Emadepäevale pühendatud üritus

15.05.2023
10.mail 2023 algusega kell 13.00 toimus koostöös Narva linna keskraamatukoguga 4.C klassi emadepäevale pühendatud üritus koos õpilaste emadega. Klass jagunes kolme rühma ja igas keskuses sai oma jõudu proovile panna 30 minuti jooksul: koostada ristsõna ja valmistada emadepäeva õnnitluskaarti, mängida lauamängu ja orienteerudes mööda raamatukogu täita antud ülesandeid töölehel. Emad, vanaemad ja õpilased olid aktiivsed ja huvitunud, täitsid ülesandeid tähelepanelikult ja korrektselt. Ürituse lõpus vaadati ühiselt üle orienteerumise ajal leitud vastused ning ühiselt lauldi emadele tänutäheks laul eesti keeles. Üritus sai korraldatud ja läbi viidud tänu tõhusale koostööle aineõpetajate ja klassijuhataja vahel. Suured tänud raamatukogu töötajatele, muusika- ja kunstiõpetajale ( T.Varkki, O.Vallimets), hetkel pedagoogilisel praktikal viibivale T.Jatsenkole, klassijuhatajale (I.Babinets) ja eesti keele õpetajale (I.Joandi) tänu kellele sai vahva üritus teoks. Meeleolukat emadepäeva kõigile!
Inguna Joandi