Saavutused
I koht
Tatjana Maslova IV A
Anna Kulieva V C
Jekaterina Harsejeva VI C
Darja Žerebtsova VI C
Aleksandra Martšenkova VII B
Victoria Velichko VII C
Jelizaveta Poglid VII C
Alina Sahharova VII C
Õpetaja Vladimir Golubev
I koht
Georgi Jakovlev I A
Ernest Kolesnikov I A
Anastassija Krivitskaya I A
Mark Dumchenko I A
Olga Golubtsova I A
Õpetaja Svetlana Jefimova
VI koht
Mark Lomakin II D
Semjon Suhhotin II D
Roman Leonov II D
Jevgeni Pogodin II D
Alesja Baranova II D
Õpetaja Ljudmila Solomko
I koht
Kirill Šustov III B
Kristina Smirnova III B
Artyom Strelkov III B
Kristina Vorobjova III B
Aleksandr Ivlev III B
Õpetaja Valentina Vavilova
I koht
Lev Karimov V A
Anžela Amberg V A
Nikita Sotskov V A
Kirill Bedjuhhov V A
Jegor Savosto V A
Õpetaja Svetlana Jefimova
III koht
Ilja Mandrikov VI A
Sergey Dementiev VI A
Artjom Puskin VI A
Maksim Fedin VI A
Dmitri Ovtsinnikov VI A
III koht
Violetta Lanman IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Viktoriya Kovaleva IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Ilja Tetjujev IX A
Õpetaja Svetlana Jefimova
Hea teekaslane!
Oleme nelja aasta jooksul mitmeid kordi kohtunud, et ühiselt haidusasjade üle arutleda.
Tänan väga hea sisuka töö ning koostöö eest, mis on aidanud meie hariduselu ja selle kaudu ka tulevikku paremaks muuta.
Soovin kõike head edasiseks.
Lugupidamisega,
Tõnis Lukas
minister
on antud
Narva Pähklimäe Gümnaasiumile,
kes osales
"Nalapäeva" ürituses.
Anton Berjozkin IV C - VI koht - õpetaja Olga Uljanova
Vjatšeslav Koloskov IV C - X koht - õpetaja Olga Uljanova
Juri Ude IV D - VIII koht - õpetaja Natalja Yakubova
III võistkondlik koht:
Nikita Boborenko IV C
Anton Berjozkin IV C
Vjatšeslav Koloskov IV C
Mikhail Kushteyn IV C
Alexander Sakhonenko IV C
Õpetaja Olga Uljanova
Aleksandr Ivlev III B - I koht
Kirill Šustov III B - II koht
Mikhail Petrov III C - III koht
Kristina Smirnova III B - IV koht
Artyom Strelkov III B - V koht
Kristina Vorobjova III B - X koht
Õpetajad: Valentina Vavilova III B,
Jelena Zabarina III C
I võistkondlik koht:
Aleksandr Ivlev
Kirill Šustov
Kristina Smirnova
Artyom Strelkov
Kristina Vorobjova
Õpetaja Valentina Vavilova
I võistkondlik koht:
Anastassija Krivitskaya I A
Ernest Kolesnikov I A
Mark Dumchenko I A
Olga Golubtsova I A
Georgi Jakovlev I A
isiklikud kohad:
Ernest Kolesnikov I A - I koht
Anastassija Krivitskaya I A - II koht
Mark Dumchenko I A - V koht
Olga Golubtsova I A - VI koht
Georgi Jakovlev I A - VII koht
Ksenija Mihhailova I A - X koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
I võistkondlik koht:
Kirill Bedjuhhov V A
Anžela Amberg V A
Lev Karimov V A
Jegor Savosto V A
Nikita Sotskov V A
Isiklikud kohad:
Lev Karimov V A - I koht
Anžela Amberg V A - III koht
Nikita Sotskov V A - V koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
III võistkondlik koht:
Ilja Tetjujev IX A
Violetta Lanman IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Viktoriya Kovaleva IX A
Isiklikud kohad:
Anastassia Romanovskaja IX A - III koht
Viktoriya Kovaleva IX A - IX koht
Õpetaja Svetlana Jefimova
I võstkondlik koht:
Aleksandr Ivlev III B - õpetaja Valentina Vavilova
Anžela Amberg V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Kirill Bedjuhhov V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Lev Karimov V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Dmitri Ovtšinnikov VI A - õpetaja Svetlana Jefimova
Adriana Tsehmeistruk IV C - Osaleja - õpetaja Olga Uljanova
Anna Imperskaja IV D - Osaleja - õpetaja Natalja Yakubova
Georgi Ilikajev VI A - laureat - õpetaja Nadežda Leontjeva
Anton Žogal VI A - laureat - õpetaja Nadežda Leontjeva
Kristina Tšvanova V A - Puhtad käed – tervise pant - II koht
Regina Sinega V A - Viienda klassi õpilase uni - IV koht
Julia Suškevitš V A - Viienda klassi õpilase uni - IV koht
Aleksandr Stepanov V A - Hüüdnimega Kuzja toreda džungarikese elu - V koht
Jelizaveta Jerjomina V A - Ropendamine alaealiste keskkonnas - VI koht
Jelena Tõsjatova V A - Ropendamine alaealiste keskkonnas - VI koht
Maria Nikonova X A - Kas vaip on sõber või vaenlane? - VIII koht
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Ksenia Dmitrijenko X A - I koht - Šokolaad – jumalate toit
Ilona Dmitrijeva V A - Tänukiri osalemise eest - Puhtad käed – tervise pant
Kristina Tšvanova V A - Tänukiri osalemise eest - Puhtad käed – tervise pant
Regina Sinega V A - Tänukiri osalemise eest - Viienda klassi õpilase uni Julia Suškevitš V A - laureat osalemise eest - Viienda klassi õpilase uni
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Vladislav Lušin XII A - VIII järk - õpetaja Nadežda Leontjeva
Kool - I koht
I A klass - I koht
V A klass - VI koht
Gold award
Ernest Kolesnikov I A - XXXV koht
Evgeny Kosobutskiy I A - XLVI koht
Lev Karimov V A - XXVII koht
Oleg Markelov V A - XXXII koht
Dmitri Ovtšinnikov VI A - XLVII koht
Platinum award
Olga Golubtsova I A
Mark Dumchenko I A
Ernest Kolesnikov I A
Anastassija Krivitskaya I A
Evgeny Kosobutskiy I A
Nikita Sotskov V A
Jegor Savosto V A
Oleg Markelov V A
Lev Karimov V A
Anžela Amberg V A
Dmitri Ovtšinnikov VI A
Õpetaja Svetlana Jefimova
Anžela Amberg V A - V koht - õpetaja Olga Aleksejeva
Nadežda Sassina VI A - I koht - õpetaja Izabella Katratš
Darja Talašmanova VI A - IV koht - õpetaja Olga Aleksejeva
Alissia Hruštšova VII B - III koht - õpetaja Natalja Anufrijeva
German Neiman VIII A - II koht - õpetaja Natalja Žirnova
Maksim Lavrov IX B - III koht - õpetaja Izabella Katratš
Ilja Jakovlev X A - IV koht - õpetaja Irina Babinets
Vladislav Lušin XII A - III koht - õpetaja Džuljetta Arzumanova
Marija Talašmanva III A - V koht - õpetaja Jelena Zabarina
Võitjad:
Aleksandr Stepanov V A - Жизнь замечательного джунгарика Кузи
Jelizaveta Jerjomina V A - Сквернословие в подростковой среде
Jelena Tõsjatova V A - Сквернословие в подростковой среде
Regina Sinega V A - Сон пятиклассника
Julia Suškevitš V A - Сон пятиклассника
Ilona Dmitrijeva V A - Чистые руки - залог здоровья
Kristina Tšvanova V A - Чистые руки - залог здоровья
Maria Nikonova X A - Ковер - друг или враг
Ksenia Dmitrijenko X A - Шоколад - пища богов?
Margarita Karasjova X A - Шоколад - пища богов?
Õpetaja Jelena Tsõvareva
Kristina Vorobjova III B - I koht - õpetaja Lina Barch
Jaan Kalbin III B - I koht - õpetaja Inna Heinonen
Marija Talašmanova III C - II koht - õpetaja Julia Tamm
Marija Morozova III C - II koht - õpetaja Julia Tamm
Eva Berzin III A - III koht - õpetaja Viktoria Tukanova
Roman Oleinik V C - I koht - õpetaja Natalja Zahharova
Polina Šeljahhovska V B - II koht - õpetaja Galina Kutšerova
Polina Reinol V B - III koht - õpetaja Galina Kutšerova
Nadežda Sassina VI A - I koht - õpetaja Svetlana A. Jefimova
Jelizaveta Poglid VII C - I koht - õpetaja Natalja Zahharova
Darja Pogodina VII A - II koht - õpetaja Ljudmila Aleksandrova
Julia Sorgus VII B - III koht - õpetaja Ljudmila Aleksandrova
Veera Gontšugova VIII A - I koht - õpetaja Inguna Joandi
Diana Sokurova VIII B - II koht - õpetaja Ljudmila Aleksandrova
Karina Gussarova VIII A - III koht - õpetaja Inguna Joandi
Viktorija Mištšenko II C - II koht - õpetaja Nadežda Leonova
Marianna Petrova II B - III koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Marija Morozova III C - I koht - õpetaja Jelena Zabarina
Marija Talašmanova III C - II koht - õpetaja Jelena Zabarina
Anastassija Borissova III B - III koht - õpetaja Valentina Vavilova
Maria Lobina IV B - I koht - õpetaja Jelena Andrejenkova
Nikita Boborenko IV C - II koht - õpetaja Olga Uljanova
Anton Berjozkin IV C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
I koht
Maksim Andrejev V C
Jegor Šeldjakov V C
Boriss Drozdov VI C
Nikita Gontšarov VI B
Dmitri Kolesnikov VI B
Dmitri Korotkov VI B
Nikolai Moissejev VI C
Õpetaja Vladimir Golubev
Andriana Tšupova VI A - VI koht - õpetaja Galina Malõševa
Daniil Redko VII A - II koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Alissia Hruštšova VII B - V koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Diana Sokurova VIII B - II koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Anna Vinogradova XI A - IX koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Marina Boyko XII A - III koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Anna Metelitsa XII B - VI koht - õpetaja Jelena Tsõvareva
Semjon Suhhotin II D - I koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Nikita Jagudin II B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Anna Makarova II B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Marianna Petrova II B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Marija Talašmanova III C - I koht - õpetaja Jelena Zabarina
Yana Ilina III A - II koht - õpetaja Jelena Tšernomorskaja
Daniil Mandrikov III C - III koht - õpetaja Jelena Zabarina
Kim Migdalski III D - III koht - õpetaja Natalja Prank
Andrei Dashuk IV C - I koht - õpetaja Olga Uljanova
Stanislav Protassov IV D - II koht - õpetaja Natalja Yakubova
Nikita Boborenko IV C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
August Kavrus VIII B - III koht
Daniil Konovalov VIII A - VI koht
Mihhail Smirnov VIII A - VII koht
Roman Kulašenkov X A - I koht
Sergei Malõšev XI A - I koht
Mihhail Šestakov XI B - IV koht
Oleg Hamov XII B - II koht
Andrei Denissov XII B - III koht
Õpetaja Mikhail Emeliyanov
Vladislav Lušin XII A - V-VIII koht
Õpetaja Džuljeta Arzumanova