Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
10-12 klassi noormeeste Narva linna võrkpalliturniir
01. February 2017
I KOHT

Jegor Savosto 11. a
Martin Pavlenko 10. a
Nikolai Moissejev 12. a
Jegor Šeldjakov 11. a
Roman Oleinik 11. a
Igor Makarov 11. a
Kirill Bedyukhov 11. a
Dmitri Ovtšinnikov 12. a

Õpetaja: Vladimir Golubev
Eesti füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
30. January 2017
VIII klass
Ksenia Okuneva 8.с - I koht
German Lužin 8.a - II koht
Mark Lomakin 8.d - V koht

IX klass
Aleksandr Jefimov 9.c - IV koht

X klass
Andrei Dašuk 10.a - III koht

XI klass
Roman Oleinik 11.a - I koht
Julia Suškevitš 11.a - II koht


Õpetaja: Mikhail Emeliyanov
6.-9.kl. saalijalgpalli meistriliiga finaalvõistlused. Noormehed
30. January 2017
V KOHT

Aleksei Stepanov 8.b
Aleksandr Aleksejev 9.d
Kirill Šustov 9.b
Maksim Bagliuk 8.d
Eduard Päivil 9.с
Maksim Škalov 8.a
Vladislav Šutin 8.a
Daniil Hamidullin 7.a
Gleb Zaborovski 9.c

Õpetaja: Vladimir Golubev
Spordivõistlus "Tähelepanu, Start!"
26. January 2017
III KOHT

II klass
Svetlana Belova
Samira Kozlova
Darja Obraztsova
Timur Kukula
Jegor Jelufimov
Mihhail Andreev

III klass

Kristjan Kalamees
Kirill Mistsenko
Arina Baškirova
Veronika Gladõševa

IV klass
Ksenija Zueva
Anna Svirepova
Sofia Dronik
Valerija Jelufimova
Ivan Aleksejev
Ilja Yakovlev
Gleb Nõmmemees

V klass
Jevgeni Smirnov
Nikita Egorov
Ekaterina Goncharova

Õpetaja Vladimir Golubev
Inglise keele kooliolümpiaad
25. January 2017
V klass
1. Vlada Tihhonova
2. Milia Khelaia
3. Adel Borissova

VI klass
1. Kristiina Parri
2. Diana Turks
3. Sofiya Gladkovskaya

VII klass
1. Jana Ušakova
2. Mark Dubrovin
3. Milena Tašmetova

VIII klass
1. Darja Tšistjakova
2. Alesja Baranova
3. Jekaterina Tkachenko

IX klass
1. Marija Talašmanova
2. Eva Berzin
3. Polina Efremova

Õnnitleme!
Etlejate konkursi koolivoor
25. January 2017
Etlejate konkursi laureaadid

I klass
Darja Pavlova
David Danieljan
Jevgeni Strogov
Arina Nilova

II klass
Sofja Ramenskaja
Nikita Zaugarov
Varvara Aleksejeva
Charlotte Barch

III klass
Valeria Ignatjeva
Kristi Vink
Artur Zijazov
Ksenija Romanova

Õnnitleme!
Eesti koolinoorte 64. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
25. January 2017
VIII klass
1. koht - Ksenia Okuneva
2. koht - Mark Lomakin
3. koht - German Lužin
4. koht - Darja Afanasjeva
5. koht - Semjon Suhhotin
6. koht - Darja Lõssenko
9. koht - Polina Vorobjova
11. koht - Kristina Kutuzova

IX klass
3. koht - Dmitri Vassiljev
6. koht - Nika Nazarova
11. koht - Jelizaveta Zagorskaja

X klass
1. koht - Andrei Dashuk
4. koht - Vjatšeslav Koloskov
5. koht - Juri Agijevitš
8. koht - Ivan Jermakov

XI klass
1. koht - Roman Oleinik
2. koht - Julia Suškevitš

XII klass
4. koht - Ilja Mandrikov

Õpetaja: Tatjana Jerošenko
X Narva matemaatikavõistlused
23. January 2017
I KOHT

Aleksei Ganyukov
Mihhail Boborenko
Grogori Tšudajev
Milena Tašmetova

Õpetaja Irina Vikentjeva
Narva linna koolide malevõistlus
23. January 2017
I KOHT

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond:
Deniss Andrijaškin 5.c
Aleksei Ganyukov 6.c
Arina Poluektova 3.a
Mark Lazojev 3.b

Õnnitleme!
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT