Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
Matemaatikaolümpiaadi linnavoor
09. April 2011

Andrei Dashuk IV C - III koht

Õpetaja Olga Uljanova

Orienteerumismäng Tallinn - meie pealinn VIII
06. April 2011

I koht

kuulub võistkonnale nr 3

X A klass

Saalihoki VI-VII klassi neiude vahel
06. April 2011

I koht
Tatjana Maslova IV A
Anna Kulieva V C
Jekaterina Harsejeva VI C
Darja Žerebtsova VI C
Aleksandra Martšenkova VII B
Victoria Velichko VII C
Jelizaveta Poglid VII C
Alina Sahharova VII C


Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti karikavõistlused pranglimises 2011. Parimad klassid
06. April 2011

I koht
Georgi Jakovlev I A
Ernest Kolesnikov I A
Anastassija Krivitskaya I A
Mark Dumchenko I A
Olga Golubtsova I A
Õpetaja Svetlana Jefimova

VI koht
Mark Lomakin II D
Semjon Suhhotin II D
Roman Leonov II D
Jevgeni Pogodin II D
Alesja Baranova II D
Õpetaja Ljudmila Solomko

I koht
Kirill Šustov III B
Kristina Smirnova III B
Artyom Strelkov III B
Kristina Vorobjova III B
Aleksandr Ivlev III B
Õpetaja Valentina Vavilova

I koht
Lev Karimov V A
Anžela Amberg V A
Nikita Sotskov V A
Kirill Bedjuhhov V A
Jegor Savosto V A
Õpetaja Svetlana Jefimova

III koht
Ilja Mandrikov VI A
Sergey Dementiev VI A
Artjom Puskin VI A
Maksim Fedin VI A
Dmitri Ovtsinnikov VI A


III koht
Violetta Lanman IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Viktoriya Kovaleva IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Ilja Tetjujev IX A
Õpetaja Svetlana Jefimova 


Tänuavaldus
05. April 2011

Hea teekaslane!

Oleme nelja aasta jooksul mitmeid kordi kohtunud, et ühiselt haidusasjade üle arutleda.

Tänan väga hea sisuka töö ning koostöö eest, mis on aidanud meie hariduselu ja selle kaudu ka tulevikku paremaks muuta.

Soovin kõike head edasiseks.

 

Lugupidamisega,

Tõnis Lukas

minister

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 4.klasside arvestuses
01. April 2011

Anton Berjozkin IV C - VI koht - õpetaja Olga Uljanova
Vjatšeslav Koloskov IV C - X koht - õpetaja Olga Uljanova
Juri Ude IV D - VIII koht - õpetaja Natalja Yakubova

III võistkondlik koht:
Nikita Boborenko IV C
Anton Berjozkin IV C
Vjatšeslav Koloskov IV C
Mikhail Kushteyn IV C
Alexander Sakhonenko IV C
Õpetaja Olga Uljanova

Naljapäeva üritus Narva Vanalinna Riigikoolis
01. April 2011
Tänukiri
on antud
Narva Pähklimäe Gümnaasiumile,

kes osales

"Nalapäeva" ürituses.

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused koolide arvestuses
01. April 2011

I võstkondlik koht:
Aleksandr Ivlev III B - õpetaja Valentina Vavilova
Anžela Amberg V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Kirill Bedjuhhov V A - õpetaja Svetlana  Jefimova
Lev Karimov V A - õpetaja Svetlana Jefimova
Dmitri Ovtšinnikov VI A - õpetaja Svetlana  Jefimova

Ida-Virumaa Pranglimise 2011.a meistrivõistlused 9.-12.klasside arvestuses
01. April 2011

III võistkondlik koht:
Ilja Tetjujev IX A
Violetta Lanman IX A
Anastassia Romanovskaja IX A
Dmitri Tšugrov IX A
Viktoriya Kovaleva IX A

Isiklikud kohad:
Anastassia Romanovskaja IX A - III koht
Viktoriya Kovaleva IX A - IX koht

 

Õpetaja Svetlana Jefimova

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757
BestIT