Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Kõnevõistluse konkurss "Eesti Vabariik-97"
25. February 2015

Nadežda Sassina 10.a - I koht
Tatjana Naidjonova 11.a - diplom osalemise eest

Jelizaveta Dõljova 12.a - diplom osalemise eest

 

Õpetajad: Inguna Joandi, Natalja Zahharova


IV ilukirjandusliku tõlke konkurss
19. February 2015
5.veebruaril toimus Narva Kesklinna raamatukogus IV ilukirjandusliku tõlke konkursi võitjate autasustamine.

Õnnitleme
Anna Valuiskihh 9.b - III koht vanusekategoorias 8.-9. klass.

Diana Aleksejeva 9.c - tänukiri osalemise eest
Tatjana Naidjonova 11.a - tänukiri osalemise eest
Maria Sossenkova 11.a - tänukiri osalemise eest

Õpetajad: Inguna Joandi, Liina Barch, Natalja Zahharova

Konkursist lähemalt:
http://narvaharidus.edu.ee/index.php/235-iv-regionalnyj-konkurs-khudozhestvennogo-perevoda
Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir poeglaste arvestuses
19. February 2015
II KOHT

Aleksei Kupavõh 8.b
Kirill Bedjuhhov 9.a
Roman Oleinik 9.c
Artjom Platonov 9.a
Maksim Andrejev 9.c
Martin Pavlenko 8.d

Õpetaja Vladimir Golubev

Diplom
19. February 2015
Võrkpalli Kooliliiga Narva turniir tütarlaste arvestuses
18. February 2015
I KOHT

Kristina Smirnova 7.b
Lina Vinogradova 7.a
Anastassia Moissejeva 9.a
Ilona Dmitrijeva 9.a
Tatjana Maslova 8.a
Kristina Timakova 9.a
Olesja Gladun 7.b
Valeria Mihhalski 7.b

Õpetaja Maria Lvova

Eesti koolidevõistkondlikud meistrivõistlused kiirmales I-VI kl.
17. February 2015
I KOHT

Sofja Zamorskaja 6.d
Jekaterina Tkachenko 6.с
Deniss Andrijaškin 3.с
Aleksei Šilkin 5.c
Võrkpalli Miniliiga Narva turniir tütarlaste arvestuses IV-VI kl.
12. February 2015
I KOHT

Kristina Rabtsevitš 6.a
Polina Ramenskaja 6.b
Polina Vorobjova 6.a
Alesja Baranova 6.d
Ksenia Okuneva 6.с
Darja Lõsenko 6.с
Kristiina Kutuzova 6.a

Õpetaja Vladimir Golubev

Üleriigiline vene keele emakeelena olümpiaad 2015. I voor
12. February 2015
1. VOORU TULEMUSED
Olümpiaadi 2. vooru kutsutakse osa võtma 1.-48. koha saanud õpilasi
Võrkpalli Miniliiga Narva turniir poeglaste arvestuses IV-VI kl.
11. February 2015
I KOHT

Aleksei Stepanov 6.b
Nikita Jagudin 6.b
Ilja Leonov 6.a
Andrei Filatov 4.b
Daniil Mardarovskiy 6.a

Õpetaja Vladimir Golubev

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT