Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva linna konkurss "Arva laulu viisi ära"
21. May 2010
II koht
Polovinkina, Veronika VII B
Anina, Alina VII B
Titova, Alina VII A
Podleskova, Alina VII A
Õpetaja: Isakhanyan, Laneta
Õpilaste uurimistööde konkursi "Jarmarka idei na Jugo-Zapade. Moskva 2010" lõppvoor
20. May 2010
Pšenitšnaja, Anastassia IX A - I järgu diplom
Folomejeva, Darja IX A - II järgu diplom
Vjalova, Jevgenia IX A - II järgu diplom
Õpetaja Tsõvareva, Jelena
Narva linna noorte disainirite konkurss ''Hõbe nõel''
15. May 2010
I koht
Dmitrijeva, Ilona IV A
Tõsjatova, Jelena IV A
Spirina, Aleksandrina IV A
Svištševa, Katarina IV A
Tšvanova, Kristina IV A
Sokolova, Valeria III D
Zaitseva, Tatjana XI A
Kalašnikova, Julia XI B
Polštšikova, Kristina XI A
Gagen, Greeta XI A
Ossijev, Deniss XI B
Valuiskihh, Roman XII A
Šeršnjov, Kirill XI A
Žerdev, Vladislav XI A
Õpetaja: Kondratjeva, Larissa
Tänukiri
15. May 2010
Mainori Kõrgkooli Narva õppekeskus
tänab
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi kollektiivi
NOORTE DISAINERITE FESTIVALIST
"HÕBENÕEL - 2010"
aktiivse osavõtu eest

Juri Barajev
Mainori Kõrgkool
Narva õppekeskus
direktor
Diplom
14. May 2010
Narva Pähklimäe Gümnaasium
Heakorrakuul 2010
osalemise eest

Linnapea T.Tammiste
Koolispordi MV Jalgpall Poisid 4.-5. klass
14. May 2010
III koht
Gontšarov, Nikita V B
Kiritšuk, Maksim V B
Jazev, Ilja IV B
Markilov, Roman IV C
Dementiev, Sergei V A
Puškin, Artjom V A
Mandrikov, Ilja V A
Mihhailov, Daniil IV C
Õpetaja Golubev, Vladimir
Kalev Miniliiga võrkpalli finaalturniir poeglaste arvestuses
13. May 2010
IV koht
Jaluzin, Maksim 6.c
Korotkov, Dmitri 5.b
Gontšarov, Nikita 5.b
Drozdov, Boriss 5.c
Lušin, Aleksandr 6.b
Blinov, Vladimir 6.a
Makarenkov, Juri 6.a
Õpetaja: Golubev, Vladimir
Interaktiivne mäng ''Keskaegne Narva''
13. May 2010
Aukiri
Kavrus, Avgust 7.b
Zagorski, Ernest 7.a
Konovalov, Daniil 7.a
Rogozin, Svjatoslav 7.a
Smirnov, Mihhail 7.a
Zautin, Kirill 7.a
Õpetaja: Ponomarjova, Jelena
Integratsiooniline mäng ''Vana Narva''
11. May 2010
I koht
Kupavõhh, Natalja VIII B
Lavrov, Maksim VIII B
Volkov, Aleksandr VIII B
Kuznetsov, Nikita VIII A
Õpetajad:
Narõškina, Žanna;
Katratš, Izabella;
Pissarenko, Juri;
Joandi, Inguna
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT