Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Tänukiri
25. September 2014

VAB klassid

 

 

Narva linna jalgpalli meeskonnavõistlused B-klassis (VIII-IX kl.)
18. September 2014

II KOHT

 

Igor Makarov
Aleksandr Julpatov
Daniil Šerkunov
Ilja Jazev
Aleksandr Metelitsa
Roman Markilov
Jegor Savosto
Igor Miroshkin
Juri Ude
Vladimir Ivanov

 

Õpetaja: Vladimir Golubev

Suvine lugemise programm 2014
06. September 2014

 

 

Videoreportaaž (Narva Keskraamatukogu) 

XIV Narva meistrivõistlused D-klass 200m
30. August 2014

Tänukiri
11. June 2014
Diplom
04. June 2014
Tänukiri
28. May 2014
Narva linna kergejõustiku võistlused 2014
22. May 2014

I KOHT

5. kl. võistkond  (poisid)
Stanislav Strogov

Vladislav Šutin

Vladislav Fetjukov

Daniil Mardarovskiy

Semjon Suhhotin

Nikolai Sednev

 

4.-5. kl. võistkond (tüdrukud)

Polina Vorobjova

Kristina Rabtsevitš

Alesja Baranova

Darja Zolkina

Regina Kodeykina

Sofia Zamorskaja

 

6.-7. kl. võistkond (tüdrukud)

Uljana Lvova

Jelizaveta Baranova

Anastassia Andrijaškina

Darja Morozova

Arina Prokofjeva

Lina Vinogradova

 

Õpetajad: Maria Lvova, Vladimir Golubev

Orienteerumismäng
15. May 2014

II KOHT

 

Igor Makarov 8.b

Roman Oleinik 8.c

Kirill Bedjuhhov 8.a

Daniil Surkov 8.a

Artjom Platonov 8.a

 

Õpetajad: Anna Matvejeva, Jelena Ponomarjova, Žanna Narõškina, Tatjana Varkki, Yury Gordeev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT