Saavutused
I koht nominatsioonis "Hüdrosfääri kaitsjad"
Lev Karimov 9.a
Kirill Bedjuhhov 9.a
Daniil Surkov 9.a
Jegor Petšorin 9.b
Julia Suškevitš 9.a
Anna Valuyskihh 9.a
Õpetaja Jelena Tsõvareva
II KOHT
Daniil Hamidullin 5.a
Jevgeni Kostjukevitš 5.c
Nikita Zaitsev 5.b
Matvei Terentjev 5.b
Eduard Fjodorov 5.d
Danil Osmolovski 4.c
Akim Botšarov 5.c
Aleksei Šilkin 5.c
Õpetaja: Vladimir Golubev
II KOHT
Igor Makarov 9.b
Daniil Šerkunov 9.b
Aleksandr Metelitsa 8.a
Roman Oleinik 9.c
Valeri Zaitsev 9.c
Roman Markilov 9.c
Stanislav Strogov 6.a
Igor Miroshkin 9.
Vladislav Šutin 6.a
Vladimir Ivanov 9.b
Õpetaja: Vladimir Golubev
I KOHT
Kirill Bedjuhhov 9.a
Daniil Surkov 9.a
Igor Makarov 9.b
Roman Oleinik 9.c
Õpetajad: Anna Matvejeva, Yury Gordeev
VAB klassid
II KOHT
Igor Makarov
Aleksandr Julpatov
Daniil Šerkunov
Ilja Jazev
Aleksandr Metelitsa
Roman Markilov
Jegor Savosto
Igor Miroshkin
Juri Ude
Vladimir Ivanov
Õpetaja: Vladimir Golubev
I KOHT
5. kl. võistkond (poisid)
Stanislav Strogov
Vladislav Šutin
Vladislav Fetjukov
Daniil Mardarovskiy
Semjon Suhhotin
Nikolai Sednev
4.-5. kl. võistkond (tüdrukud)
Polina Vorobjova
Kristina Rabtsevitš
Alesja Baranova
Darja Zolkina
Regina Kodeykina
Sofia Zamorskaja
6.-7. kl. võistkond (tüdrukud)
Uljana Lvova
Jelizaveta Baranova
Anastassia Andrijaškina
Darja Morozova
Arina Prokofjeva
Lina Vinogradova
Õpetajad: Maria Lvova, Vladimir Golubev
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi 12. klassi õpilane Tatjana Punger võttis Türgis toimunud 22. rahvusvahelisel keskkonnaalaste uurimistööde olümpiaadil (INEPO) kuldmedali.
Kuldmedali saavutanud töös uurib autor Tatjana Punger, kuidas oleks võimalik viiruslaadsete partiklite alusel valmistada gripivastast vaktsiini, töö kannab pealkirja „Gripiviiruste antigeenidega pseudotüpeeritud viiruslaadsete partiklite iseloomustus“.
Allikas: www.tartu.ee
II KOHT
Igor Makarov 8.b
Roman Oleinik 8.c
Kirill Bedjuhhov 8.a
Daniil Surkov 8.a
Artjom Platonov 8.a
Õpetajad: Anna Matvejeva, Jelena Ponomarjova, Žanna Narõškina, Tatjana Varkki, Yury Gordeev
8. mail 2014.a. osales VIII B kl. õpilane Anna Valuiskihh konkurssil „Meie inimesed – meie maakonna kõige suurem rikkus”. Konkurss toimus Jõhvis.
Anna sõnul – oli see suur võimalus teada saada meie maakonna huvitavatest inimestest ja tutvuda kellegagi, samuti oli võimalik näidata kõiki oma loomingulisi võimalusi.
Õpetaja Jelena Ponomarjova
Dmitri Ovtšinnikov 9.a - V koht
Aleksandr Ivlev 6.b - VI koht
Jegor Jakovlev 4.a - VIII koht
Õpetaja: Svetlana Jefimova
RMK poolt korraldatud metsaviktoriinis meie kooli õpilased (Jaan Kalbin ja Anastassia Bobõleva) saavutasid I koha Ida-Virumaa koolide seast. Õnnitleme!
Õpetajad Yuri Gordeev ja Galina Malõševa
Õnnitleme! Tatjana Punger saavutas õpilaste teadustööde riikliku konkursil esimese preemia.
Tatjana Punger (Narva Pähklimäe Gümnaasium) koostas gripiviiruste antigeenidega pseudotüpeeritud viiruslaadsete partiklite iseloomustuse. Tatjana töö on osake täiesti uut tüüpi gripiviiruse vastase vaktsiini otsingutest. Tema poolt uuritud viiruslaadsete osakeste alusel valmistatud vaktsiin oleks inimese organismile oluliselt ohutum kui praegu kasutusel olevad.
Euroopa Liidu noorte teadlaste konkursil Varssavis (september 2014) esindavad Eestit:
Anna Katt (Jõgevamaa Gümnaasium) tööga „Arvutil genereeritud ülesannete
kasutamine keemiaarvutuste õpetamisel põhikoolis“;
Tatjana Punger (Narva Pähklimäe Gümnaasium) tööga „Gripiviiruste antigeenidega
pseudotüpeeritud viiruslaadsete partiklite iseloomustus“;
Sander Varbla (Tallinna Reaalkool) tööga „Aegna saare rannajoon ja selle muutused
1900-2012“.
Ministri käskkiri
www.etag.ee
4.a klassi võistkond - I koht
6.b klassi võistkond - I koht
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkond - I koht
Dmitri Ovtšinnikov 9.a - II koht
Aleksandr Ivlev 6.b - III koht
Jegor Jakovlev 4.a - IV koht
Ernest Kolesnikov 4.a - VII koht
Õpetaja: Svetlana Jefimova
Õpetaja-juhendaja: Natalja Zahharova
Anastassia Krivitskaja 4.a - I koht, II koht
Jegor Jakovlev 4.a - I koht
Evelina-Elis Reren 4.d - II koht
Andrei Ivanov 4.a - II koht
Maksim Ovtšinnikov 4.a - IV koht
Milena Tašmetova 4.a - IX koht
Daniil Hamidullin 4.a - VII koht
Jana Ušakova 4.a - VIII koht
4.a võistkond - I koht
1.d võistkond - I koht
II KOHT
Jan Solovjov 6.c
Ilja Mištšenko 6.c
Artyom Strelkov 6.b
Aleksei Stepanov 5.b
Ilja Leonov 5.a
Vitali Krjukov 6.b
Õpetaja: Vladimir Golubev
III KOHT
Polina Ramenskaja 5.b
Polina Vorobjova 5.a
Alesja Baranova 5.d
Kristina Smirnova 6.b
Lina Vinogradova 6.a
Darja Lõsenko 5.с
Õpetaja Maria Lvova
"Black Company" - Jan Golõnski, German Neiman, Mihhail Smirnov, Polina Tereshchenko, Ernest Zagorski
"Nuts" - Jevgenia Kuznetsova, Nadežda Sassina, Jekaterina Siplivaja, Darja Talašmanova, Vladimir Sednev
"9B" - Maksim Dudin, Leonid Lobin, Anastassia Nikiforova, Aleksandr Zahharjan, Valeria Zjuzkova
Õpetaja Yury Gordeev