Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Rahvastepalli linnavõistlused. Poisid I-III klassid
15. December 2016
I KOHT

Maksim Kirsanov 3. d
Maksim Krivitskiy 3. b
Artjom Udaltsov 3. b
Artjom Aleksejev 3. b
Artur Zijazov 3. c
Kirill Mistsenko 3. c
Lev Lužin 3. c
Kristjan Kalamees 3. c

Õpetaja Vladimir Golubev

Heategev tantsumaraton Startin
14. December 2016
Vabariiklik füüsika lahtine võistlus
13. December 2016

Vanem rühm

Roman Oleinik - I koht XI klassides ja II järgu diplom vanemas rühmas

 

Noorem rühm

Ksenia Okuneva - III koht VIII klassides ja diplom nooremas rühmas

 

Täname võistlusel osalemise eest meie kooli õpilasi German Lužin, Andrei Dašuk, Aleksandr Jefimov .

 

Õpetaja Mikhail Emelyanov

Narva linna Korvpall 6.-7. kl. poisid
07. December 2016
II KOHT

Nikita Fedorenko 7. b
Jegor Pribõslavski 7. b
Timur Fadejev 6. b
Maksim Korotkov 5. c
Maksim Ovtšinnikov 7. a
Daniil Hamidullin 7. a
Dmitri Silinski 6. c
Artur Lasimer 7. a

Õpetaja Vladimir Golubev
XXIII Virumaa matemaatikavõistlused
06. December 2016
I KOHT (vanem aste)
Vladimir Sednev 12. a
Jekaterina Sidorova 11. a
Maria Lobina 10. a
Aleksandr Sossenkov 12. a

III KOHT (noorem aste)
Kim Migdalski 9. d
Semjon Suhhotin 8.d
Aleksandr Jefimov 9. c
Mark Lomakin 8. d

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Olga Gracheva, Irina Stalnuhhina
EENeti 2016. aasta arvutijoonistuste võistlus
06. December 2016
Diana Filipia 3.a - I KOHT
Arina Poluektova 3.a - III KOHT

Õpetaja Svetlana Jefimova
Diplom
05. December 2016
Narva linna Korvpall 8-9 kl noormehed
02. December 2016
III KOHT

Vitali Kaleta 8. c
Jegor Gudkov 9. a
Jan Udaltsov 9. b
Vitali Krjukov 9. b
Vladislav Šutin 8. a
Ilya Koreshkov 8. c
Roman Leonov 8. d
Erki Štšiglitsov 9. b
Aleksandr Ivlev 9. b

Õpetaja Vladimir Golubev
10-12 klassi noormeeste võrkpalli rahvaliiga finaalturniir
30. November 2016
V KOHT

Kirill Gorjušin 12. a
Martin Pavlenko 10. a
Roman Markilov 11. a
Nikolai Moissejev 12. a
Boriss Drozdov 12. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a

Õpetaja Vladimir Golubev
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT