Saavutused
III KOHT
Maksim Pavlenko
Makar Jakovlev
Renat Sulimov
Vladislav Kuzmin
Daniil Petrov
Leonid Kuznetsov
Kirill Vlasov
Mark Dronik
Õpetaja Vladimir Golubev
Õpilaste võistkond saavutas 2. koha:
Jegor Žuravljov
Marika Vallimets
Ksenia Saltun
Anna Potapova
Õpetajad: Diana Vesselova, Jaane Kruut
Nikolai Sovetnikov 10.a - III järgu diplom
Daniil Vaino 11.a - III järgu diplom
Õpetaja Irina Stalnuhhina, Aleksandr Sutõrin
Õnnitleme!
I KOHT!
Kristjan Kalamees
Artur Zijazov
Artur Kaurson
Artur Savenkov
Lev Lužin
Dmitri Solonenko
Maksim Krivitskiy
Egor Jefimov
Õpetaja Vladimir Golubev
Õnnitleme!
1 место - Пестова Алиса (101 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
1 место - Жаркова Лика (101 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
2 место - Войтюшко Милена (100,5 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
3 место - Шустров Эмиль (98 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
3 место - Каупис Владислава (98 б.) 1.d класс (учитель Якубова Н.Ф.)
4 место - Валлиметс Вероника (97 б.) 1.d класс (учитель Светлышенко М.В.)
5 место - Чечет Матвей (96 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
5 место - Герасимович Владимир 1.с класс (учитель Вавилова В.А.)
1 место - Мосеева Альбина (123 б.) 4.с класс (учитель Якубова Н.Ф.)
2 место - Образцова Дарья (120,5 б.) 4.a класс (учитель Ульянова О.Л.)
3 место - Барч Шарлотта (120 б.) 4.с класс (учитель Якубова Н.Ф.)
4 место - Ильин Денис (118,5 б.) 4.b класс (учитель Родионова С.П.)
5 место - Госман Яромир (117 б.) 4.b класс (учитель Родионова С.П.)
6 место - Николина Анна (116 б.) 4.a класс (учитель Ульянова О.Л.)
6 место - Дятлова Мария (116 б.) 4.a класс (учитель Ульянова О.Л.)
1 место - Наумова Марья 2.с (49 б.) учитель Леонова Н.А.
2 место - Волкова Алиса 2.а (46,5 б.) учитель Кононова Н.А.
3 место - Золина Арина 2.с (44 б.) учитель Леонова Н.А.
4 место - Пятаков Марк 2.с (42,5 б.) учитель Леонова Н.А.
5 место - Опенко Элизабет 2.с (40 б.) учитель Леонова Н.А.
6 место - Варламов Максим 2.d (37,5 б.) учитель Филиппова Е.А.
Darja Pavlova 3.b - IV koht
Timofei Razguljajev 3.b - V koht
Õpetaja Ljudmila Solomko
1 место - Валлиметс Вероника (25 б.) 1.b класс (учитель Светлышенко М.В.)
2 место - Шустров Эмиль (23 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
3 место - Прикулис Марк (22,5 б.) 1.d класс (учитель Якубова Н.Ф.)
4 место - Жаркова Лика (21,5 б.) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
5 место - Тростина Арина (21 б.) 1.b класс (учитель Светлышенко М.В.)
6 место - Орлова Александра (19,5 б) 1.а класс (учитель Ефимова С.В.)
Artur Gusev 6.klass - 6.koht
Maksim Korotkov 7.klass - 11.koht
Diana-Anastassija Turks 8.klass - 6.koht
Polina Jefremova 11.klass - 2.koht
Õnnitleme!
Laureaatid
Darja Izvekova 2.a
Jegor Zjatev 5.d
Sofja Trubitskaja 5.a
Darja Naumova 5.r
Diplom osalemise eest
Nikita Zaugarov 4.c
Polina Tširkunova 4.c
Diana Slepova 5.d
Jekaterina Gontšarova 7.c
Agata Vassiljeva 8.c
Õpetajad: J.Kononova, J.Zabarina, L.Skokova, J.Andrejenkova, N.Yakubova, Ž.Narõškina, N.Leontjeva
Õnnitleme!
4. klass
Anton Ilin - 3. koht
5. klass
Ksenija Romanova - 1. koht
Jegor Efimov - 2. koht
Aleksandr Leonov - 2. koht
6. klass
Arina Yurysheva - 3. koht
Õpetajad: N.Yakubova, L.Nikolajeva, V.Boitsova, I.Stalnuhhina
Meie võistkond - Roman Leonov, Jegor Šahhin, Darja Zolkina
Õpetaja Anton Pratkunas
Laureaatid: Kristina Panchenko XI A, Andrei Dašuk XII A
Õpetajad: N.Leontjeva, J.Tsõvareva
V koht: Eva Berzin, Roman Akulov, Polina Efremova ja Jana Ilina. Juhendaja Mihhail Sorokin. Narva Pähklimäe Gümnaasium - https://www.youtube.com/watch?v=U1zN2ajLbyU
I koht - 4.c Albina Mossejeva, Charlotte Barch, Diana Roos
II koht - 4.b A.Dmitrijev, 3.b Andrei Jakovlev, 4.c Valeria Kurašova
III koht - 4.c Anastassia Platonova, Polina Tširkunova, Margarita Šelehhova
Õnnitleme! Ägedad auhinnad ootavad teid!
Täname kõiki õpilasi, kes viktoriinist osa võtsid!
1.koht - Milana Fjodorova 4.b (S.Rodionova)
2.koht - Anton Iljin 4.c (N.Yakubova)
3.koht - Kirill Vorsin 4.b (S.Rodionova)
4.koht - Sandra Lidikauskaite 4.b (S.Rodionova)
5.koht - Artjom Masalin 4.c (N.Yakubova)
Anton Sahharov 3.b - III koht (Ljudmila Solomko)
Arseni Škuro 3.c - IV koht (Jelena Zabarina)
Õnnitleme!
1.koht - Darja Pavlova
2.koht - Timofei Razguljaejev
3.koht - Daniil Pervunin
4.koht - Marianna Janson
5.koht - David Danijeljan
Õpetajad - L.Solomko, V.Roganina, J.Zabarina
III KOHT!
Anastassia Šatilova
Arina Baškirova
Polina Lazarenko
Ksenia Buiko
Ksenia Zueva
Jekaterina Rumjantseva
Ksenia Akatõševa
Õpetaja Vladimir Golubev
5. klass
Ksenija Romanova - 3. koht
6. klass
Polina Volkova - 4. koht
7. klass
Anneli Pärnoja - 4. koht
8. klass
Diana Anastassija Turks - 3. koht
Julia Rogulskaja - 4. koht
10. klass
Darja Tšistjakova - 3. koht
Denis Poznyak - 4. koht
11. klass
Polina Jefremova - 1. koht
12. klass
Anastassija Andrijaškina - 5. koht
Õpetajad: I.Katratš, O.Kulieva, O.Orehhova, V.Openko, I.Babinets
Õnnitleme eesti keele olümpiaadi piirkonnavoorus Sillamäel edukalt esinenud õpilasi!
7.klass
Marika Vallimets – 2.koht
Jegor Žuravljov - 4.koht
8.klass
Aleksei Ganyukov – 1.koht
Erika Vallimets – 2.koht
9.klass
Alina Goidova – 3.koht
Gleb Sokolov – 3.koht
10.klass
Taissija Konovalova – 1.koht
Diana Bjorkland – 2.koht
11.klass
Anna Pankevitšjute – 1.koht
Südamlikud tänusõnad õpilasi ettevalmistanud õpetajatele: D.Vesselova, I.Joandi, N.Zahharova, L.Haltunen
Jätkuvalt edukat eesti keele õpet!