Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Euroopa matemaatika võistlused
23. November 2012

I koht

 

Narva Pähklimäe Gümnaasium

3.a klass

 

Õpetaja: Svetlana Jefimova

Rahvastepall 2012.a. Tüdrukud
15. November 2012

I koht

 

Kristina Rabtsevitš 4a

Polina Ramenskaja 4b

Kristina Vorobjova 5b

Ljubov Maslova 5a

Viktorija Mištšenko 4c

Polina Vorobjova 4a

Kristina Šibalova 5c

Alesja Baranova 4d

Kristina Smirnova 5b

Eva Berzin 5a

Lina Vinogradova 5a

Õpetaja: Vladimir Golubev

IX rahvusvaheline Puškini konkurss "Jälle olen ma Teie, oo, noored sõbrad!"
07. November 2012

Jelizaveta Dõljova 10a

 

Õpetaja: Žanna Narõškina

Diplom
29. October 2012

19. oktoobril võtsid Narva Pähklimäe Gümnaasiumi gümnaasiumiklasside õpilased osa linna sügisballist, mis oli sellel, 2012.aastal, pühitsetud 1812. aasta Isamaasõjale.

Meie gümnasiste autasustati diplomitega kindrali esitlemise ja tema auks peetud kõne eest.

Diplom
15. October 2012

Jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused X-XII kl.

VII-IX koht

 

German Kovaltšuk 10 a
Ivan Sadakov 10 a
Ilja Sokolov 11 a
Timofei Sednev 11 a
Maksim Lavrov 11 a
Ilja Tetjujev 11 a
Denis Antipov 12 a
Artjom Puškin 8 a
Nikita Jurtšenko 9 a

Õpetaja Vladimir Golubev

Tänukiri
11. October 2012

Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 7.klassi võistkonnale O. Henry loomingule pühendatud mängus osalemise eest.

Narva V avatud debattide turniir
02. October 2012

I koht

 

Violetta Lanman XI kl

Valeriya Petrova XI kl

Maksim Lavrov XI kl

 

Õpetaja N. Leontjeva

Narva linna jalgpalli meeskonnavõistlused X-XII kl.
27. September 2012

III koht

 

Jan Golõnski 10 a
Ivan Sadakov 10 a
German Kovaltšuk 10 a
Ilja Tetjujev 11 a
Ilja Sokolov 11 a
Timofei Sednev 11 a
Maksim Lavrov 11 a
Stanislav Tituško 11 a
Eduard Kandin 12 a
Deniss Tšassovskihh 12 a

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Narva linna jalgpalli võistkonnavõistlused IV-V klasside poiste arvestuses
21. June 2012

III koht

 

Metelitsa, Aleksandr
Ude, Juri
Pavlenko, Martin
Jagudin, Nikita
Aleksejev, Aleksandr
Šustov, Kirill
Kokorin, Igor
Kokorin, Maksim

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT