Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Narva linna A-klassi võrkpalli meeskonnavõistlused
23. January 2012

I koht

Aleksandr Smelov XII B
Jegor Jefimov XII B
Aleksei Kuzmin XII A
Aleksandr Kuzmin XII A
Artjom Virolainen XII A
Nikolay Gritsenko XII A
Dmitri Ptitsõn XII B
Nikita Tšokan XII A

Õpetaja Vladimir Golubev

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
21. January 2012

Daniil Surkov VI A - I koht
Kirill Bedjuhhov VI A - II koht
Lev Karimov VI A - IV koht
Igor Makarov VI B - III koht
Nadežda Sassina VII A - I koht
Andriana Tšupova VII A - II koht
Maria Sityaeva VIII B - IV koht
Mihhail Smirnov IX A - V koht
Karina Gussarova IX A - V koht
Regina Strelkova XI A - IV koht
Mikhail Shestakov XII B - II koht

Õpetaja Jelena Tsõvareva

Vene valmide lugemise konkurss
19. January 2012
Anton Parhomenko X B - Aukiri, Tallinna abilinnapea M.Kõlvarti eriauhind kõige säravamale ja julgemale deklamaatorile - õpetaja Nadežda Leontjeva
Anton Parhomenko X B - Diplom võidu eest - õpetaja Nadežda Leontjeva
Grigori Komaško IX B - Diplom võidu eest - õpetaja Žanna Narõškina
Ajalehe Narva joonistuste võistlus teemal ''Jõulutäht''
15. January 2012
Aleksei Ganyukov I C - I koht 
Õpetaja Olga Uljanova
Eesti koolinoorte 59. füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor Narva linna järgi
14. January 2012

Timofei Sednev X B - I koht
Roman Kulašenkov XI A - I koht
Deniss Tšassovskihh XI A - II koht
Sergei Malõšev XII A - I koht
Mikhail Shestakov XII B - III koht

Õpetaja Mikhail Emeliyanov

Matemaatika olümpiaadi koolivoor III-IV klassides
13. January 2012
Nikita Jagudin III B - I koht - õpetaja Larissa Bolšakova
Roman Leonov III D - II koht - õpetaja Valentina Roganina
Mark Lomakin III D - III koht - õpetaja Ljudmila Solomko
Vladislav Šutin III A - III koht - õpetaja Valentina Roganina

Artyom Strelkov IV B - I koht - õpetaja Valentina Vavilova
Yana Ilina IV A - II koht - õpetaja Jelena Philippova
Kristina Vorobjova IV B - II koht - õpetaja Valentina Vavilova
Polina Efremova IV A - III koht - õpetaja Jelena Philippova
Daniil Mandrikov IV C - III koht - õpetaja Jelena Zabarina
XVIII matemaatika ülesannete lahendamise linnaturniir
17. December 2011

X-XII kl. vahel:

Aleksei Kuzmin XII A - II koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Aleksandr Kuzmin XII A - I koht - õpetaja Irina Stalnuhhina
Roman Kulašenkov XI A - III koht - õpetaja Olga Gracheva

VII-VIII kl. vahel:

Aleksandr Sossenkov VII A - I koht - õpetaja Olga Gracheva
Nadežda Sassina VII A - V koht - õpetaja Olga Gracheva

Etlejate linnakonkurss teemal „Helisev sõna”
16. December 2011
Tatjana Klimenko XI A - diplom osalemise eest
Õpetaja Tatjana Lebedeva
Narva koolide meistrivõistlused korvpallis. VI-VII kl. noormehed
14. December 2011

III koht

Mihhail Ševtšenko VII A
David Bojetski VII B
Aleksandr Popov VII C
Aleksandr Julpatov VI B
Daniil Šerkunov VI B
Ilja Jazev VI B
Artjom Puškin VII A
Sergey Dementiev VII A
Igor Makarov VI B
Õpetaja Vladimir Golubev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT