Markelov VI A - Arvutimängude kahjulikkus ja kasulikkus noorukile - I koht
Deniss Tšassovskihh XI A - . Jahutatud õnn - III koht
Sofja Tihhonova-Sivkova XI A - Jahutatud õnn - III koht
Lev Karimov VI A - Narva linna kiirgusfoon - Ära märgitud nominatsioonis "Teema aktuaalsuse ja tööle teadusliku lähenemise eest"
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Margarita Žukova V D - I koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Anastassia Matrossova V B - II koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Aleksei Kupavõh V B - III koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Kirill Bedjuhhov VI A - I koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Ekaterina Sidorova VI A - II koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Daniil Surkov VI A - III koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Darja Žerebtsova VII C - I koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
Georgi Ilikajev VII A - II koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
Darja Talašmanova VII A - III koht - õpetaja Nadežda Leontjeva
Vlada Gorjatšova VIII A - I koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Tatjana Naidjonova VIII A - II koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Darja Pogodina VIII A - III koht - õpetaja Tatjana Lebedeva
Diana Kharlamova IX A - I koht - õpetaja Žanna Narõškina
Alisa Raužina IX A - II koht - õpetaja Žanna Narõškina
Lidia Müür IX B - III koht - õpetaja Žanna Narõškina
I koht
Smuglina Irina
Rasstrõgin Igor
Zaretskiy Vasily
Saukova Tatiana
Golubev Vladimir
Emeliyanov Mikhail
Anufrijeva Natalja
IV-V koht
Aleksandr Kuzmin XII A
Dmitri Ptitsõn XII B
Õpetaja Ljubov Nikolajeva
Võitjad:
Deniss Tšassovskihh XI A - Jahutatud õnn
Sofja Tihhonova-Sivkova XI A - Jahutatud õnn
Nikita Klimanov VI A - Muusika mõju Narva Pähklimäe Gümnaasiumi VI a klassi õpilaste meeleolule ja enesetundele
Oleg Markelov VI A - Arvutimängude kahjulikkus jakasulikkus noorukile
Lev Karimov VI A - Narva linna kiirgusfoon
Regina Sinega VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu
Julia Suškevitš VI A - Võluõun: muinasjutt ja tõsilugu
Aleksandr Stepanov VI A - Valge ja kohev, aga väga ohtlik
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Marianna Petrova III B - I koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Jekaterina Tkachenko III C - II koht - õpetaja Nadežda Leonova
Nikita Jagudin III B - III koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Eva Berzin IV A - I koht - õpetaja Jelena Philippova
Jelizaveta Zagorskaja IV C - II koht - õpetaja Jelena Zabarina
Anastassija Borissova IV B - III koht - õpetaja Valentina Vavilova
Marija Talašmanova IV C - IV koht - õpetaja Jelena Zabarina
Nadežda Sassina VII A - I koht
Jevgenia Kuznetsova VII A - II koht
Anastassia Nikiforova VII B - tänukiri osavõtu eest
Õpetaja Svetlana Tsarjova
Nadežda Sassina VII A - III-IV koht - õpetaja Izabella Katratš
Darja Talašmanova VII A - III-IV koht - õpetaja Olga Aleksejeva
Darja Pogodina VIII A - V koht - õpetaja Olga Aleksejeva
German Neiman IX A - II koht - õpetaja Natalja Žirnova
Maksim Lavrov X B - I-II koht - õpetaja Irina Babinets
Tatjana Punger X A - I-II koht - õpetaja Natalja Žirnova
Sofja Litvinenko XII A - IV-VI koht - õpetaja Natalja Žirnova
I koht
Valeri Zaitsev VI C
Ilja Antipov VI C
Daniil Šerkunov VI B
Roman Markilov VI C
Ilja Jazev VI B
Jegor Savosto VI A
Maksim Andrejev VI C
Jegor Šeldjakov VI C
Õpetaja Vladimir Golubev
Kirill Bedjuhhov VI A - II koht - õpetaja Jelena Ponomarjova
Jegor Petšorin VI B - II koht - õpetaja Jelena Ponomarjova
Aleksandr Zahharjan VII B - III koht - õpetaja Juri Pissarenko
Tatjana Naidjonova VIII A - I koht - õpetaja Juri Pissarenko
Darja Pogodina VIII A - V koht - õpetaja Juri Pissarenko
Regina Strelkova XI A - I koht - õpetaja Juri Pissarenko
Ilya Yakovlev XI A - I koht - õpetaja Juri Pissarenko
Tatjana Mogutova XI A - III koht - õpetaja Juri Pissarenko
II koht
Juri Makarenkov VIII A
Jan Golõnski IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Nikita Panov IX B
German Kovaltšuk IX B
Vladimir Blinov VIII A
Aleksandr Lušin VIII B
Õpetaja Vladimir Golubev
Roman Kulašenkov XI A - II koht
Mikhail Shestakov XII B - II koht
Liilia Gusseinova XII A - IV koht
Yaroslav Soldatov XI A - V koht
Õpetaja Tatjana Jerošenko
I koht
Maksim Jaluzin VIII C
Pavel Sezko IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Nikita Panov IX B
German Kovaltšuk IX B
Nikolai Moissejev VII C
Boriss Drozdov VII C
Dmitri Korotkov VII B
Õpetaja Vladimir Golubev
Juri Agijevits V C - V koht - õpetaja Valentina Boitsova
Kirill Bedjuhhov VI A - I koht - õpetaja Valentina Boitsova
Roman Oleinik VI C - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Oleg Markelov VI A - IV koht - õpetaja Valentina Boitsova
Ekaterina Sidorova VI A - IV koht - õpetaja Valentina Boitsova
Nadežda Sassina VII A - II koht - õpetaja Olga Gracheva
Dmitri Ovtšinnikov VII A - IV koht - õpetaja Olga Gracheva
Ivan Ignatov VIII A - V koht - õpetaja Valentina Boitsova
Diana Sokurova IX B - III koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Maksim Lavrov X B - I koht - õpetaja Irina Vikentjeva
Roman Kulašenkov XI A - I koht - õpetaja Olga Gracheva
Aleksei Kuzmin XII A - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksandr Kuzmin XII A - III koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
III koht
Jekaterina Siplivaja VII A
Tatjana Naidjonova VIII A
Julia Kurgina IX A
Darja Talašmanova VII A
Angelina Burtseva IX A
Alisa Raužina IX A
Karina Gromozdova VIII A
Julia Sorgus VIII B
Õpetaja Maria Lvova
I koht
Aleksandr Smelov XII B
Jegor Jefimov XII B
Aleksei Kuzmin XII A
Aleksandr Kuzmin XII A
Artjom Virolainen XII A
Nikolay Gritsenko XII A
Dmitri Ptitsõn XII B
Nikita Tšokan XII A
Õpetaja Vladimir Golubev
Daniil Surkov VI A - I koht
Kirill Bedjuhhov VI A - II koht
Lev Karimov VI A - IV koht
Igor Makarov VI B - III koht
Nadežda Sassina VII A - I koht
Andriana Tšupova VII A - II koht
Maria Sityaeva VIII B - IV koht
Mihhail Smirnov IX A - V koht
Karina Gussarova IX A - V koht
Regina Strelkova XI A - IV koht
Mikhail Shestakov XII B - II koht
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Anton Parhomenko X B - Diplom võidu eest - õpetaja Nadežda Leontjeva
Grigori Komaško IX B - Diplom võidu eest - õpetaja Žanna Narõškina
Timofei Sednev X B - I koht
Roman Kulašenkov XI A - I koht
Deniss Tšassovskihh XI A - II koht
Sergei Malõšev XII A - I koht
Mikhail Shestakov XII B - III koht
Õpetaja Mikhail Emeliyanov