Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Narva linna neidude vahel maleturniir
16. January 2010
kuni 12 a.
Svištševa, Katarina 4.a - I koht
Amberg, Anžela 4.a - II koht
Moissejeva, Anastassia 4.a - III koht

kuni 10 a.
Sidorova, Jekaterina 4.a - III koht
Eesti koolinoorte 57. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor
16. January 2010
Lavrov, Maksim 8.b - IV koht
Kulašenkov, Roman 9.a - II koht
Malõšev, Sergei 10.a - I koht
Šestakov, Mihhail 10.b - II koht
Üleriigiline esseekonkurss Lääenemere punased laevad - Viking Line
15. January 2010
Žürii valis esseekonkursile laekunud 63 töö hulgast välja 15 (viisteist) parimat tööd, seal hulgas:
Metelitsa, Anna 11.b
Kuznetsova, Valeria 12.a
Otsus
Rahvusvahelise joonistuste konkursi Narvskaja batalia linnavoor
15. January 2010
Dmitrijeva, Ilona 4.a - II koht
Jõulu postkaartide konkurss
10. January 2010
Dmitrijeva, Ilona 4.a - parimad tööd nominatsioonides:
Знания православной культуры  и ее воплощение в Рождественской открытке;
Рождественская открытка как земной дар ближнему
Fotokonkurss Minu lemmik ajaleht Gorod
08. January 2010
Parim meeskonnatöö:
Amberg, Anžela 4.a
Baranov, Vlass 4.a
Bedjuhhov, Kirill 4.a
Bers, Nikita 4.a
Dmitrijeva, Ilona 4.a
Filipia, David 4.a
Jerjomina, Jelizaveta 4.a
Karimov, Lev 4.a
Klimanov, Nikita 4.a
Kotkas, Maksim 4.a
Markelov, Oleg 4.a
Moissejeva, Anastassia 4.a
Nartov, Aleksandr 4.a
Nikolajev, Vadim 4.a
Ossiptsov, Ilja 4.a
Petšalnov, Aleksandr 4.a
Savosto, Jegor 4.a
Sidorova, Jekaterina 4.a
Sinega, Regina 4.a
Sotskov, Nikita 4.a
Spirina, Aleksandrina 4.a
Stepanov, Aleksandr 4.a
Surkov, Daniil 4.a
Suškevitš, Julia 4.a
Svištševa, Katarina 4.a
Šatilova, Darja 4.a
Šumihhin, Aleksandr 4.a
Tšvanova, Kristina 4.a
Tõsjatova, Jelena 4.a
Narva linna kooli reklaami konkurss
17. December 2009
Parim võistkond nominatsioonis "Professionalizm"
Rasstrõgin, Igor - juhataja
Samoilov, Dmitri 12.a
Magerov, Daniil 12.b
Reinol, Marek 12.b
Interaktiivne üleriigiline olümpiaad Eesti loodus
16. December 2009
Tõsjatova, Jelena 4.a - I koht
Dmitrijeva, Ilona 4.a - II koht
Bedjuhhov, Kirill 4.a - IV koht
Stepanov, Aleksandr 4.a - IV koht
Aukiri
06. December 2009

Eesti väitlusselts õnnitleb

Maria Pavlenko

Vladislav Lušin

Võistkondlikult I koha

saavutamise puhul Kolmekeelsel turniiril 2009

 

MTÜ Eesti Väitlusseltsi juhatus

5-6. detsembril 2009

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT