Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 5.klasside arvestuses
01. April 2011

I võistkondlik koht:
Kirill Bedjuhhov V A
Anžela Amberg V A
Lev Karimov V A
Jegor Savosto V A
Nikita Sotskov V A

 

Isiklikud kohad:
Lev Karimov V A  - I koht
Anžela Amberg V A - III koht
Nikita Sotskov V A - V koht

 

Õpetaja Svetlana Jefimova

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 9.-12.klasside arvestuses
01. April 2011

III võistkondlik koht:
Ilja Tetjujev IX A
Violetta Lanman IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Viktoriya Kovaleva IX A

Isiklikud kohad:
Anastassia Romanovskaja IX A - III koht
Viktoriya Kovaleva IX A - IX koht

 

Õpetaja Svetlana Jefimova

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused koolide arvestuses
01. April 2011

I võstkondlik koht:
Aleksandr Ivlev III B - õpetaja Valentina Vavilova
Anžela Amberg V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Kirill Bedjuhhov V A - õpetaja Svetlana  Jefimova
Lev Karimov V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Dmitri Ovtšinnikov VI A - õpetaja Svetlana  Jefimova

Ülestõusmispeole pühendatud etlejate konkurss
30. March 2011
Daniil Shumskiy IV C - laureat - õpetaja Olga Uljanova
Adriana Tsehmeistruk IV C - Osaleja - õpetaja Olga Uljanova

Anna Imperskaja IV D - Osaleja - õpetaja Natalja Yakubova

Georgi Ilikajev VI A - laureat - õpetaja Nadežda Leontjeva
Anton Žogal VI A - laureat - õpetaja Nadežda Leontjeva
Üle-eestilise õpilaste keskkonna-alaste uurimistööde konkurss
29. March 2011
Ilona Dmitrijeva V A - Puhtad käed – tervise pant - II koht
Kristina Tšvanova V A - Puhtad käed – tervise pant - II koht

Regina Sinega V A - Viienda klassi õpilase uni - IV koht
Julia Suškevitš V A - Viienda klassi õpilase uni - IV koht

Aleksandr Stepanov V A - Hüüdnimega Kuzja toreda džungarikese elu - V koht

Jelizaveta Jerjomina V A - Ropendamine alaealiste keskkonnas - VI koht
Jelena Tõsjatova V A - Ropendamine alaealiste keskkonnas - VI koht

Maria Nikonova X A - Kas vaip on sõber või vaenlane? - VIII koht

Õpetaja Jelena Tsõvareva
II üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi lõppvoor
23. March 2011
Vladislav Lušin XII A - VIII koht
Õpetaja Jelena Ponomarjova
Õpilaste teadustööde vabariikliku konkursi
18. March 2011
Margarita Karasjova X A - I koht - Šokolaad – jumalate toit
Ksenia Dmitrijenko X A - I koht - Šokolaad – jumalate toit

Ilona Dmitrijeva V A - Tänukiri osalemise eest - Puhtad käed – tervise pant
Kristina Tšvanova V A - Tänukiri osalemise eest - Puhtad käed – tervise pant

Regina Sinega V A - Tänukiri osalemise eest - Viienda klassi õpilase uni Julia Suškevitš V A - laureat osalemise eest - Viienda klassi õpilase uni

Õpetaja Jelena Tsõvareva
Emakeelepäevale pühendatud kõnevõistlus (eestikeelne kõne)
14. March 2011
Vladislav Lušin XII A - II koht - õpetaja Olga Elksnin
Ida-Virumaa üldhariduskoolide 6.-7. klasside inglise keele olümpiaad
12. March 2011
Alissia Hruštšova VII B - IV koht - õpetaja Natalja Anufrijeva
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT