2 место
Лобанов Леон 9а
Симаков Александр 9а
Кулашенков Роман 9а
Антипов Денис 9б
Филиппенков Игорь 9а
Переяслов Антон 9б
Шкваров Иван 9б
Кошаринский Станислав 9б
Лисовский Евгений 9б
2 место
Васильев Георгий 6c
Андреев Илья 6c
Платонов Илья 6c
Кожемякин Даниил 6c
Громыко Сергей 6c
Ковальчук Герман 7б
Каврус Август 7б
Голынский Ян 7б
Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?"
Anna Lodeikina Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Mustikas - müüdid ja reaalsus"
Anastassia Psenitsnaja Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Joogivesi - inimese tervise tähtsaim faktor"
Polina Magdina
Maria Nikonova Eduka esinemise eest 2009. aasta Eesti õpilaste teadustööde riiklikul konkursil uurimistööga "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisveekogus"
Rait Toompere
Konkursikomisjoni esimees
Tallinnas, 4. mai 2009
Eesti õpilaste teadustööde riikliku konkursi komisjon tänab Teid 2009. aastal konkursil oaslenud õpilaste uurimistöö (Polina Magdina ja Maria Nikonova - "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisvvekogus") juhendamisel tehtud tänuväärse töö eest.
Jelena Tsõvareva Eesti õpilaste teadustööde riikliku konkursi komisjon tänab Teid 2009. aastal konkursil oaslenud õpilaste uurimistöö (Anna Lodeikina - "Mustikas - müüdid ja reaalsus", Polina Magdina ja Maria Nikonova - "Unimudila populatsiooni uurimine Narva linna tehisvvekogus", Anastassia Psenitsnaja - "Joogivesi - inimese tervise tähtsaim faktor" ning jevgenia Vjalova ja Darja Folomeeva - "Igavene kaunistus või lollus, mille üle on piinlik vanaduses?") juhendamisel tehtud tänuväärse töö eest.
Rait Toompere
Konkursikomisjoni esimees
Tallinnas, 4. mai 2009
Федосенко Константин 10а - I место
Туудер Илона 10а - I место
Раннева Марина 10а - I место
Бернхардт Эльвира 10а - I место
Смирнова Дарья 11б - I место
Булеева Татьяна 11б - I место
Конкурс рисунков
Харламова Диана 6а - II место
Туудер Илона 10а - I место
Половинкина Марика 12б - II место
Сальникова Александра 10а - III место
Быстров Евгений 12а - I место
Конкурс эссе Адлерс Артем 9а - IV место
Алексеева Вероника 9а - V место
Олейник Роман 3с - I место
Бедюхов Кирилл 3а - I место
Сидорова Екатерина 3а - IV место
Макаров Игорь 3б - V место
Маркелов Олег 3а - V место
Сосенков Александр 4б - III место
Талашманова Дарья 4а - IV место
Лобин Леонид 4б - V место
Дашук Андрей 2с - III место
Купавых Алексей 2б - IV место
Иванова Светлана 2д - V место
Сурков Даниил 3а - I место
Сидорова Екатерина 3а - II место
Бедюхов Кирилл 3а - IV место
Олейник Роман 3с - V место
Талашманова Дарья 4а - III место
Лобин Леонид 4б - V место