Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
Kunsti linnaolümpiaad
28. February 2015
Anna Valuyskihh 9.a - II koht
Erik Išanjazov 9.b - III koht

Õpetaja: Maria Sonina
Füüsika linnaolümpiaad
28. February 2015
11.klass
Ivan Ignatov 11.a - III koht
Daniil Kožemjakin 11.a - III koht

10.klass
Vladimir Sednev 10.a - II koht
Aleksandr Sossenkov 10.a - III koht

9.klass
Roman Oleinik 9.c - I koht
Kirill Bedjuhhov 9.a - II koht
Jegor Petšorin 9.b - IV koht

8.klass
Andrei Dašuk 8.c - IV koht

Õpetaja: Mihhail Emeliyanov
Diplom
26. February 2015
Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.kl. saalijalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused
III KOHT

Igor Makarov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Nikita Gorlov 8.d
Mihhail Kuštein 8.с
Igor Miroshkin 9.vk
Roman Markilov 9.c

Õpetaja Vladimir Golubev
Eesti keele linnaolümpiaad
26. February 2015
Aleksei Ganjukov 4.с - I koht
Jegor Filippov 4.с - II koht
Kristina Parri 4.с - III koht

Õpetajad: Irina Zimina, Viktoria Tukanova
Tänukiri
26. February 2015
Inglise keele linnaolümpiaad
26. February 2015
XII klass
German Neiman 12.a - II koht

XI klass
Darja Pogodina 11.a - I koht

VII klass
Marija Talašmanova 7.c - III koht
Ilja Toropov 7.a - III koht
Polina Jefremova 7.a - IV koht

VI klass
Alesja Baranova 6.d - IV koht

V klass
Jana Ušakova 5.a - V koht

Õpetajad: A. Ananina, D. Gordejeva, N. Žirnova, I. Katratš
Kõnevõistluse konkurss "Eesti Vabariik-97"
25. February 2015

Nadežda Sassina 10.a - I koht
Tatjana Naidjonova 11.a - diplom osalemise eest

Jelizaveta Dõljova 12.a - diplom osalemise eest

 

Õpetajad: Inguna Joandi, Natalja Zahharova


Eesti keele kooliolümpiaad 7.klassides
25. February 2015
Eesti keele kooliolümpiaadi tulemused 7.klassides

I koht - Maria Krenberg 7.b (õpetaja Natalja Kodotšigova)
II koht - Nika Nazarova 7.c (õpetaja Natalja Zahharova)
III koht - Kseniya Zhuravleva 7.b (õpetaja Natalja Kodotšigova)

IV, V, VI kohad - vastavalt Alisa Rõbina 7.b (54,5p), Eva Berzin 7.a
(53,5p), Ilja Toropov 7.a (50 p)
Etlejate konkursi "Eesti keel ja eesti meel"
25. February 2015

Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud etlejate konkursi "Eesti keel ja eesti meel" tulemused:


5.klassid:
1. koht - Georgi Jakovlev - 5.a
2.koht - Evelin Elis Reren - 5.d
3. koht - Alina Goidova - 5.b

6.klassid:
1.koht - Jegor Šahin
2.koht - Anastassia Rodionova
3.koht -Darja Kašleva

Vintoriini eest 1. koha sai võistkond "Unistus"

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774 | 775
BestIT