Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
2009 Kalev võrkpalli miniliiga Narva turniir poeglaste arvestuses
16. February 2009

II koht

Jaluzin, Maksim 5.c
Korotkov, Dmitri 4.b
Kovaltšuk, German 6.b
Panov, Nikita 6.b
Kavrus, Avgust 6.b
Lavrov, Aleksandr 6.b
Sezko, Pavel 6.b

Tagasi vaadates. Oraatorite linnakonkurss
16. February 2009
Ivanova, Kristina 12.b  - III koht
Informaatikaviktoriini Kobras finaalvõistlus
15. February 2009
Samoilov, Dmitri 11.a - II koht 
Ida-Virumaa üldhariduskoolide inglise keele olümpiaad 8.-9. klassidele Kohtla Järve Ühisgümnaasiumis
07. February 2009
Litvinenko, Sofja 9.a - VIII koht
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
07. February 2009
Vassiljev, Ivan 8.a - III koht
Kulašenkov, Roman 8.a - VII koht 
Jakovlev, Ilja 8.a - V koht
Malõšev, Sergei 9.a - I koht 
Dubovski, Leo 9.a - III koht
Hamov, Oleg 10.b - I koht
Ilkevitš, Grigori 10.a - II koht 
Jakovlev, Dmitri 10.b - V koht
Vassiljev, Veniamin 10.b - VIII koht 
Nikolajev, Deniss 11.b - I koht
Lodeikina, Anna 11.b - VII koht
Smirnova, Darja 11.b - VIII koht
Sõtšov, Roman 11.b - IX koht
Tsõvarev, Dmitri 12.a - III koht 
Ude, Jana 12.a - IV koht
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor
06. February 2009
Lomonosoov, Roman 2.d - I koht
Ude, Juri 2.d - II koht
Lobina, Maria 2.b - II koht
Protassov, Stas 2.d - III koht
Oleinik, Roman 3.c - I koht
Bedjuhhov, Kirill 3.a - II koht
Sidorova, Jekaterina 3.a - III koht
Talašmanova, Darja 4.a - I koht
Nikiforova, Anastassia 4.b - II koht
Žerebtsova, Darja 4.c - III koht
Matemaatikaolümpiaadi linnavoor
31. January 2009
Lavrov, Maksim 7.b - IV koht
Kulašenkov, Roman 8.a - I koht
Švarikov, Maksim 8.a - IV koht
Kuzmin, Aleksandr 9.a - I koht
Kuzmin, Aleksei 9.a - II koht
Jakovlev, Dmitri 10.b - I koht
Nikolajev, Deniss 11.b - I koht
Ivanov, Ivan 12.a - V koht
Luuletajate Narva linna konkurss IX-XII klasside vahel
30. January 2009

Laureaatid:

Lušin, Vladislav 10.a
Kaštan, Vladimir 10.b
Manuilov, Daniil 12.b 
 

2009.a. üleriigilise INGLISE keele olümpiaadi piirkondlik voor
30. January 2009

III koht

Berežonova, Kristina 12.a
Medvedskaja, Darja 12.a

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT