Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor
15. March 2015
Marija Talašmanova 7.c - II koht

Õpetaja Irina Babinets
Traditsiooniline regionaalne spontaanse kõne võistlus
14. March 2015
Kõne inglise keeles
German Neiman 12.a - I koht

Kõne eesti keeles
Jelizaveta Dõljova 12.a - III koht

Õpetajad: Natalja Zahharova, Anastassia Ananina, Darja Gordejeva
Üle-Eestiline õpilaste keskonnaalaste uurimistööde konkurss
12. March 2015
8.-9. klass
Andrei Dašuk 8.c - V koht

10.-12. klass

Pavel Mogutov 11.a - VI koht
Jelizaveta Dõljova 12.a - VIII koht

Õpetajad: Irina Vikentjeva, Jelena Tsõvareva, Mihhail Sorokin
Ida regiooni võrkpallivõistlused
12. March 2015
II KOHT

Kristina Smirnova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Anastassia Moissejeva 9.a
Ilona Dmitrijeva 9.a
Tatjana Maslova 8.a
Kristina Timakova 9.a
Kristina Rabtsevitš 6.a
Polina Ramenskaja 6.b
Arina Prokofjeva 7.a

Õpetaja Vladimir Golubev

Eesti keele linnaolümpiaad 7.tavaklassides
11. March 2015
I koht - Nika Nazarova 7.c (õpetaja Natalja Zahharova)


Õnnitleme ja soovime edu!
Diplom
10. March 2015
Kõik tulemused

Linna festival "Muusikalised helid"
04. March 2015
Meie kooli võistkond valiti parimaks 4-s nominatsioonides!

Erika Kütt 5.d
Anastassia Aleksejeva 5.d
Jelizaveta Gavrilova 5.b
Kristoffer Miri Liden 6.d
Vladislav Podlegajev 6.d
Dmitri Yakubov 5.c
Aleksei Šilkin 5.c

Õpetaja Tatjana Varkki
Tänukiri
04. March 2015
Kunsti linnaolümpiaad
28. February 2015
Anna Valuyskihh 9.a - II koht
Erik Išanjazov 9.b - III koht

Õpetaja: Maria Sonina
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT