Saavutused
Kuupäev
27. märts 2015
Ülevaade
III KOHT
Kristina Rabtsevitš 6.a
Polina Vorobjova 6.a
Kristina Smirnova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Anastassia Moissejeva 9.a
Arina Prokofjeva 7.a
Ilona Dmitrijeva 9.a
Tatjana Maslova 8.a
Kristina Timakova 9.a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kristina Rabtsevitš 6.a
Polina Vorobjova 6.a
Kristina Smirnova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Anastassia Moissejeva 9.a
Arina Prokofjeva 7.a
Ilona Dmitrijeva 9.a
Tatjana Maslova 8.a
Kristina Timakova 9.a
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
24. märts 2015
Ülevaade
4.a klass
Katarina Gusseva
Nikita Pavlenko
Erika Vallimets - laureaat
Jegor Uhlinov
Aleksei Olenin
Ksenija Ivanova
Stuart Serednitskiy - laureaat
Polina Luchezarnaya
Anton Olkhovskiy
Daria Burtseva - laureaat
Darja Bobõleva
Alisa Kozyreva - laureaat
4.c klass
Mikhail Boborenko - laureaat
Valerija Tarlõkova - laureaat
Jegor Filippov
Aleksei Ganjukov
Sofija Bassova
Taissija Sõtšova
Õpetaja Olga Uljanova, Natalja Yakubova
Katarina Gusseva
Nikita Pavlenko
Erika Vallimets - laureaat
Jegor Uhlinov
Aleksei Olenin
Ksenija Ivanova
Stuart Serednitskiy - laureaat
Polina Luchezarnaya
Anton Olkhovskiy
Daria Burtseva - laureaat
Darja Bobõleva
Alisa Kozyreva - laureaat
4.c klass
Mikhail Boborenko - laureaat
Valerija Tarlõkova - laureaat
Jegor Filippov
Aleksei Ganjukov
Sofija Bassova
Taissija Sõtšova
Õpetaja Olga Uljanova, Natalja Yakubova
Kuupäev
15. märts 2015
Ülevaade
Marija Talašmanova 7.c - II koht
Õpetaja Irina Babinets
Õpetaja Irina Babinets
Kuupäev
14. märts 2015
Ülevaade
Kõne inglise keeles
German Neiman 12.a - I koht
Kõne eesti keeles
Jelizaveta Dõljova 12.a - III koht
Õpetajad: Natalja Zahharova, Anastassia Ananina, Darja Gordejeva
German Neiman 12.a - I koht
Kõne eesti keeles
Jelizaveta Dõljova 12.a - III koht
Õpetajad: Natalja Zahharova, Anastassia Ananina, Darja Gordejeva
Kuupäev
12. märts 2015
Ülevaade
8.-9. klass
Andrei Dašuk 8.c - V koht
10.-12. klass
Pavel Mogutov 11.a - VI koht
Jelizaveta Dõljova 12.a - VIII koht
Õpetajad: Irina Vikentjeva, Jelena Tsõvareva, Mihhail Sorokin
Andrei Dašuk 8.c - V koht
10.-12. klass
Pavel Mogutov 11.a - VI koht
Jelizaveta Dõljova 12.a - VIII koht
Õpetajad: Irina Vikentjeva, Jelena Tsõvareva, Mihhail Sorokin
Kuupäev
11. märts 2015
Ülevaade
I koht - Nika Nazarova 7.c (õpetaja Natalja Zahharova)
Õnnitleme ja soovime edu!
Õnnitleme ja soovime edu!
Kuupäev
10. märts 2015
Ülevaade
Kuupäev
04. märts 2015
Ülevaade
Meie kooli võistkond valiti parimaks 4-s nominatsioonides!
Erika Kütt 5.d
Anastassia Aleksejeva 5.d
Jelizaveta Gavrilova 5.b
Kristoffer Miri Liden 6.d
Vladislav Podlegajev 6.d
Dmitri Yakubov 5.c
Aleksei Šilkin 5.c
Õpetaja Tatjana Varkki
Erika Kütt 5.d
Anastassia Aleksejeva 5.d
Jelizaveta Gavrilova 5.b
Kristoffer Miri Liden 6.d
Vladislav Podlegajev 6.d
Dmitri Yakubov 5.c
Aleksei Šilkin 5.c
Õpetaja Tatjana Varkki
Kuupäev
28. veebruar 2015
Ülevaade
11.klass
Ivan Ignatov 11.a - III koht
Daniil Kožemjakin 11.a - III koht
10.klass
Vladimir Sednev 10.a - II koht
Aleksandr Sossenkov 10.a - III koht
9.klass
Roman Oleinik 9.c - I koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - II koht
Jegor Petšorin 9.b - IV koht
8.klass
Andrei Dašuk 8.c - IV koht
Õpetaja: Mihhail Emeliyanov
Ivan Ignatov 11.a - III koht
Daniil Kožemjakin 11.a - III koht
10.klass
Vladimir Sednev 10.a - II koht
Aleksandr Sossenkov 10.a - III koht
9.klass
Roman Oleinik 9.c - I koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - II koht
Jegor Petšorin 9.b - IV koht
8.klass
Andrei Dašuk 8.c - IV koht
Õpetaja: Mihhail Emeliyanov
Kuupäev
28. veebruar 2015
Ülevaade
Anna Valuyskihh 9.a - II koht
Erik Išanjazov 9.b - III koht
Õpetaja: Maria Sonina
Erik Išanjazov 9.b - III koht
Õpetaja: Maria Sonina
Kuupäev
26. veebruar 2015
Ülevaade
XII klass
German Neiman 12.a - II koht
XI klass
Darja Pogodina 11.a - I koht
VII klass
Marija Talašmanova 7.c - III koht
Ilja Toropov 7.a - III koht
Polina Jefremova 7.a - IV koht
VI klass
Alesja Baranova 6.d - IV koht
V klass
Jana Ušakova 5.a - V koht
Õpetajad: A. Ananina, D. Gordejeva, N. Žirnova, I. Katratš
German Neiman 12.a - II koht
XI klass
Darja Pogodina 11.a - I koht
VII klass
Marija Talašmanova 7.c - III koht
Ilja Toropov 7.a - III koht
Polina Jefremova 7.a - IV koht
VI klass
Alesja Baranova 6.d - IV koht
V klass
Jana Ušakova 5.a - V koht
Õpetajad: A. Ananina, D. Gordejeva, N. Žirnova, I. Katratš
Kuupäev
26. veebruar 2015
Ülevaade
Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.kl. saalijalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused
III KOHT
Igor Makarov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8.с
Igor Miroshkin 9.vk
Roman Markilov 9.c
Õpetaja Vladimir Golubev
III KOHT
Igor Makarov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8.с
Igor Miroshkin 9.vk
Roman Markilov 9.c
Õpetaja Vladimir Golubev
Kuupäev
26. veebruar 2015
Ülevaade
Aleksei Ganjukov 4.с - I koht
Jegor Filippov 4.с - II koht
Kristina Parri 4.с - III koht
Õpetajad: Irina Zimina, Viktoria Tukanova
Jegor Filippov 4.с - II koht
Kristina Parri 4.с - III koht
Õpetajad: Irina Zimina, Viktoria Tukanova
Kuupäev
25. veebruar 2015
Ülevaade
Eesti keele kooliolümpiaadi tulemused 7.klassides
I koht - Maria Krenberg 7.b (õpetaja Natalja Kodotšigova)
II koht - Nika Nazarova 7.c (õpetaja Natalja Zahharova)
III koht - Kseniya Zhuravleva 7.b (õpetaja Natalja Kodotšigova)
IV, V, VI kohad - vastavalt Alisa Rõbina 7.b (54,5p), Eva Berzin 7.a
(53,5p), Ilja Toropov 7.a (50 p)
I koht - Maria Krenberg 7.b (õpetaja Natalja Kodotšigova)
II koht - Nika Nazarova 7.c (õpetaja Natalja Zahharova)
III koht - Kseniya Zhuravleva 7.b (õpetaja Natalja Kodotšigova)
IV, V, VI kohad - vastavalt Alisa Rõbina 7.b (54,5p), Eva Berzin 7.a
(53,5p), Ilja Toropov 7.a (50 p)
Kuupäev
25. veebruar 2015
Ülevaade
Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud etlejate konkursi "Eesti keel ja eesti meel" tulemused:
5.klassid:
1. koht - Georgi Jakovlev - 5.a
2.koht - Evelin Elis Reren - 5.d
3. koht - Alina Goidova - 5.b
6.klassid:
1.koht - Jegor Šahin
2.koht - Anastassia Rodionova
3.koht -Darja Kašleva
Vintoriini eest 1. koha sai võistkond "Unistus"
Kuupäev
25. veebruar 2015
Ülevaade
Nadežda Sassina 10.a - I koht
Tatjana Naidjonova 11.a - diplom osalemise eest
Jelizaveta Dõljova 12.a - diplom osalemise eest
Õpetajad: Inguna Joandi, Natalja Zahharova
Kuupäev
19. veebruar 2015
Ülevaade
5.veebruaril toimus Narva Kesklinna raamatukogus IV ilukirjandusliku tõlke konkursi võitjate autasustamine.
Õnnitleme
Anna Valuiskihh 9.b - III koht vanusekategoorias 8.-9. klass.
Diana Aleksejeva 9.c - tänukiri osalemise eest
Tatjana Naidjonova 11.a - tänukiri osalemise eest
Maria Sossenkova 11.a - tänukiri osalemise eest
Õpetajad: Inguna Joandi, Liina Barch, Natalja Zahharova
Konkursist lähemalt:
http://narvaharidus.edu.ee/index.php/235-iv-regionalnyj-konkurs-khudozhestvennogo-perevoda
Õnnitleme
Anna Valuiskihh 9.b - III koht vanusekategoorias 8.-9. klass.
Diana Aleksejeva 9.c - tänukiri osalemise eest
Tatjana Naidjonova 11.a - tänukiri osalemise eest
Maria Sossenkova 11.a - tänukiri osalemise eest
Õpetajad: Inguna Joandi, Liina Barch, Natalja Zahharova
Konkursist lähemalt:
http://narvaharidus.edu.ee/index.php/235-iv-regionalnyj-konkurs-khudozhestvennogo-perevoda
Kuupäev
17. veebruar 2015
Ülevaade
I KOHT
Sofja Zamorskaja 6.d
Jekaterina Tkachenko 6.с
Deniss Andrijaškin 3.с
Aleksei Šilkin 5.c
Sofja Zamorskaja 6.d
Jekaterina Tkachenko 6.с
Deniss Andrijaškin 3.с
Aleksei Šilkin 5.c
Kuupäev
12. veebruar 2015
Ülevaade
1. VOORU TULEMUSED
Olümpiaadi 2. vooru kutsutakse osa võtma 1.-48. koha saanud õpilasi
Olümpiaadi 2. vooru kutsutakse osa võtma 1.-48. koha saanud õpilasi
Kuupäev
11. veebruar 2015
Ülevaade
4. klass
1. koht - Jegor Filippov ( 4. C klass - õpetaja Irina Zimina)
2. koht - Kristina Parri ( 4. C klass - õpetaja Viktoria Tukanova)
3. koht - Aleksei Ganjukov ( 4. C klass - õpetaja Irina Zimina)
4.-6. Kohad - Erika Vallimets, Mihhail Boborenko, Vladislav Gerassimov (õpetajad Viktoria Tukanova, Irina Zimina)
1. koht - Jegor Filippov ( 4. C klass - õpetaja Irina Zimina)
2. koht - Kristina Parri ( 4. C klass - õpetaja Viktoria Tukanova)
3. koht - Aleksei Ganjukov ( 4. C klass - õpetaja Irina Zimina)
4.-6. Kohad - Erika Vallimets, Mihhail Boborenko, Vladislav Gerassimov (õpetajad Viktoria Tukanova, Irina Zimina)