Saavutused
Igor Makarov (7B klass) I koht
Ilya Yakovlev (12A klass) I koht
Kirill Bedjuhhov (7A klass) II koht
Nadežda Sassina (8A klass) II koht
Õpetajad: Yury Gordeev ja Galina Malõševa
VI-VII klasside õpilased olid pealtvaatajateks sellele kahetunnilisele tantsumaratonile. Nad elasid toimuvale aktiivselt kaasa, mille eest meie päidlahoidjate meeskonda nimetati kõige nobedamateks.
"Narva Kadri 2012"
Sofia Gladkovskaja sai tiitli
"Kõige julgem"
Õpetaja: Natalja Yakubova
II koht
Anna Anufrijeva 9.c
Viktoria Velitško 9.c
Alina Sahharova 9.c
Yana Shcherbakova 9.c
Tatjana Vlassova 8.c
Jekaterina Harsejeva 8.c
Darja Žerebtsova 8.c
Arina Zozulja 8.b
Jelizaveta Poglid 9.c
Õpetaja: Vladimir Golubev
Kodanikupäeva viktoriin
III koht
Kirill Bedjuhhov 7.a
Daniil Surkov 7.a
Anastassia Nikiforova 8.b
Aleksandr Sossenkov 8.a
Igor Makarov 7.b
Õpetaja: Svetlana Tsarjova
II koht (vanemas astmes)
Roman Kulašenkov 12.a
Maksim Lavrov 11.a
Timofei Sednev 11.a
Veera Gontšugova 10.a
II koht (nooremas astmes)
Ivan Ignatov 9.a
Darja Pogodina 9.a
Dmitri Ovtšinnikov 8.a
Aleksandr Sossenkov 8.a
Õpetajad: Irina Vikentjeva, Valentina Boitsova, Olga Gracheva, Ljubov Nikolajeva
Linna kirjanduslik mäng Astrid Lindgreni raamatu „Röövlitütar Ronja” ainetel
III koht
Uliana Osijeva 6.c
Dariya Zelenskaya 6.a
Ivan Jermakov 6.a
Aleksei Kupavõh 6.b
Andrei Dašuk 6.c
Diana Chernook 6.a (varumängija)
Õpetaja: Žanna Narõškina
I koht
Narva Pähklimäe Gümnaasium
3.a klass
Õpetaja: Svetlana Jefimova
III koht
Anastassia Pšenitšnaja 12 a
Jevgenia Vjalova 12 a
Riina-Marianna Lužina 12 a
Anastassia Artemjeva 11 a
Daria Prosvirnikova 10 a
Alisa Raužina 10 a
Julia Kurgina 10 a
Angelina Burtseva 10 a
Õpetaja: Vladimir Golubev
III koht
Kirill Zautin 10.a
Danil Ševšelev 11.a
Anton Parhomenko 11.a
Ilja Sokolov 11.a
Timofei Sednev 11.a
Denis Antipov 12.a
German Kovaltšuk 10.a
Õpetaja: Vladimir Golubev
I koht
Kristina Rabtsevitš 4a
Polina Ramenskaja 4b
Kristina Vorobjova 5b
Ljubov Maslova 5a
Viktorija Mištšenko 4c
Polina Vorobjova 4a
Kristina Šibalova 5c
Alesja Baranova 4d
Kristina Smirnova 5b
Eva Berzin 5a
Lina Vinogradova 5a
Õpetaja: Vladimir Golubev
19. oktoobril võtsid Narva Pähklimäe Gümnaasiumi gümnaasiumiklasside õpilased osa linna sügisballist, mis oli sellel, 2012.aastal, pühitsetud 1812. aasta Isamaasõjale.
Meie gümnasiste autasustati diplomitega kindrali esitlemise ja tema auks peetud kõne eest.
Jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused X-XII kl.
VII-IX koht
German Kovaltšuk 10 a
Ivan Sadakov 10 a
Ilja Sokolov 11 a
Timofei Sednev 11 a
Maksim Lavrov 11 a
Ilja Tetjujev 11 a
Denis Antipov 12 a
Artjom Puškin 8 a
Nikita Jurtšenko 9 a
Õpetaja Vladimir Golubev
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 7.klassi võistkonnale O. Henry loomingule pühendatud mängus osalemise eest.
I koht
Violetta Lanman XI kl
Valeriya Petrova XI kl
Maksim Lavrov XI kl
Õpetaja N. Leontjeva
III koht
Jan Golõnski 10 a
Ivan Sadakov 10 a
German Kovaltšuk 10 a
Ilja Tetjujev 11 a
Ilja Sokolov 11 a
Timofei Sednev 11 a
Maksim Lavrov 11 a
Stanislav Tituško 11 a
Eduard Kandin 12 a
Deniss Tšassovskihh 12 a
Õpetaja: Vladimir Golubev
III koht
Metelitsa, Aleksandr
Ude, Juri
Pavlenko, Martin
Jagudin, Nikita
Aleksejev, Aleksandr
Šustov, Kirill
Kokorin, Igor
Kokorin, Maksim
Õpetaja: Vladimir Golubev
Käsitöö ja tehnoloogia Narva linna näitus
N. Yakubova
N. Prank
S. Maltseva
Projekt "Venekeelsete noorte võimalused Eestis"
Valeria Petrova
Timofej Sednev
Maksim Lavrov
Anna Kolodkina
Natalja Kupavõh
Jan Golõnskij
Ilja Sokolov
Õpetaja Nadežda Leontjeva
III koht
Pavel Sezko IX B
Aleksandr Lavrov IX B
Nikita Panov IX B
German Kovaltšuk IX B
Pavel Izotov VIII A
Maksim Jaluzin VIII C
Sergei Savolainen VIII A
Õpetaja Vladimir Golubev
Ida-Virumaa vene kirjanduse olümpiaad, mis oli pühendatud L. Tolstoi romaanile "Sõda ja rahu"
Jana Jekimova - I koht
Õpetaja - N. Leontjeva
Stuart Serednitskiy I D
Juri Lazarev I D
Darina Randoja I D
Õpetaja N. Yakubova
Georgi Jakovlev II A - II koht rühmas 1.-3. klass - õpetaja Svetlana Jefimova
Ernest Kolesnikov II A - III koht rühmas 1.-3. klass - õpetaja Svetlana Jefimova
Kirill Bedjuhhov VI A - IV koht rühmas 4.-6. klass - õpetaja Valentina Boitsova
Lev Karimov VI A - V koht rühmas 4.-6. klass - õpetaja Valentina Boitsova
Dmitri Ovtšinnikov VII A - VII koht rühmas 7.-12. klass - õpetaja Olga Gracheva
Ernest Kolesnikov II A
Evgeny Kosobutskiy II A
Anastassija Krivitskaya II A
Ksenija Mihhailova II A
Kristina Smirnova IV B
Artyom Strelkov IV B
Kirill Šustov IV B
Kristina Vorobjova IV B
Õpetaja Valentina Vavilova
Anžela Amberg VI A
Kirill Bedjuhhov VI A
Lev Karimov VI A
Oleg Markelov VI A
Jegor Savosto VI A
Õpetajad Svetlana Jefimova, Valentina Boitsova
Ilja Mandrikov VII A
Dmitri Ovtšinnikov VII A
Õpetaja Olga Gracheva
Sirgujate võistlusklassis:
Ernest Kolesnikov II A - II koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Georgi Jakovlev II A - III koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Oskajate võistlusklassis:
Kirill Bedjuhhov VI A - III koht - õpetaja Valentina Boitsova
Õpetajad Irina Stalnuhhina, Irina Vikentjeva
Valerija Tarlõkova I C - I koht - õpetaja Olga Uljanova
Jelizaveta Kink I B - II koht - õpetaja Svetlana Rodionova
Ksenija Ivanova I D - II koht - õpetaja Natalja Yakubova
Anastassija Smirnova I A - III koht - õpetaja Svetlana Smelova
Mihhail Boborenko I C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
Jelizaveta Matvejeva I C - III koht - õpetaja Olga Uljanova
Alissa Kozõreva I D - III koht - õpetaja Natalja Yakubova
Gleb Sokolov II B - I koht - õpetaja Jelena Kononova
Sergei Karpetski II C - I koht - õpetaja Irina Lavrentjeva
Andrei Žuravljov II A - II koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Dana Koval`ova II A - III koht - õpetaja Svetlana Jefimova
Anastassija Demko II B - III koht - õpetaja Jelena Kononova
German Lužin III A - I koht - õpetaja Valentina Roganina
Mark Lomakin III D - I koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Marianna Petrova III B - II koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Alesja Baranova III D - II koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Uljana Assejeva III A - III koht - õpetaja Valentina Roganina
Vladislav Podlegajev III D - III koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Kristina Vorobjova IV B - I koht - õpetaja Valentina Vavilova
Tatjana Gavrilova IV C - I koht - õpetaja Jelena Zabarina
Maria Krenberg IV B - II koht - õpetaja Valentina Vavilova
Nika Nazarova IV C - II koht - õpetaja Jelena Zabarina
Eva Berzin IV A - III koht - õpetaja Jelena Philippova
Anastassija Vassiljeva IV D - III koht - õpetaja Natalja Prank