Saavutused
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
Narva linna meistrivõistlused maledes tüdrukute vahel kuni 12.a.
23. January 2009
Svištševa, Katarina 3.a - III koht
Narva linna A-klassi meeskonnavõistlused "Võrkpall"
22. January 2009

I koht

Smirnov, Jevgeni 12.a
Kadatski, Maksim 12.a
Beljakov, Sergei 12.a
Magerov, Daniil 11.b
Matvejev, Aleksei 12.c
Martyushev, Nikolai 11.b
Obdulov, Mihhail 11.b
Golt, Dmitri 11.b

Vene keel emakeelena olümpiaad
19. January 2009

Lõppvooru kutsutud õpilased:

Ivanova, Kristina 12.b
Lušin, Vladislav 10.a
Litvinenko, Sofja 9.a
Ivanova, Sofia 9.b
Jekimova, Jana 9.a

Eesti koolinoorte 56. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor
17. January 2009
Kulašenkov, Roman 8.a - III koht
Švarikov, Maksim 8.a - IV koht
Malõšev, Sergei 9.a - I koht
Ivaškov, Artjom 9.a - II koht
Šestakov, Mihhail 9.b - IV koht
Tsõvarev, Dmitri 12.a - III koht
Narva linna matemaatika meeskonnavõistlused
17. January 2009
III koht (10 võiskonna hulgas)
Võiskonna koosseis:
Lavrov, Maksim 7.b
Trifonov, Daniil 7.b
Gontšugova, Vera 6.a
Gussarova, Karina 6.a
Esseekonkurss
15. January 2009

SA Dr Ruta Kruuda Fondi esseekonkurss
Markelov, Dmitri 9.a  - III koht

vanusekategoorias 7 - 9 klass

Matemaatikaülesannete lahendamise linnaturniir IX-X klassi õpilastele
05. January 2009
Kuzmin, Aleksei 9.a - I koht 
Diplom
12. December 2008

Narva linna B-klassi meeskonnavõistlused "Korvpall"
II koht

Golubev, Arkadi 9.b
Fortkin, Anton 9.c
Karpov, Artjom 9.a
Kuzmin, Aleksei 9.a
Kuzmin, Aleksandr 9.a
Lobanov, Leon 8.a
Simakov, Aleksandr 8.a
Škvarov, Ivan 8.b
Kandin, Eduard 8.b

Tänukiri / Aukiri
12. December 2008

viktoriinis "Mida te teate maksudest?" osalemise eest

I koht

Nikita Nizov 12.B

Kristina Ivanova 12.B

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135 | 136-144 | 145-153 | 154-162 | 163-171 | 172-180 | 181-189 | 190-198 | 199-207 | 208-216 | 217-225 | 226-234 | 235-243 | 244-252 | 253-261 | 262-270 | 271-279 | 280-288 | 289-297 | 298-306 | 307-315 | 316-324 | 325-333 | 334-342 | 343-351 | 352-360 | 361-369 | 370-378 | 379-387 | 388-396 | 397-405 | 406-414 | 415-423 | 424-432 | 433-441 | 442-450 | 451-459 | 460-468 | 469-477 | 478-486 | 487-495 | 496-504 | 505-513 | 514-522 | 523-531 | 532-540 | 541-549 | 550-558 | 559-567 | 568-576 | 577-585 | 586-594 | 595-603 | 604-612 | 613-621 | 622-630 | 631-639 | 640-648 | 649-657 | 658-666 | 667-675 | 676-684 | 685-693 | 694-702 | 703-711 | 712-720 | 721-729 | 730-738 | 739-747 | 748-756 | 757-765 | 766-774
BestIT