Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva linna loodusteaduse olümpiaad
17. November 2011

Roman Oleinik VI C - I koht

Õpetaja Galina Malõševa

Suured bioloogiamängud 2011
17. November 2011

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond sai
diplomi võidu eest
nominatsioonis "Analüüsi ja sünteesi geeniused":
David Sednev XI A
Regina Strelkova XI A
Anastassia Pšenitšnaja XI A
Tatjana Mogutova XI A
Margarita Karasjova XI A
Ivan Vasiliev XI A

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Tüdrukute rahvastepalli meistrivõistlused
17. November 2011

I koht

Ljubov Maslova IV A
Julija Kidjajeva V D
Margarita Žukova V D
Jekaterina Kangas V C
Uljana Lvova V C
Anastassia Raževa V D
Anasatassia Andrijaškina V B
Darja Morozova V B
Tatjana Maslova V A
Maria Lobina V B
Õpetaja Maria Lvova

Loodusõpetuse linnaolümpiaad
17. November 2011

Roman Oleinik VI C - I koht - õpetaja Galina Malõševa

Kirill Bedjuhhov VI A - V-VI koht - õpetaja Jelena Tsõvareva

VIII rahvusvaheline Puškini konkurss ''Jälle olen ma Teie, oo, noored sõbrad!''
12. November 2011

Georgi Ilikajev VII A - III järgu diplom nominatsioonis "Artist",
võitja diplom nominatsioonis "Luuletaja"

Õpetaja Nadežda Leontjeva

Suured bioloogiamängud 2011
10. November 2011

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond sai
diplomi võidu eest
nominatsioonis "Kõige aktuaalne esitlus":

Karina Gussarova IX A
Mihhail Smirnov IX A
Diana Sokurova IX B
Jan Golonski IX B
Ernest Zagorski IX A
Diana Kharlamova IX A

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Vene keele ja kultuuri rahvusvaheline peterburi olümpiaad
07. November 2011

I vanuse rühmas (V-VII kl. vahel):

Uliana Osieva V C - I järgu diplom - õpetaja Žanna Narõškina

Andriana Tšupova VII A - III järgu diplom - õpetaja Nadežda Leontjeva

 

Olümpiaadi osaleja sertifikaadid said:

Olesja Klink X A - õpetaja Žanna Narõškina
Ksenia Tomofejeva X A - õpetaja Žanna Narõškina
Anastassia Matrossova V B - õpetaja Jelena Andrejenkova
Darja Antonova X A - õpetaja Žanna Narõškina
Polina Chaykovskaya X A - õpetaja Žanna Narõškina
Tatjana Punger X A - õpetaja Žanna Narõškina
Aleksei Kupavõh V B - õpetaja Jelena Andrejenkova
Darja Žerebtsova VII C - õpetaja Nadežda Leontjeva
Yuliya Saukova V B - õpetaja Jelena Andrejenkova
Anasatassia Andrijaškina V B - õpetaja Jelena Andrejenkova
Violetta Lanman X A - õpetaja Žanna Narõškina
Maria Lobina V B - õpetaja Jelena Andrejenkova

Eesti koolinoorte 18. keemia lahtine võistlus
05. November 2011

Roman Kulašenkov XI A - V koht - vanema rühma tulemused

Õpetaja Tatjana Jerošenko

Linnaorienteerumine-maastikumäng ''Linn kui elukeskkond, Narva linna näitel''
01. November 2011
I koht
Anton Žogal VII A
Jegor Savosto VI A
Ilja Mandrikov VII A
Ivan Sadakov IX A
Jan Golõnski IX B
Ernest Zagorski IX A
Nikita Klimanov VI A
Õpetajad Galina Malõševa, Yuri Gordeev, Jelena Tsõvareva
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT