Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Piirkondlik geograafiaolümpiaad
03. February 2014
VIII A
Kirill Bedjuhhov - II koht
Daniil Surkov - III koht

XI A
Svyatoslav Rogozin - III koht
Ernest Zagorski - III koht

XII A
Maksim Lavrov - II koht


Õpetaja Yury Gordeev
Inglise keele kooliolümpiaad
31. January 2014

Alesja Baranova 5.d - I koht
Mark Lomakin 5.d - II koht
Jekaterina Tkachenko 5.с - II koht
Polina Vorobjova 5.a - III koht
Ksenia Okuneva 5.с - III koht


Ilja Toropov 6.a - I koht
Marija Talašmanova 6.c - II koht
Eva Berzin 6.a - III koht


Ksenia Gundjajeva 7.d - I koht
Julija Kidjajeva 7.d - II koht
Andrei Dašuk 7.c - III koht
Anna Imperskaja 7.d - III koht


Daniil Surkov 8.a - I koht
Kirill Bedjuhhov 8.a - II koht
Anžela Amberg 8.a - III koht 
 

Narva linna võrkpalli võistlused. Noormehed VII-IX kl.
28. January 2014

I KOHT

Dmitri Ovtšinnikov 9.a
Dmitriy Korotkov 9.b
Boriss Drozdov 9.c
Nikolai Moissejev 9.c
Nikita Gontsarov 9.b
Nikita Viira 9.c
Kirill Gorjušin 9.b
Andreas Plyushko 9.b

Õpetaja Vladimir Golubev

 

 

Narva linna matemaatika olümpiaad
25. January 2014
Maksim Lavrov 12.a - I koht

Diana Sokurova 11.a - II koht

Darja Pogodina 10.a - I koht
Ivan Ignatov 10.a - VI koht

Mark Lomakin 5.d - III koht
Semjon Suhhotin 5.d - V koht
Roman Leonov 5.d - VI koht

Vjatšeslav Koloskov 7.c - II koht
Andrei Dašuk 7.c - III koht
Maria Lobina 7.b - IV koht
Juri Agijevitš 7.с - VI koht

Kirill Bedjuhhov 8.a - II koht
Roman Oleinik 8.c - III koht
Jekaterina Sidorova 8.a - IV koht
Jegor Petšorin 8.b - IV koht

Vladimir Sednev 9.a - IV koht
Aleksandr Sossenkov 9.a - VI koht
Nadežda Sassina 9.a - VI koht
Narva linna A-klassi võrkpalli võistlused. Neiud
20. January 2014
IV KOHT

Alisa Raužina 11.a
Julia Kurgina 11.a
Angelina Burtseva 11.a
Tatjana Naidjonova 10.a
Ksenia Mihhailova 10.a
Karina Gromozdova 10.a
Svetlana Vinokurova 10.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Võistkondlikud võistlused matemaatika VI-VII kl.
11. January 2014
11. jaanuaril toimusid Narva Kesklinna Gümnaasiumis võistkondlikud VI – VII klasside võistlused matemaatikas. Võistlustes osales 9 võistkonda Narvast ja Ahtmest.
Meie gümnaasiumi võistkond saavutas austusväärse III koha!

Maria Lobina 7.b
Aleksei Kupavõh 7.b
Marija Morozova 6.c
Maria Talašmanova 6.c
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor VIII, XI, XII klassid
16. December 2013
VIII A
Kirill Bedjuhhov - II koht
Daniil Surkov - III koht

XI A
Svyatoslav Rogozin - III koht
Ernest Zagorski - III koht

XII A
Maksim Lavrov - II koht

Õpetaja Yury Gordeev
Narva linna C-klassi korvpalli võistlused. Neiud
11. December 2013
III KOHT

Ljubov Maslova 6.a
Eva Berzin 6.a
Lina Vinogradova 6.a
Darja Morozova 7.b
Anstassia Andrijaškina 7.b
Arina Prokofjeva 6.a

Õpetaja Vladimir Golubev
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor V-VI kl.
06. December 2013
V klassid
Semjon Suhhotin 5.d - I koht
Nikita Jagudin 5.b - II koht
Mark Lomakin 5.d - III-V koht
Ksenia Okuneva 5.с - III-V koht
Roman Leonov 5.d - III-V koht
Vladislav Šutin 5.a - III-V koht

VI klassid
Marija Talašmanova 6.c - I koht
Kim Migdalski 6.d - II koht
Jekaterina Bondarenko 6.d - III koht
Jan Kalbin 6.b - IV koht
Ilja Toropov 6.a - V koht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT