Lastekirjanduse Keskuse külastamine
3. juuni päikesepaistelisel varahommikul alustas Tallinna poole teekonda õpilasrühm. Sõidu ajal võisid õpilased imetleda Eesti loodust ja meelde tuletada Eesti linnadega seotud vaatamisväärsusi. Kõigepealt võeti ette ekskursioon Eesti Lastekirjanduse Keskusesse. Elamusliku ringkäigu ajal tegid õpilased tutvust raamatukogu ja muinasjututeemalise pööninguga. Õpilased said eesti keeles jagada muljeid raamatute kohta, rääkida oma lugemiseelistustest, tutvuda eesti lastekirjanike ja kunstnikega ning nende poolt loodud lasteraamatutega. Raamatukogu poolt pakutud ettevõtmistes osaleti suure innuga. Avastamisrõõmu jätkus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lapsed said raamatukogus oma silmaga näha kõige suuremat ja kõige väiksemat raamatut.