Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
Etlejate konkurss "Славим Пасху Христову!"
04. May 2016
Darja Naumova - I koht (Svetlana Jefimova)
Andrei Dašuk - I koht (Žanna Narõškina)
Valeria Tarlõkova - II koht (Jelena Zabarina)

Õnnitleme!
Vene keele linnaolümpiaad III kl.
03. May 2016
Polina Volkova - III koht (N. Leonova)
Ksenia Zujeva - VII koht (L. Solomko)
Artur Gussev - IX koht (N. Leonova)
Kristina Štšepotjeva - IX koht (N. Leonova)

Õnnitleme!
Eesti keele 5.klassi linnaolümpiaad
02. May 2016
Kristina Parri - II koht (M. Sorokin)
Erika Vallimets - III koht (M. Sorokin)
Aleksei Ganyukov - VI koht (D. Vesselova)

Õnnitleme!
Tänukiri
02. May 2016
Vabariigi presidendi väitlusturniir
02. May 2016
I koht - VIII C kl. võistkond
Krystyna Panchenko
Maria Talašmanova
Anna Pankevitšjute

Gümnaasiumi võistkond sai II koha gümnaasiumide arvestuses (juhataja Jegor Petšorin)

Õpetaja Nadežda Leotjeva
EKSL 1.-5.kl. jalgpalli meistrivõistlused
28. April 2016
IV KOHT

Jevgeni Smirnov (võistkonna parim mängija)
Oleg Gonsevitš
Jegor Žuravljov
Denis Andrijaškin
Daniil Durnev
Artur Zijazov
Kristjan Kalamees
Nikita Mardarovskiy
Nikita Jegorov
Artur Šarapov

Õpetaja Vladimir Golubev
HITSA konkurss "Maailma riik Eesti"
28. April 2016
XI klassi õpilased:
Aleksandr Zahharjan
Anastassia Nikiforova
Maksim Nessin

Juhendajad: Yury Gordeev, Vasily Zaretskiy

Etlejate konkurss "Paasapüha rõõmus"
14. April 2016
Andrei Dašuk IX kl.
Aljona Fedossova VII kl.
Anastassia Bolotova V kl.
Sofia Bassova V kl.
Mihhail Bobrenko V kl.
Aleksei Ganjukov V kl.
Darja Naumova II kl.
Eesti koolinoorte 63. füüsikaolümpiaadi lõppvooru tulemused
11. April 2016
Autasustatud järguta diplomiga

Roman Oleinik (10. klass) - nimetati rahvusvahelise füüsikaolümpiaadi Eesti võistkonna kandidaadiks.
Andrei Dašuk (9. klass) - diplom


Õpetaja Mikhail Emeliyanov
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-758
BestIT